Skip to main content

EBA 2019 - kas olen vales kategoorias + minu antud hääled!

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Maikuu algas enamikule punaselt, kuid mitte vist blogijatele, sest EBA postitusi on nüüd nagu seeni pärast vihma! Ma samasugune ju, hahahah!

Olen kõik aastad EBAl osalenud, mil olen asjalikumalt postitanud, ning alati ka kohal käinud. See aasta on veidike keerulisem selles osas, et kas ka ise kohale jõuan, kuid osaleda ma siiski kavatsesin.
On minu kolmas aasta osaleda ning igal aastal olen ma olnud erinevates kategooriates.
Esimesel aastal olin ma noorteblogide kategoorias, ehk siis alla 18-aastased tegelased.
Teisel aastal olin ma arvamusblogide kategoorias ja sain üsna asjaliku 3.nda koha.. Tänavu on minu blogi põhimõte palju muutunud ja kui aus olla, ega ma eriti aru ei saagi kuhu ma kuulun. Ma lihtsalt olen ja kirjutan siiralt ning südamest.
Mulle on oluline jagda enda kogemusi teiega, jagada seda, mida olen juurde õppinud ning seda, mis võiks just TEILE kasu tuua.
Arvamusblogide hulka kuulusin siis, kui postitasin erinevatest toodetest, mida proovisin, ala proteiinibatoonid vms. Ma kuidagi aga kasvasin sellest välja ja avastasin, et toodete proovimisi ja degusteerimisi on palju mõtekam teha ju Instagramis!?!?!
Ning ka see aasta, sooviga EBAl kandideerida, olin nagu peata kana.. Mida valida??

Mõtlesin ning mõtlesin..
Olin kahe vahel ikkagi, kas olen arvamusblogi või olen eluline blogi, millel vaatamisi kõvasti vähem kui 5000.. Noh, läks nagu läks, aga eluliste blogide kategooriasse ma ennast ära regasin.
Mõtlesin tegelikult, et palju seal elulises neid ikka tuleb.. Minu üllatuseks on elulistes blogides ikka paras ports blogijaid ning ikka kordades kõvemaid blogijaid kui olen seda mina :D!
Mis seal ikka! Proovida võin ju ikka! ;)

Aga ma usun, et nüüd on aeg rääkida asjast - kes sai minu poolt hääled IGAS KATEGOORIAS?!?!
AASTA UUSTULNUK:
Muidugi on see mu lemmik, paksuke.ee!!
Aga hääle sai ka kohvikoorega.com!

ARVAMUSBLOGID
estonianwithbackpac.com it is!!

ELULISED VÄIKESED BLOGID
Kes muu, kui lemmik - jummeljuurikas!!
Aga ka Sipsukeseblogi sai mult hääle!

ELULISED SUURED BLOGID
Palju siin üldse miskit arvata on?
Meie Käopesa it is!

ELU VÄLISMAAL - REISIBLOGID
lifeplaneship.com  sai minu hääle!

ILU-MOEBLOGID
Kallikesed!!
Kes siis veel, kui mitte minu kõige armsam ja kõige esimene blogi, mida jälgima hakkasin!!
ILUEXPRESS!

KASULIKUD BLOGID
No mitte kedagi ei teadnud..
Vaatasin kõik läbi ning hääle sai superfit.ee, sest no mida lehte?!?! Im in love!

KODUBLOGID
http://ttaru.com/ oli mulle võõras aga nüüdsest hoian kindlasti silma peal.. Nii-nii mõnus!
Kuid hääle sai ka krahvinna.ee

KOKANDUS-TERVISEBLOGID
Minu hääled saud thymeout.ee ja kodukootudkokk.ee!!

KULTUURIBLOGID
Minule jälle tore ja uus avastus - hyperebaaktiivne.ee!! ÜLICOOL!

LOOMEBLOGID
Kindlasti kadripurje.com

NOORTEBLOGID
Amani blogi jälgin väga pingsalt ning ka oma kooliõe blogi! Seega
amanikiivikasblog.wordpress.com ja jlfitfood.blogspot.com said hääled!

PERE-BEEBIBLOGID
www.everydaywithblondie.ee

SPORDI - TRENNIBLOGID
Nagu eelmiselgi aastal - iseoledpaks.com ja healthymargit.com!

Hääleta ka SINA!!
https://blogiauhinnad.ee/haaletamine/


Minu valikud!
Kallid ja paid!

-M


Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …