Skip to main content

EBA 2019 - kas olen vales kategoorias + minu antud hääled!

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Maikuu algas enamikule punaselt, kuid mitte vist blogijatele, sest EBA postitusi on nüüd nagu seeni pärast vihma! Ma samasugune ju, hahahah!

Olen kõik aastad EBAl osalenud, mil olen asjalikumalt postitanud, ning alati ka kohal käinud. See aasta on veidike keerulisem selles osas, et kas ka ise kohale jõuan, kuid osaleda ma siiski kavatsesin.
On minu kolmas aasta osaleda ning igal aastal olen ma olnud erinevates kategooriates.
Esimesel aastal olin ma noorteblogide kategoorias, ehk siis alla 18-aastased tegelased.
Teisel aastal olin ma arvamusblogide kategoorias ja sain üsna asjaliku 3.nda koha.. Tänavu on minu blogi põhimõte palju muutunud ja kui aus olla, ega ma eriti aru ei saagi kuhu ma kuulun. Ma lihtsalt olen ja kirjutan siiralt ning südamest.
Mulle on oluline jagda enda kogemusi teiega, jagada seda, mida olen juurde õppinud ning seda, mis võiks just TEILE kasu tuua.
Arvamusblogide hulka kuulusin siis, kui postitasin erinevatest toodetest, mida proovisin, ala proteiinibatoonid vms. Ma kuidagi aga kasvasin sellest välja ja avastasin, et toodete proovimisi ja degusteerimisi on palju mõtekam teha ju Instagramis!?!?!
Ning ka see aasta, sooviga EBAl kandideerida, olin nagu peata kana.. Mida valida??

Mõtlesin ning mõtlesin..
Olin kahe vahel ikkagi, kas olen arvamusblogi või olen eluline blogi, millel vaatamisi kõvasti vähem kui 5000.. Noh, läks nagu läks, aga eluliste blogide kategooriasse ma ennast ära regasin.
Mõtlesin tegelikult, et palju seal elulises neid ikka tuleb.. Minu üllatuseks on elulistes blogides ikka paras ports blogijaid ning ikka kordades kõvemaid blogijaid kui olen seda mina :D!
Mis seal ikka! Proovida võin ju ikka! ;)

Aga ma usun, et nüüd on aeg rääkida asjast - kes sai minu poolt hääled IGAS KATEGOORIAS?!?!
AASTA UUSTULNUK:
Muidugi on see mu lemmik, paksuke.ee!!
Aga hääle sai ka kohvikoorega.com!

ARVAMUSBLOGID
estonianwithbackpac.com it is!!

ELULISED VÄIKESED BLOGID
Kes muu, kui lemmik - jummeljuurikas!!
Aga ka Sipsukeseblogi sai mult hääle!

ELULISED SUURED BLOGID
Palju siin üldse miskit arvata on?
Meie Käopesa it is!

ELU VÄLISMAAL - REISIBLOGID
lifeplaneship.com  sai minu hääle!

ILU-MOEBLOGID
Kallikesed!!
Kes siis veel, kui mitte minu kõige armsam ja kõige esimene blogi, mida jälgima hakkasin!!
ILUEXPRESS!

KASULIKUD BLOGID
No mitte kedagi ei teadnud..
Vaatasin kõik läbi ning hääle sai superfit.ee, sest no mida lehte?!?! Im in love!

KODUBLOGID
http://ttaru.com/ oli mulle võõras aga nüüdsest hoian kindlasti silma peal.. Nii-nii mõnus!
Kuid hääle sai ka krahvinna.ee

KOKANDUS-TERVISEBLOGID
Minu hääled saud thymeout.ee ja kodukootudkokk.ee!!

KULTUURIBLOGID
Minule jälle tore ja uus avastus - hyperebaaktiivne.ee!! ÜLICOOL!

LOOMEBLOGID
Kindlasti kadripurje.com

NOORTEBLOGID
Amani blogi jälgin väga pingsalt ning ka oma kooliõe blogi! Seega
amanikiivikasblog.wordpress.com ja jlfitfood.blogspot.com said hääled!

PERE-BEEBIBLOGID
www.everydaywithblondie.ee

SPORDI - TRENNIBLOGID
Nagu eelmiselgi aastal - iseoledpaks.com ja healthymargit.com!

Hääleta ka SINA!!
https://blogiauhinnad.ee/haaletamine/


Minu valikud!
Kallid ja paid!

-M


Comments

  1. Oii, kummardus ja niks hääle eest lifeplaneshipile. :) Aitäh!

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …

Kool läbi, uus töö, teadmatus - mis saab edasi? LIFEUPDATE

Heihei, mu kaalikadjakapsad!
Mida helli onju..
Ma lõpuks kirjutan..
On päris hull aeg olnud..Let me tell you all about it.
Nimelt, nüüdseks on mul selja taha jäänud KÕIK eksamid ja need said läbi varem, kui ma arvatagi oskasin. Ainuke eksam, mille tulek venis oli matemaatika.. Oi jumal, see õnnetunne, kui sain aru, et noh, nüüd on küll siit üks punkt ju käes. Nagu, hell yeeees! Viimane eksam, ehk siis majanduse eksam läks kaa vägagi positiivselt, minu enda jaoks vähemalt, ning kokkuvõttes jään ma kõigega rahule.
Üks suur stressihulk jäi selja taha.
Sellel samal päeval aga, mil ma oma viimase eksami ära tegin, põrutasin ma otse edasi Viljandisse. Sest, hello-hello, minu uus kodu on nüüd siin, Viljandis. Rakvere üürikorteri andsime me omanikule tagasi ning see armas korter leidis vist endale juba uue perenaise ja peremehe. Ega loodus tühja kohta ei salli. Minu elu samuti mitte. Mis mõttes? Just selles mõttes, et eksamipingist ma ei jõudnud peaaegu lahkudagi, kui juba uuel ametikohal oli…

Sapikivi opp ja taastumie... Pole olnud naljaasi...

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Mõni teist teab, mõni teist kindlasti ei tea, et käisin veidike aega tagasi enda elu esimesele operatsioonil. Ehk mõne jaoks pole see midagi, minu jaoks aga täiesti uus ja kõhedust tekitav kogemus. Mis op'iga on siis tegu? 
Raudselt tulevad paar head kommentaari nüüd, kuid jah, ma käisin sapikivi op'il. Opi käigus eemaldati nii kivid kui ka sapipõis. Sapipõis on mõeldud selleks, et seedida rasvasemat toitu jms, millega muidu on seedeelundkonnal raske hakkama saada. Minul seda nüüd enam ei ole.. KUID, mis siis muutub? Loe ja saad teada!
Esimene reakstsioom mida sain, kui arstid kuulsid, et mul on sapikivid: ''ISSAND! Nii noor ja juba sapikivid!'' Just sellise lause kuulsin ma esimese asjana Rakvere emos, kui valude pärast seda külastama pidin.
Siis aga kui mainisin, et olen anoreksiat põdenud hakkasid kõik omakorda ''aaaaa''tama. Basic suhtumine Rakvere poolt... Op'i pidin kokku ootama peaaegu kolm kuud. 
Miks sap…