Skip to main content

Uued tervislikud proteiinibatoonid... 0g lisatud suhkrut! Kas tegelikult maitsesid ka?

Hei-hei, mu kaalikad ja kapsad!
Olen tagasi arvustus lainel.. Ja oii, kui exited ma olin seda koostöö pakkumist saades!!
Ütlen ausalt, et tahtsin neid batoone väga ammu proovida.. Üksi batoon pole mulle nii pähe kummitama jäänud kui need..
Ahjaa tegelikult, carb killa proteiinibatoonid on ka ühed sellised mida ma proovinud ei ole, kuid need on enamikel proovitud ja ma pole kindel, kas ma neid arvustaksin, kui ka prooviksin.

See eest aga on BOMBBAR, millest mina teile kohe-kohe pikemalt räägin, suhteliselt uus proteiinibatoon! 
Igas batoonis on 20g valku ja päris heas koguses kiudaineid, millest inimestel väga tihti kipub puudu jääma, samuti ka minul.
Koostöövormis sain endale valida kolm maitset mida enim siis soovisin proovida ning nendeks said: Chocolate, Peanut ning Vanilli&Almond.

Mis mulle batoonide juures enim meeldib ning mis on nendes erilist?
Enne, kui räägin oma lemmikust maitsest mida proovisin räägime natuke batoonide põhimõttest kaa.
Iga batoon on 60g ning sellest 20g on valku..
Ühesõnaga on batoonid igati sobilikud treenivatele inimestele. See oli ka üks põhjus miks mina batoone väga proovida soovisin.
Bombbarid on oma kaloraažilt üsna imestava panevad, sest keskmiselt on batooni kaloraaž 150kcal ringis- see on igati sobilik ka inimestele, kellel sooviks alandada kaalu.
Batoonides olev kõrge kiudainesisaldus aitab korras hoida seedetööd ning tuleb abiks kui ei tarbita piisavas koguses kiudaineid oma igapäeva toiduga.
Batoonidele ei ole lisatud tehislikke lisasuhkruid.. Magususe annavad batoonidele naturaalne suhkur stevia ning kiudained.
Ja ma garanteerin, et nad on siiski metsikult mahedad ja magususest puudu minu silmis ei tule!

Milline maitse oli minu lemmik?
Maitselt lemmik oli Peanut! No ei tea, mis minuga viimasel ajal toimub, kuid peanut, peanutbutter jne on täiega teema! Ma igatsen Animal Snack peanut'i (postitust näed, kui klikkad nimel!), ausõna!
Väga-väga mõnus batoon. Minule ta eriti maitsvaks ja südamelähedaseks tegi see, et ta oli selline veidike nätske, inglise keeles siis öeldes chewy! Seal oli pisikesi maapähkli tükke ka sees..
Mis sa hing veel tahad haha!
Oma tekstuurilt oli väga mõnus ka Vanilli&Almond!
Tükikesed olid terves batoonis mõnusalt esil- see oli see mis mind selle batooni puhul võlus. Maitselt oli ta teisel kohal nendest kolmest batoonist. Samas olid nad Peanut'iga mõlemad nagu megad.. Seega väga 50/50!
Ning viimaks siis Chocolate!
Chocolate'i maitse oli minu jaoks üsna tavaline. Ta ei olnud eriti šokolaadi-magus, vaid veidike isegi liiga tavaline minu jaoks. Ei tekitanud minus erilist emotsiooni. Kui nt oleksin proovinud hoopis Chocolate with hazelnuts'i batooni, siis usun, et mu emotsioon oleks kordades eredam olnud! Kuid siiski, otsest halba samuti öelda ei saa. Lihtsalt, üsna tavaline batoon.. Seega kavatsen tellida nüüd peagi hoopis Chocolate with hazelnuts'i batooni, soovitan ka TEIL pigem seda pähkliga versiooni proovida ning muidugi ka Peanut'i tellin juurde!!

Kui oled juba proovinud, anna mulle kommenteerides teada, mida proovisid  ja milline maitse on Sinu lemmik! ;)
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…