Skip to main content

Uued tervislikud proteiinibatoonid... 0g lisatud suhkrut! Kas tegelikult maitsesid ka?

Hei-hei, mu kaalikad ja kapsad!
Olen tagasi arvustus lainel.. Ja oii, kui exited ma olin seda koostöö pakkumist saades!!
Ütlen ausalt, et tahtsin neid batoone väga ammu proovida.. Üksi batoon pole mulle nii pähe kummitama jäänud kui need..
Ahjaa tegelikult, carb killa proteiinibatoonid on ka ühed sellised mida ma proovinud ei ole, kuid need on enamikel proovitud ja ma pole kindel, kas ma neid arvustaksin, kui ka prooviksin.

See eest aga on BOMBBAR, millest mina teile kohe-kohe pikemalt räägin, suhteliselt uus proteiinibatoon! 
Igas batoonis on 20g valku ja päris heas koguses kiudaineid, millest inimestel väga tihti kipub puudu jääma, samuti ka minul.
Koostöövormis sain endale valida kolm maitset mida enim siis soovisin proovida ning nendeks said: Chocolate, Peanut ning Vanilli&Almond.

Mis mulle batoonide juures enim meeldib ning mis on nendes erilist?
Enne, kui räägin oma lemmikust maitsest mida proovisin räägime natuke batoonide põhimõttest kaa.
Iga batoon on 60g ning sellest 20g on valku..
Ühesõnaga on batoonid igati sobilikud treenivatele inimestele. See oli ka üks põhjus miks mina batoone väga proovida soovisin.
Bombbarid on oma kaloraažilt üsna imestava panevad, sest keskmiselt on batooni kaloraaž 150kcal ringis- see on igati sobilik ka inimestele, kellel sooviks alandada kaalu.
Batoonides olev kõrge kiudainesisaldus aitab korras hoida seedetööd ning tuleb abiks kui ei tarbita piisavas koguses kiudaineid oma igapäeva toiduga.
Batoonidele ei ole lisatud tehislikke lisasuhkruid.. Magususe annavad batoonidele naturaalne suhkur stevia ning kiudained.
Ja ma garanteerin, et nad on siiski metsikult mahedad ja magususest puudu minu silmis ei tule!

Milline maitse oli minu lemmik?
Maitselt lemmik oli Peanut! No ei tea, mis minuga viimasel ajal toimub, kuid peanut, peanutbutter jne on täiega teema! Ma igatsen Animal Snack peanut'i (postitust näed, kui klikkad nimel!), ausõna!
Väga-väga mõnus batoon. Minule ta eriti maitsvaks ja südamelähedaseks tegi see, et ta oli selline veidike nätske, inglise keeles siis öeldes chewy! Seal oli pisikesi maapähkli tükke ka sees..
Mis sa hing veel tahad haha!
Oma tekstuurilt oli väga mõnus ka Vanilli&Almond!
Tükikesed olid terves batoonis mõnusalt esil- see oli see mis mind selle batooni puhul võlus. Maitselt oli ta teisel kohal nendest kolmest batoonist. Samas olid nad Peanut'iga mõlemad nagu megad.. Seega väga 50/50!
Ning viimaks siis Chocolate!
Chocolate'i maitse oli minu jaoks üsna tavaline. Ta ei olnud eriti šokolaadi-magus, vaid veidike isegi liiga tavaline minu jaoks. Ei tekitanud minus erilist emotsiooni. Kui nt oleksin proovinud hoopis Chocolate with hazelnuts'i batooni, siis usun, et mu emotsioon oleks kordades eredam olnud! Kuid siiski, otsest halba samuti öelda ei saa. Lihtsalt, üsna tavaline batoon.. Seega kavatsen tellida nüüd peagi hoopis Chocolate with hazelnuts'i batooni, soovitan ka TEIL pigem seda pähkliga versiooni proovida ning muidugi ka Peanut'i tellin juurde!!

Kui oled juba proovinud, anna mulle kommenteerides teada, mida proovisid  ja milline maitse on Sinu lemmik! ;)
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…