Skip to main content

Minu valik EBA'st.. Kas oli üldse keda valida??

Hei-hei, mu kaalikad ja kapsad!
Seekordne postitus on siis lõpuks sellest, keda mina EBA hääletusel valisin ning keda sooviksin näha säramas 16.juunil..

Pealkirjas on täitsa mõne jaoks clickbite olemas, aga minu jaoks oli vaatamata sellele, et ''suured'' blogijad ei osale, inimesi valida küll ja veel!

Igas kategoorias ma tõesti hääletada ei suutnud, sest ma ei loe nüüd kõiki valdkondi, kuid valdkonnad, mis mind huvitavad, nendesse panustasin oma hääle küll..
Teeme siis algust...

AASTA UUSTULNUKAS.. 
Well, well, well..
Eelmine aasta tema minu meelest ei kandideerinud, kuid ta on mulle sellel aastal tihtipeale Instagram'is silma jäänud ja olen sattunud ka tema blogi lugema. Usun, et kui ta rohkem blogiks oleks see potentsiaal veel suurem, aga siiski soovisin oma hääle just TALLE anda!

*PS! Tekitan põnevust ja teada saamiseks tuleb Sul lingile klikata! ;)

ARVAMUSBLOGI...
Novot kus lops.. Seal ma ei hääletanud iseenda poolt, hahah, eiei vaid hoopis nende näljaste sellide poolt. Nii imelik, kui see ka pole, siis ma ei teadnud, et neil peale Instagrami konto veel ka blogi on. Minu üllatuseks aga nii on ja ma üldse ei kahetse, et oma hääle neile andsin! :)


ILU- JA MOEBLOGID...
See on ju nii etteaimatav. Olen truu ja jäängi truuks oma kõige esimesele blogile, mida jälgima hakkasin ning mis ka mind inspireeris blogiga alustama. Ei ole postitust, mida ma ei temalt ei loeks.. OEAH, I MISS YOU!


KOKANDUS- JA TERVISEBLOGID...
Samuti sai mu hääle blogi mida olen jälginud vähemalt 2-3 aastat. Iga aastaga aina naiselikum, kaunim ning elukogenum naine. IMELINE!


NOORTEBLOGID...
Selles valdkonnas sai mu hääle mu enda kooliõde. Vahva, sportlik ja väga eeskujulik neiu.. Tema Instagram paneb suu vett jooksma ja trennipildid panevad tundma, et just nüüd kohe ja praegu soovin ma trenni teha! Check her out!


Novot ja nii siis ongi see aasta..
Ootan juba väga, millised tulemused tulevad ja imelistega kohtume juba 16.06.2018!!

Minu poolt saad samuti hääletada ning olen iga hääle eest kuradima tänulik!
Siirad kallistused!! 
Link siin:  https://eba.marimell.eu/eba2018_h/
Ja nagu ikka, olen ARVAMUSBLOGIDE kategoorias! ;) 
-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …