Skip to main content

Minu valik EBA'st.. Kas oli üldse keda valida??

Hei-hei, mu kaalikad ja kapsad!
Seekordne postitus on siis lõpuks sellest, keda mina EBA hääletusel valisin ning keda sooviksin näha säramas 16.juunil..

Pealkirjas on täitsa mõne jaoks clickbite olemas, aga minu jaoks oli vaatamata sellele, et ''suured'' blogijad ei osale, inimesi valida küll ja veel!

Igas kategoorias ma tõesti hääletada ei suutnud, sest ma ei loe nüüd kõiki valdkondi, kuid valdkonnad, mis mind huvitavad, nendesse panustasin oma hääle küll..
Teeme siis algust...

AASTA UUSTULNUKAS.. 
Well, well, well..
Eelmine aasta tema minu meelest ei kandideerinud, kuid ta on mulle sellel aastal tihtipeale Instagram'is silma jäänud ja olen sattunud ka tema blogi lugema. Usun, et kui ta rohkem blogiks oleks see potentsiaal veel suurem, aga siiski soovisin oma hääle just TALLE anda!

*PS! Tekitan põnevust ja teada saamiseks tuleb Sul lingile klikata! ;)

ARVAMUSBLOGI...
Novot kus lops.. Seal ma ei hääletanud iseenda poolt, hahah, eiei vaid hoopis nende näljaste sellide poolt. Nii imelik, kui see ka pole, siis ma ei teadnud, et neil peale Instagrami konto veel ka blogi on. Minu üllatuseks aga nii on ja ma üldse ei kahetse, et oma hääle neile andsin! :)


ILU- JA MOEBLOGID...
See on ju nii etteaimatav. Olen truu ja jäängi truuks oma kõige esimesele blogile, mida jälgima hakkasin ning mis ka mind inspireeris blogiga alustama. Ei ole postitust, mida ma ei temalt ei loeks.. OEAH, I MISS YOU!


KOKANDUS- JA TERVISEBLOGID...
Samuti sai mu hääle blogi mida olen jälginud vähemalt 2-3 aastat. Iga aastaga aina naiselikum, kaunim ning elukogenum naine. IMELINE!


NOORTEBLOGID...
Selles valdkonnas sai mu hääle mu enda kooliõde. Vahva, sportlik ja väga eeskujulik neiu.. Tema Instagram paneb suu vett jooksma ja trennipildid panevad tundma, et just nüüd kohe ja praegu soovin ma trenni teha! Check her out!


Novot ja nii siis ongi see aasta..
Ootan juba väga, millised tulemused tulevad ja imelistega kohtume juba 16.06.2018!!

Minu poolt saad samuti hääletada ning olen iga hääle eest kuradima tänulik!
Siirad kallistused!! 
Link siin:  https://eba.marimell.eu/eba2018_h/
Ja nagu ikka, olen ARVAMUSBLOGIDE kategoorias! ;) 
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…