Skip to main content

Minu valik EBA'st.. Kas oli üldse keda valida??

Hei-hei, mu kaalikad ja kapsad!
Seekordne postitus on siis lõpuks sellest, keda mina EBA hääletusel valisin ning keda sooviksin näha säramas 16.juunil..

Pealkirjas on täitsa mõne jaoks clickbite olemas, aga minu jaoks oli vaatamata sellele, et ''suured'' blogijad ei osale, inimesi valida küll ja veel!

Igas kategoorias ma tõesti hääletada ei suutnud, sest ma ei loe nüüd kõiki valdkondi, kuid valdkonnad, mis mind huvitavad, nendesse panustasin oma hääle küll..
Teeme siis algust...

AASTA UUSTULNUKAS.. 
Well, well, well..
Eelmine aasta tema minu meelest ei kandideerinud, kuid ta on mulle sellel aastal tihtipeale Instagram'is silma jäänud ja olen sattunud ka tema blogi lugema. Usun, et kui ta rohkem blogiks oleks see potentsiaal veel suurem, aga siiski soovisin oma hääle just TALLE anda!

*PS! Tekitan põnevust ja teada saamiseks tuleb Sul lingile klikata! ;)

ARVAMUSBLOGI...
Novot kus lops.. Seal ma ei hääletanud iseenda poolt, hahah, eiei vaid hoopis nende näljaste sellide poolt. Nii imelik, kui see ka pole, siis ma ei teadnud, et neil peale Instagrami konto veel ka blogi on. Minu üllatuseks aga nii on ja ma üldse ei kahetse, et oma hääle neile andsin! :)


ILU- JA MOEBLOGID...
See on ju nii etteaimatav. Olen truu ja jäängi truuks oma kõige esimesele blogile, mida jälgima hakkasin ning mis ka mind inspireeris blogiga alustama. Ei ole postitust, mida ma ei temalt ei loeks.. OEAH, I MISS YOU!


KOKANDUS- JA TERVISEBLOGID...
Samuti sai mu hääle blogi mida olen jälginud vähemalt 2-3 aastat. Iga aastaga aina naiselikum, kaunim ning elukogenum naine. IMELINE!


NOORTEBLOGID...
Selles valdkonnas sai mu hääle mu enda kooliõde. Vahva, sportlik ja väga eeskujulik neiu.. Tema Instagram paneb suu vett jooksma ja trennipildid panevad tundma, et just nüüd kohe ja praegu soovin ma trenni teha! Check her out!


Novot ja nii siis ongi see aasta..
Ootan juba väga, millised tulemused tulevad ja imelistega kohtume juba 16.06.2018!!

Minu poolt saad samuti hääletada ning olen iga hääle eest kuradima tänulik!
Siirad kallistused!! 
Link siin:  https://eba.marimell.eu/eba2018_h/
Ja nagu ikka, olen ARVAMUSBLOGIDE kategoorias! ;) 
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…