Skip to main content

Uued tooted ja uued lemmikud! Ikka söögivaldkonnast!!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Mul on väike toodete arvustus, sest mul on teieni tuua midagi uut!

Lõpuks ometi on Eestisse jõudnud uus NOCCO!! 
Seda tuli nii kaua oodata.. AM I RIGHT!?!
Nägin seda postitust esmalt oma endise kehalise kasvatuse õpetaja ja suurepärase treeneri Instagrami storys ning kui kuulsin, et see Nocco on mu kodukohale lähedal Circle K's ka olemas siis oli vudivekk bensukasse..
Ma ju harjutan ka autosõitu ning siis sai kaks kärbest ühe hoobiga. Autosõit + Nocco. Noh, mis sa hing veel tahad! :D

Eesitisse on nüüd suve algul hakanud jõudma üsna hea valik erinevaid tooteid ning isegi bensukad on võtnud oma valikusse tervislikke variante.. Näiteks on ju Olerex tankla, mis pakub müüa vegankooke, vegan wrappe ning isegi vist ju putru? Sellest kõigest rohkem saate aga lugeda Palja Porgandi blogist!
Seega im more than happy ja nüüd tean, et võin oma õhtusöögi ka nendel üksikutel kordadel ehk mujalt kaasa haarata!!
Nocco uus maitse on aga ülim vaheldus ja minu suve must have!!
Niii, aga ega siis ma ainult Nocco'st plaaninud kirjutada...... 
Järgmine toode on igati sobilik neile, kes elavad linnas ja nt maakodu puudub.....
Sellisel juhul ikka ostetakse oma hoidised/moosid jm kompotid poest.
Seoses sellega meenub mulle kui ükskord poes olles emaga ka koogi tarvis moosi otsisime.....
Tema valis ikka peamiselt moosi hinna järgi, kui aga oma huvist siis toote infot vaatasin selgus, et marju selles oli 30%.. 
Vabandage väga, kuid mis see kõik ülejäänud siis seal MOOSI sees on?? Ütlesingi emale edasi, et sellist valikut me nüüd küll ei tee. Sama hästi võiks siis koogi asemel lihtsalt suhkrut süüa pakkuda. Siis veel sellist toodet mina poeletil ei mängud, kuid nüüd on see juba suuremates poodides ilusti olemas..(toode all pildil)
Maitse on väga hästi paigas, see on piisavalt magus ning kindlasti tervislikum variant.. Sobilik igati  neile, kellel ei ole võimalust tarbida enda, kodus valminud moosi/hoidiseid vms.
Ja viimane lemmik toode ei ole kahjuks Eesti poleletilt vaid Soomest...
Seega viimane toode pole päris neile, kes Soome vahet ei sõida, kuid kui nüüd aus olla, siis veerand eestist seda vist teeb niikuinii..
Mina olen üsna suur kisselli fänn kui aus olla ning tahtsin seda väga proovida!! Seda toodet märkasin tuntud kulturisti Instagrammis.
Tegu ongi siis Valio kirsikiselliga, milles on väga vähesel määral suhkrut sisse pandud ning maitse on vägaväga mõnnaa.. 
Eriti mõnus on ta riisipudru või nt. kohupiimaga.
Kisselli annab ka endal tuunida.. Seda nt keetes ning lisades sellele siis rosinaid või muud meelepärast!! :)
Loodan, et mu väikene toodetearvustus läheb teile peale ning ruttu-ruttu uusi tooteid proovima ning ootan teie kommentaare, mis on teie uued põnevad leiud poelettidelt!?!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…