Skip to main content

Uued tooted ja uued lemmikud! Ikka söögivaldkonnast!!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Mul on väike toodete arvustus, sest mul on teieni tuua midagi uut!

Lõpuks ometi on Eestisse jõudnud uus NOCCO!! 
Seda tuli nii kaua oodata.. AM I RIGHT!?!
Nägin seda postitust esmalt oma endise kehalise kasvatuse õpetaja ja suurepärase treeneri Instagrami storys ning kui kuulsin, et see Nocco on mu kodukohale lähedal Circle K's ka olemas siis oli vudivekk bensukasse..
Ma ju harjutan ka autosõitu ning siis sai kaks kärbest ühe hoobiga. Autosõit + Nocco. Noh, mis sa hing veel tahad! :D

Eesitisse on nüüd suve algul hakanud jõudma üsna hea valik erinevaid tooteid ning isegi bensukad on võtnud oma valikusse tervislikke variante.. Näiteks on ju Olerex tankla, mis pakub müüa vegankooke, vegan wrappe ning isegi vist ju putru? Sellest kõigest rohkem saate aga lugeda Palja Porgandi blogist!
Seega im more than happy ja nüüd tean, et võin oma õhtusöögi ka nendel üksikutel kordadel ehk mujalt kaasa haarata!!
Nocco uus maitse on aga ülim vaheldus ja minu suve must have!!
Niii, aga ega siis ma ainult Nocco'st plaaninud kirjutada...... 
Järgmine toode on igati sobilik neile, kes elavad linnas ja nt maakodu puudub.....
Sellisel juhul ikka ostetakse oma hoidised/moosid jm kompotid poest.
Seoses sellega meenub mulle kui ükskord poes olles emaga ka koogi tarvis moosi otsisime.....
Tema valis ikka peamiselt moosi hinna järgi, kui aga oma huvist siis toote infot vaatasin selgus, et marju selles oli 30%.. 
Vabandage väga, kuid mis see kõik ülejäänud siis seal MOOSI sees on?? Ütlesingi emale edasi, et sellist valikut me nüüd küll ei tee. Sama hästi võiks siis koogi asemel lihtsalt suhkrut süüa pakkuda. Siis veel sellist toodet mina poeletil ei mängud, kuid nüüd on see juba suuremates poodides ilusti olemas..(toode all pildil)
Maitse on väga hästi paigas, see on piisavalt magus ning kindlasti tervislikum variant.. Sobilik igati  neile, kellel ei ole võimalust tarbida enda, kodus valminud moosi/hoidiseid vms.
Ja viimane lemmik toode ei ole kahjuks Eesti poleletilt vaid Soomest...
Seega viimane toode pole päris neile, kes Soome vahet ei sõida, kuid kui nüüd aus olla, siis veerand eestist seda vist teeb niikuinii..
Mina olen üsna suur kisselli fänn kui aus olla ning tahtsin seda väga proovida!! Seda toodet märkasin tuntud kulturisti Instagrammis.
Tegu ongi siis Valio kirsikiselliga, milles on väga vähesel määral suhkrut sisse pandud ning maitse on vägaväga mõnnaa.. 
Eriti mõnus on ta riisipudru või nt. kohupiimaga.
Kisselli annab ka endal tuunida.. Seda nt keetes ning lisades sellele siis rosinaid või muud meelepärast!! :)
Loodan, et mu väikene toodetearvustus läheb teile peale ning ruttu-ruttu uusi tooteid proovima ning ootan teie kommentaare, mis on teie uued põnevad leiud poelettidelt!?!
-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …