Skip to main content

Sporditooted ning esmakordselt selline pettumus... Mis toodetega tegu?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Oli pisike paus, kuid Im back in the game!
Seekord siis arvustame!!

Nimelt olen ma vahepeal oma terviseprobleemi tõttu täitsa ''vee ja leiva'' peal olnud..
Hahah, okei nii hull asi päris pole, aga paljusi asju ma tõesti süüa ei kannata ning päris suured päästjad on olnud easy peasy smuutid ja skyr on olnud mu põhiline energiaallikas..
Miski pärast mind aga hullult tõmbas selline tunne, et tahaks nagu midagi rohelist oma smuuti sisse, kuid kui proovisingi teha kas kurgi või suvikõrvitsaga, siis maitse jäi kuidagi veidi imelik.

Otsisin siis netis, mis võiks olla sobiv ja leidsin Myprotein lehelt just sellise toote: Total Nutri Greens...  See sisaldab 22 erimeva puu/juurvilja ekstrakte ja ma olen 100% kindel, et mu kehal on neid hetkel rohkem kui KÜLLAGA vaja. Praegune kevadine hooaeg on suur energia röövel ja kella keeramine on omaette ooper minu jaoks iga aasta. See nädal, mis on olnud nüüd uue ajaga, on nii kiiresti möödunud.. Selline tunne, et kella oleks rohkem kui vaid tund edasi keeratud.

Hommikuti tavaliselt olen teinudki endale smuutisi või keefiri jooke koos kama ja proteiinipulbriga. Eriti fun juhtum oli siis, kui esimest korda proovisin Nutri Greensi.. Panin seda koos kama ja proteiinipulbriga keefirisse ja oiii kui magus see oli.....
Ma sellel hetkel ei mõelnud üldse, et noh see 22 puu/juurvilja võiks nagu maitses ka eksole nii hästi esile tulla..... Lõi hommikul silmad särama ikka küll! :D
Selle tootega jäin igati rahule, vabalt saab sellega einevaid asju maitsestada ning smuutidesse toppida.. Roheline värv on ka täitsa olemas ;)
Ja kuna mul sellist head jõusaali veepudelit ei olnud, siis oli ikka see ka necessary tellida..

Ja esimesel pildil on näha ka järgmised UUED tooted, mida varem proovinud polnud, aga kui nägin siis ajas ikka küüned kihelema küll. Teate ju küll minu proteiinibatoonide hullust.. 
Need on pärit minu kohalikust ja lemmikust spordiklubist HC GYM'ist.. 
Väga normaalne hind batoonide kohta ning maitse oli mulle vääga sobiv. Cookies&Cream can never go wrong.. Mõnus crunchy ja veidi chewy.. Täpselt nii nagu mulle meeldib.. 
Aga võrreldes nüüd HC'st ostetud batoone nendega, mis on järgmisel pildil, siis saab täpselt öelda vaid üht............................

Don't ever judge book by its cover.. 
Hahahaha see on nii haige kui VINGED need Nitro Tech batoonid välja näevad, aga see maitse...
NOO EII! Ei lähe kohe üldse. See lõhn, see maitse, kõik on lihtsalt liiga artificial minu jaoks.
 Ma usun, et on vähe neid kellele need maitsevad, kuid võib-olla, et kusagil ikka keegi on. Minu soov oleks nendest lahti saada, seega kui on huvi siis kommenteeri ja anna endast märku! Proovida tasub ja kes teab, äkki kui neid soojaks teha, siis on maitse hoopis etem? Kui tahad proovida siis kirjuta mulle!!
Need batoonid on pärit siis selliselt leheküljelt nagu http://www.estfit.ee/
Igatahes olen õnnelik, et sain uusi asju proovida ning peatselt uute arvustuste teemal!
Kallid ja paid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …