Skip to main content

Sporditooted ning esmakordselt selline pettumus... Mis toodetega tegu?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Oli pisike paus, kuid Im back in the game!
Seekord siis arvustame!!

Nimelt olen ma vahepeal oma terviseprobleemi tõttu täitsa ''vee ja leiva'' peal olnud..
Hahah, okei nii hull asi päris pole, aga paljusi asju ma tõesti süüa ei kannata ning päris suured päästjad on olnud easy peasy smuutid ja skyr on olnud mu põhiline energiaallikas..
Miski pärast mind aga hullult tõmbas selline tunne, et tahaks nagu midagi rohelist oma smuuti sisse, kuid kui proovisingi teha kas kurgi või suvikõrvitsaga, siis maitse jäi kuidagi veidi imelik.

Otsisin siis netis, mis võiks olla sobiv ja leidsin Myprotein lehelt just sellise toote: Total Nutri Greens...  See sisaldab 22 erimeva puu/juurvilja ekstrakte ja ma olen 100% kindel, et mu kehal on neid hetkel rohkem kui KÜLLAGA vaja. Praegune kevadine hooaeg on suur energia röövel ja kella keeramine on omaette ooper minu jaoks iga aasta. See nädal, mis on olnud nüüd uue ajaga, on nii kiiresti möödunud.. Selline tunne, et kella oleks rohkem kui vaid tund edasi keeratud.

Hommikuti tavaliselt olen teinudki endale smuutisi või keefiri jooke koos kama ja proteiinipulbriga. Eriti fun juhtum oli siis, kui esimest korda proovisin Nutri Greensi.. Panin seda koos kama ja proteiinipulbriga keefirisse ja oiii kui magus see oli.....
Ma sellel hetkel ei mõelnud üldse, et noh see 22 puu/juurvilja võiks nagu maitses ka eksole nii hästi esile tulla..... Lõi hommikul silmad särama ikka küll! :D
Selle tootega jäin igati rahule, vabalt saab sellega einevaid asju maitsestada ning smuutidesse toppida.. Roheline värv on ka täitsa olemas ;)
Ja kuna mul sellist head jõusaali veepudelit ei olnud, siis oli ikka see ka necessary tellida..

Ja esimesel pildil on näha ka järgmised UUED tooted, mida varem proovinud polnud, aga kui nägin siis ajas ikka küüned kihelema küll. Teate ju küll minu proteiinibatoonide hullust.. 
Need on pärit minu kohalikust ja lemmikust spordiklubist HC GYM'ist.. 
Väga normaalne hind batoonide kohta ning maitse oli mulle vääga sobiv. Cookies&Cream can never go wrong.. Mõnus crunchy ja veidi chewy.. Täpselt nii nagu mulle meeldib.. 
Aga võrreldes nüüd HC'st ostetud batoone nendega, mis on järgmisel pildil, siis saab täpselt öelda vaid üht............................

Don't ever judge book by its cover.. 
Hahahaha see on nii haige kui VINGED need Nitro Tech batoonid välja näevad, aga see maitse...
NOO EII! Ei lähe kohe üldse. See lõhn, see maitse, kõik on lihtsalt liiga artificial minu jaoks.
 Ma usun, et on vähe neid kellele need maitsevad, kuid võib-olla, et kusagil ikka keegi on. Minu soov oleks nendest lahti saada, seega kui on huvi siis kommenteeri ja anna endast märku! Proovida tasub ja kes teab, äkki kui neid soojaks teha, siis on maitse hoopis etem? Kui tahad proovida siis kirjuta mulle!!
Need batoonid on pärit siis selliselt leheküljelt nagu http://www.estfit.ee/
Igatahes olen õnnelik, et sain uusi asju proovida ning peatselt uute arvustuste teemal!
Kallid ja paid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…