Skip to main content

Ronin jälle BLOGIAUHINDADELE? Kuidas reageerisin mina, kui kuulsin, et KUULSAD blogiad ei kandideeri?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Tuletan veel enne uut postitust teile meelde, et mul on käimas loosimine ning juba järgmisel nädalal selgub võitja!! :) Seega osale LOOSIS, kui SA seda juba teinud pole!

Seekord on aga postitus PROMO iseendale. How selfish huh? 
Kuigi tegelikult ei ole siin midagi selfishi vaid tõesti, loodan ma ju teie häältele ning kavatsen juba praegu teavitustööd tegema hakata!
Ka see aasta on tulemas blogiauhinnad ning kavatsen osaleda...

Mis on muutunud eelmise aastaga võrreldes? 
Peamine erinevus on nüüd selles, et selleks ajaks kui toimub blogiauhindade jagamis ''gaala'' kui nii võib öelda, siis olen mina juba 18 täis.. WOOPWOOP ning ''noorteblogid'' kategooriasse mina enam ei kuulu.
Küll see 18 on üks maagiline vanus, haha, saaksin sellest täitsa eraldi postituse vist teha, kus oma kogemusi saan jagada selles osas kui veel 18 ei ole ja mida sa siis kõike teha ei saa või siis hoopiski saad.. Aga see selleks..
Erinev on ka kindlasti mu blogi loomus. Ma olen nüüd aktiivselt bloginud ligi kaks aastat ning lõpuks olen ma vist leidnud oma nišši üles, milleks on erinevate toodete proovimine ja arvustamine..
Kuid koostöödele olen ma siiani avatud!! Kohe kindlasti on mu blogi jälgijaskond suurenenud ning selle üle on mul vaid hea meel!

Mis kategoorias ma siis osalen?
See kord kandideerisin ma ennast ''arvamusblogi''de kategoorias, sest ma kirjutan tihti peale just sellest, mida ma mingist tootest või muust asjast arvan. Usun, et see valdkond oli õige kuhu kandideerida. ;)

Kas olen kursis, et kuulsad blogijad loobusid kandideerimisest ja annavad seega väikestele tegijatele suurema võimaluse, kuidas reageerisin? 
Olen sellega lõpuks kursis tänu Iluexpress blogijale, kellega siiani suhtleme! :)
No minule tuli üllatusena see uudis, sest ma tõesti ei olnud kursis, sest kool ja muud tegemised on mu energia röövinud selleks hetkeks, kui arvutisse saan ja ega ma siis just palju tähele ei pane.
Kuidas ma reageerisin... Üllatunult, sest eelmine aasta suuri blogijaid näha oli vinge ning sooviks seda ka sellel aastal, kuid samas on ka hea meel, et teistele, väikesetele tegijatele rohkem võimalust jäi. Täitsa võikski ju olla nagu eraldi hääletus, nii väikestele tegijatele kui ka suurtele, et nende hulgast eraldi valitaks, aga see vist läheks keeruliseks :( :D!

Millal saab hääletada? 
Hääletama saab 1.05 kuni 31.05 ning ma väga väga loodan, et kui SINA mu blogi loed, siis annad mulle ka oma hääle! See tähendaks mulle siiralt palju :)!!

Aitäh kõigile mu lugejatele!!


-M

Comments

  1. Jeeee! Go giiirl! Nüüd võin julgelt öelda, et mul ka sel aastal kaaslane olemas! <3

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…