Skip to main content

Ronin jälle BLOGIAUHINDADELE? Kuidas reageerisin mina, kui kuulsin, et KUULSAD blogiad ei kandideeri?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Tuletan veel enne uut postitust teile meelde, et mul on käimas loosimine ning juba järgmisel nädalal selgub võitja!! :) Seega osale LOOSIS, kui SA seda juba teinud pole!

Seekord on aga postitus PROMO iseendale. How selfish huh? 
Kuigi tegelikult ei ole siin midagi selfishi vaid tõesti, loodan ma ju teie häältele ning kavatsen juba praegu teavitustööd tegema hakata!
Ka see aasta on tulemas blogiauhinnad ning kavatsen osaleda...

Mis on muutunud eelmise aastaga võrreldes? 
Peamine erinevus on nüüd selles, et selleks ajaks kui toimub blogiauhindade jagamis ''gaala'' kui nii võib öelda, siis olen mina juba 18 täis.. WOOPWOOP ning ''noorteblogid'' kategooriasse mina enam ei kuulu.
Küll see 18 on üks maagiline vanus, haha, saaksin sellest täitsa eraldi postituse vist teha, kus oma kogemusi saan jagada selles osas kui veel 18 ei ole ja mida sa siis kõike teha ei saa või siis hoopiski saad.. Aga see selleks..
Erinev on ka kindlasti mu blogi loomus. Ma olen nüüd aktiivselt bloginud ligi kaks aastat ning lõpuks olen ma vist leidnud oma nišši üles, milleks on erinevate toodete proovimine ja arvustamine..
Kuid koostöödele olen ma siiani avatud!! Kohe kindlasti on mu blogi jälgijaskond suurenenud ning selle üle on mul vaid hea meel!

Mis kategoorias ma siis osalen?
See kord kandideerisin ma ennast ''arvamusblogi''de kategoorias, sest ma kirjutan tihti peale just sellest, mida ma mingist tootest või muust asjast arvan. Usun, et see valdkond oli õige kuhu kandideerida. ;)

Kas olen kursis, et kuulsad blogijad loobusid kandideerimisest ja annavad seega väikestele tegijatele suurema võimaluse, kuidas reageerisin? 
Olen sellega lõpuks kursis tänu Iluexpress blogijale, kellega siiani suhtleme! :)
No minule tuli üllatusena see uudis, sest ma tõesti ei olnud kursis, sest kool ja muud tegemised on mu energia röövinud selleks hetkeks, kui arvutisse saan ja ega ma siis just palju tähele ei pane.
Kuidas ma reageerisin... Üllatunult, sest eelmine aasta suuri blogijaid näha oli vinge ning sooviks seda ka sellel aastal, kuid samas on ka hea meel, et teistele, väikesetele tegijatele rohkem võimalust jäi. Täitsa võikski ju olla nagu eraldi hääletus, nii väikestele tegijatele kui ka suurtele, et nende hulgast eraldi valitaks, aga see vist läheks keeruliseks :( :D!

Millal saab hääletada? 
Hääletama saab 1.05 kuni 31.05 ning ma väga väga loodan, et kui SINA mu blogi loed, siis annad mulle ka oma hääle! See tähendaks mulle siiralt palju :)!!

Aitäh kõigile mu lugejatele!!


-M

Comments

  1. Jeeee! Go giiirl! Nüüd võin julgelt öelda, et mul ka sel aastal kaaslane olemas! <3

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …