Skip to main content

Kuidas saada vaid sekunditega inimeste pilgud endale? LISAKS teile hulganisti pilte!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Väike clickbite? Maybe yes, maybe no! Kuid, really, ma olen tänu sellele, millest ma teile kohe täpsemalt nüüd kirjutan, saanud väga palju armsaid kommentaare ja tähelepanekuid!

Nimelt olen ma viimane pool aasta olnud väheke enesekindlam kui varem. Mu tervis on parem, energiat on ja ma ei karda välja öelda oma arvamust või näidata, mida ma suudan või kes ma tegelikult olen.. Ajan oma asja, teen seda mida pean õigeks ja sihin innukalt oma unistuste poole. Mu eesmärk on elada elu, mida ma elada tahan, mis sest, et segavaid faktoreid teel on rohkem kui kahel käel kokku saab lugeda. See selleks.
Olen aga ka kindlasti oma riietusstiililt selline, et paljude jaoks olen ma imelik :D. Jah, mind üldse ei huvita, et kannan dresse ja mingit naiselikumat kampsunit koos.. Okei, teile võib-olla lõi silme ette väga imelik pilt, aga mitte nüüd nii imelik kaa, belive me. Aga tõesõna, ega ma ei kipu panema riideid selga, mis pole mugavad ning seda eriti veel koolis käies. Kool on heavy, tõesti on, ja kui ma seal käin, siis parem olgu mul mugav! :D

Mis aga on siis see, millega ma olen pilke püüdnud oma nii basic, dressiliku riietusstiili juures?? Novot, võta näpust, asi on SOKKIDES.
Probably you right now: 
Mis mõttes siis sokkides? Noh, ei ma ei kanna mingeid augulisi sokke ning jalanõud on mul ka ikka jalas, kuid jah, olen seda sorti inimene, et kannan sokke pükste peal. Ei.. Ma ei keri oma püksisääri üles, sest ma ei ole nii moodne, i guess... Tegelikult olen ma suur külmavares ja oma jalgadele ma nii nüüd tõesti ei tee. 
Küll aga olen ma leidnud hulgi ideaalseid sokke, mis sobivad mu jalanõude ning erinevate dresside ja muidugi ka tavaliste teksadega. 
Mul on lausa vist võib, et öelda, kollektsioon ja seda kavatsen ma ka teiega kohe jagada!

Need kaks iludust on pärit Aliexpressist. Nende kvaliteet on uskumatult hea! Ma poleks arvanudki, et niivõrd kvaliteetseid asju sealt üldse saab, aga nagu ma seda tunnistada võin, siis täitsa saab. Mõnusad pehmed ja need alumised heledamad on veel eriti venivad ja mõnnad! Ja no vaadake neid disaine sokkidel.. Oeah!!

Ja need krasavitsad on pärit meil Eestis täisa olemasolevast poest ''Springfield''ist. Tõesõna minu lemmik pood Eestis. Väga mõnusad riideid, mis ei ole nagu igal teisel. Natuke erilisust! 

Samuti on mul mõned pikemad sokid, mis sobivad ideaalselt mu pikematesse talvesaabastesse! 
Olen ma pigem selline, et kui kleidi panen, siis tahaks midagi peale sukkade ka jala otsa pista ja mul on igaks kleidiks peaaegu, et sobilik sokipaar olemas!! Hallid sokid, te ei arva eales ära, kust ma kunagi ostsin.. Kurikuulus Gross'i pood oli mu õnnistus ühel aastal, kui Eestimaal veel talve moodi talv oli. Õnneks saab seda ka see aasta öelda, mis sest, et väikese hilinemisega saabus! Punased on aga jällegi Aliexpress! 


Ja lõpuks sellised kodused sellid, sest minu maamaja põrandad talvel on isegi suure kütmisega külmavõitu ning kui sul on sahtlis sellised sokid, siis tasub ikka kanda küll! Need on samuti ''väga värsked''.. Sain need oma klassiõelt jõuludeks.. Küll on tore, kui klassiõed sind hästi tunnevad, kas pole? :D 
Oeh, oma kõige vahvamatele sokipaaridele sai nüüd arvustus tehtud ja vaikselt piilun juba järgmisi.. Igal ühel omad nõrkused, kas pole? 
Anna aga mulle kommenteerides teada, kuidas SINA pilke püüad ja millised sokid on Sinu lemmikud!
Peatsete arvustusteni!
-M


Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …