Skip to main content

CURRENT OBSESSION! Mis on mu praegused lemmikud ja mida on Estis saadaval/ei ole saadaval?

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Külvan teid üle taaskord väikese postitusega, kus kukun arvustama ja rääkima, mis on hetkel mu lemmikud uued tooted! Seekord vähe haruldasemad ehk? Kindlasti! Sest nendest kõigist kõike Eesti saada pole, millest ma kavatsen juttu teha ;)!

Nimelt, nagu teist juba mõnigi aru on saanud, siis make-up tõmbab ikka päris hullult praegu ja soov uusi tooteid proovida on metsik.
Nii ma siis juhuse kombel sain ka jõulude paiku kingituseks sellise vahva meigipaleti, mis mul silmad ikka korralikult punni ajas..
See on mul endal esimene selline noh, paleti moodi toode and im so proud you know! :D
VAADAKE!
Alumisel real teine värv! Uskumatu, milline SHIMMER!! Selline holographic värv, meeletult kaunis ning viimased roosad toonid loovad põsesarnadele imelise jume!
Olen jällegi selle tootega rohkem kui rahul. See on minu teada täiesti Eesti poest pärit, kust täpsemalt, ma ei teagi, aga olen näinud Chilli poes sarnaseid tooted, seega pilgud CHILLI'sse! :)

Veel üks highlite toode, mis mulle meeldib, kuid mis ei ole nii pigmentne nagu eelmine, on see vahva sellike siin:
Ta on suurepärane just kergema meigi jaoks, ning tavalisel koolipäeval, kui mingit tugevat look'i ei soovi, on see just imeline! 
Samuti olid päkapikud see aasta mu soovidega kuidagi eriti ''sina'' peal ning kahjuks ei tea ma kust see toode pärit on, kuid kvaliteedi poolest ütleks, et mitte just kallist poest.... Selline väga basic toode, mis samas kiiresti maha tuleb, kuid koolipäevaks midagi paremat ja etemat soovida ei oskaks! :) 

Järgmiseks on mu ALL TIME FAVE huulepulk, mida leidub reaalselt väga paljudes toidupoodides ka. Mina näiteks ostsin selle Maksimarketist! Ja milline ilus, naturaalne läige ning niisutus sellel on.. WIN WIN WIN!

Uhh, aga teate mis! Ega söögist üle ega ümber saa! 
Nimelt kostitan ma teid ÜLIMATE proteiini batoonidega, mille sain ma ühelt tuntult Instagramis hoolikalt erinevaid maiustusi arvustavalt naiselt! TSEKI TEDA SIIT!
Olen teda ammu jälginud ja ta on minu teekonnaga ikka natukene kaasas käinud ning tema kontol ikka isutab nii üks kui ka teine asi. Täpselt nii ma ka siis talle kirjutasin ja tal oli mulle paari batoonikest pakkuda, millest need kaks siis välja valisin(all pildil). Rääkisime veel paarist batoonist, mis mulle nagu täitsa meeldisid, kuid talle absoluutselt mitte, ütles, et need, mis mulle meeldivad on ikka täitsa kuivikud. :D 
Noh, olin alguses skeptiline, sest mulle tõesti maitsesidki need, aga NO ISSAND.. Kui ma neid YIPPIE! omasid proovida sain.. Siis ma nõustusin 100% , et eelnevad olid ikka parajad kuivikud küll! :D
Tegu on siis välismaalt tellitud batoonidega, ning Eestis neid saada kahjuks ei ole.. Olen selle pärast tegelikult ka üsnagi nukker. Sellised batoonid on mu life saver'id, kui magusa isu kallale tuleb!!


Selleks korraks siis sellised vahvad lood, loodan, et meeldis ja andke teada, milliseid postitusi ootate! Kallid ja paid!
-M

Comments

  1. Tere, ma olen ka vaadanud neid huulepulkasid/läikeid. Kas sul on toon 7 või 8?

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…