Skip to main content

Vitamins.ee - parim teenindus + BLACK FRIDAY SHOPING ja SOODUSKUPONG!

Heihei kaalikad ja kapsad!!

Hehe, kell on päris õhtune, kuid ma kavatsen veidike kirjutada. (Siis kui lookene kirja sai oli õhtune vähemalt):D! Jaa, just, lõpuks siis arvustamis teemadel! Haha, sõin oma magusaisu just täis ja nüüd on hea kirjutada. Teate KUI kaua ma olen mingi asja järgi isutanud ja ma tõesti pole välja mõelnud, mis see on.. Võta näpust, täna suutsin ma selle välja mõelda. Mul oli reaalselt tohutu rummipalli isu. Well, thank you Oleg Gross, et neid toodate, sest mujalt ma ei suutnud normaalseid rummipalle leida :D! Terve nädal on minu jaoks üsna raske olnud, suur väsimus ja tüdimus. Ju siis keha vajab ikkagi ka midagi nagu mõned kutsuvad ''patust'' ja arvestades seda, kui palju ma ringi rassin, õpin ning tegutsen, siis rummipallid on mu õhtus teretulnud- I belive. Okei, lets be honest, ma sõin hispaaniast toodud kommi ka, see meenutab nii halvaad.. APPI! Teate kui keegi teist oskaks mulle öelda, et keegi käib vahepal Hispaanias ja tal oleks võimalik midagi eestisse tuua, siis IGA KONTAKT OLEKS SUUREKS ABIKS! :) 

Aga mis seal ikka nüüd nii kaua blädiseda minu isudest eks.. Räägime ikka asjalikku teksti kaa. 
Noh, ühesõnaga- BLACK FRIDAY on jõudnud ka vist nüüd lõpuks täitsa Eestisse. Enamik poode kuulutavad suured soodukad välja ning ootavad suurest kogustes kliente. Mina isiklikult teadsingi, et mingid spordibatoonid vms ma endale soetama pean, sest Barebellsid on mul otsakorral ning Tallinna, et Prismast hea hinnaga batoone saada, pole mul olnud võimalust minna... Olen ka suur Maxim'i batoonide austaja. Neid pole ma näinud, et paljud tarbiksid, kuid mulle on nad hinge
pugenud. 

Juba mõni päev varem vaatasin oma blogi Instagrami kontot ja nägin, et firma nagu Vitamins.ee oli mind jälgima asunud. Kuna ma teadsin neid juba varem- olin nende toodetega kursis, siis läks tuju ikka heaks küll! Suhtlesin selle firmaga, uurisin toodete tellimise, kättesaamise jms sellise kohta ning see on imeline kui sõbralikud ja toredad nad olid. Eriti äge oli see, et taipasin küsida, kas nad ka Black Friday't peavad ja minu õnneks just nii oligi!  

Kõik batoonid olid -20%.. Well, need, kes mind ikka lähemalt teavad, siis teavad ka minu addictioni batoonide vastu. Ma ütlen ausalt, et kui mul oleks lademetes raha, siis ma sooviks kõik batoonid ära proovida, mis üleüldse olemas on! :D Siiani pole mu armastus vaibunud Barebellsi batoonide vastu ning Maximi omad on ka tasemel. Carb killat tahaks ka täiega proovida, kuid seda raha mul puu otsast võtta pole. Suvel, kui ise tööd saan teha, siis kindlasti proovin JA KIRJUTAN!

ISSAND JUMAL. Ma ütlen ausalt.... See Chocolate fudge brownie. IN YOUR FACE kui hea see oli. Ma olin tõesti umbes nädalake ilma nende üliheade batoonideta ja nüüd kui ma seda proovisin siis see hetk oli selline, et silmamunad läksin teistpidi...

Minu jaoks oli kõige hämmastavam see, kui kiirelt nad Instagramis mu kirjadele reageerisid. Kell oli kusjuures pool üksteist õhtul ja nad vastasid mulle paari minutilise vahega. This is amazing! Nad oskasid mulle paar keerulist asja ära seletada kui tellimust tegin ning andsid endast parima, et pakk minuni jõuaks võimalikult kiiresti! Selline TEENINDUS ja suhtumine klientidesse on Vapustav!

Mis mind kõigele lisaks veel imestama pani oli see, et nad panid mulle hulganisti kaasa tooteid, mida ma ise absoluutselt ei tellinud, kuid mida ma 100% kasutan. Wellwellwell, i feel so pleased! Nad on imelised! Minu tellimused batoonide osas hakkavadki nüüd kohe kindlasti sealt olema.

AGA TEATE MIS ARMSAD?!?!
Mul on hea meel, et mul on ka TEILE midagi! Just nimelt, et kui ka teie sooviksite järgi proovida mõningaid tooteid, mida on Vitamins.ee'l pakkuda siis mul mul teile soodus kood: ''kaalikadjakapsad''. Kui soovid tellida, ära unusta seda kasutada!! :)
10% soodust is waaay better then no soodus eksole! :)  

Loodan, siiralt, et teil oli sama põnev lugeda kui MINUL proovida!
Kallid ja paid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…