Skip to main content

Vitamins.ee - parim teenindus + BLACK FRIDAY SHOPING ja SOODUSKUPONG!

Heihei kaalikad ja kapsad!!

Hehe, kell on päris õhtune, kuid ma kavatsen veidike kirjutada. (Siis kui lookene kirja sai oli õhtune vähemalt):D! Jaa, just, lõpuks siis arvustamis teemadel! Haha, sõin oma magusaisu just täis ja nüüd on hea kirjutada. Teate KUI kaua ma olen mingi asja järgi isutanud ja ma tõesti pole välja mõelnud, mis see on.. Võta näpust, täna suutsin ma selle välja mõelda. Mul oli reaalselt tohutu rummipalli isu. Well, thank you Oleg Gross, et neid toodate, sest mujalt ma ei suutnud normaalseid rummipalle leida :D! Terve nädal on minu jaoks üsna raske olnud, suur väsimus ja tüdimus. Ju siis keha vajab ikkagi ka midagi nagu mõned kutsuvad ''patust'' ja arvestades seda, kui palju ma ringi rassin, õpin ning tegutsen, siis rummipallid on mu õhtus teretulnud- I belive. Okei, lets be honest, ma sõin hispaaniast toodud kommi ka, see meenutab nii halvaad.. APPI! Teate kui keegi teist oskaks mulle öelda, et keegi käib vahepal Hispaanias ja tal oleks võimalik midagi eestisse tuua, siis IGA KONTAKT OLEKS SUUREKS ABIKS! :) 

Aga mis seal ikka nüüd nii kaua blädiseda minu isudest eks.. Räägime ikka asjalikku teksti kaa. 
Noh, ühesõnaga- BLACK FRIDAY on jõudnud ka vist nüüd lõpuks täitsa Eestisse. Enamik poode kuulutavad suured soodukad välja ning ootavad suurest kogustes kliente. Mina isiklikult teadsingi, et mingid spordibatoonid vms ma endale soetama pean, sest Barebellsid on mul otsakorral ning Tallinna, et Prismast hea hinnaga batoone saada, pole mul olnud võimalust minna... Olen ka suur Maxim'i batoonide austaja. Neid pole ma näinud, et paljud tarbiksid, kuid mulle on nad hinge
pugenud. 

Juba mõni päev varem vaatasin oma blogi Instagrami kontot ja nägin, et firma nagu Vitamins.ee oli mind jälgima asunud. Kuna ma teadsin neid juba varem- olin nende toodetega kursis, siis läks tuju ikka heaks küll! Suhtlesin selle firmaga, uurisin toodete tellimise, kättesaamise jms sellise kohta ning see on imeline kui sõbralikud ja toredad nad olid. Eriti äge oli see, et taipasin küsida, kas nad ka Black Friday't peavad ja minu õnneks just nii oligi!  

Kõik batoonid olid -20%.. Well, need, kes mind ikka lähemalt teavad, siis teavad ka minu addictioni batoonide vastu. Ma ütlen ausalt, et kui mul oleks lademetes raha, siis ma sooviks kõik batoonid ära proovida, mis üleüldse olemas on! :D Siiani pole mu armastus vaibunud Barebellsi batoonide vastu ning Maximi omad on ka tasemel. Carb killat tahaks ka täiega proovida, kuid seda raha mul puu otsast võtta pole. Suvel, kui ise tööd saan teha, siis kindlasti proovin JA KIRJUTAN!

ISSAND JUMAL. Ma ütlen ausalt.... See Chocolate fudge brownie. IN YOUR FACE kui hea see oli. Ma olin tõesti umbes nädalake ilma nende üliheade batoonideta ja nüüd kui ma seda proovisin siis see hetk oli selline, et silmamunad läksin teistpidi...

Minu jaoks oli kõige hämmastavam see, kui kiirelt nad Instagramis mu kirjadele reageerisid. Kell oli kusjuures pool üksteist õhtul ja nad vastasid mulle paari minutilise vahega. This is amazing! Nad oskasid mulle paar keerulist asja ära seletada kui tellimust tegin ning andsid endast parima, et pakk minuni jõuaks võimalikult kiiresti! Selline TEENINDUS ja suhtumine klientidesse on Vapustav!

Mis mind kõigele lisaks veel imestama pani oli see, et nad panid mulle hulganisti kaasa tooteid, mida ma ise absoluutselt ei tellinud, kuid mida ma 100% kasutan. Wellwellwell, i feel so pleased! Nad on imelised! Minu tellimused batoonide osas hakkavadki nüüd kohe kindlasti sealt olema.

AGA TEATE MIS ARMSAD?!?!
Mul on hea meel, et mul on ka TEILE midagi! Just nimelt, et kui ka teie sooviksite järgi proovida mõningaid tooteid, mida on Vitamins.ee'l pakkuda siis mul mul teile soodus kood: ''kaalikadjakapsad''. Kui soovid tellida, ära unusta seda kasutada!! :)
10% soodust is waaay better then no soodus eksole! :)  

Loodan, siiralt, et teil oli sama põnev lugeda kui MINUL proovida!
Kallid ja paid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…