Skip to main content

Make-up, make-up, make-up ja pidu GATSBY juures! Mis ma seal tegin, mis toimus?

Heihei armsad kaalikad ja kapsad!
Lõpuks saan oma laused teie poole teele panna! See on nii mõnus tunne..
Seekorde postitus on täitsa teistmoodi taaskord! Ei arvusta ma midagi erilist vaid räägin vanadest ja uutest lemmikutest... Kuigi, hinnangu annan ma ju küll... SEEGA IKKAGI ARVUSTAN KA! :)
Blogi täidab oma eesmärki siiani!

Nonii. Kuna jõulud on homme, siis tähendab see seda, et jõulupeod toimuvad igal pool ning igas vanuses. Jah, ka minul oli see aasta gümnasistina täitsa jõulupidu ning rändasime tagasi aastasse 1920.. GATSBY IT IS! Oeah, see film oli kusjuures kunagi mu lemmik.. Selles on selline paeluv fake'likkus, mis mulle täitsa meeldib.. Kes pole näinud, siis isiklikult täitsa soovitan vaadata!

Muidugi pidin ma ennast siis ka vastavalt riidesse panema ning ega siis pealt ei puudunud ka imeline fotograaf- Anni Ulm, kes vapustavad kostüümid pildile jäädvustas. (klõpsake nimel ja leidke noor andeks neiu Facebookist!)
Pidu oli korraldatud Rakvere Reaalgümnaasiumi 12.nda klassi poolt. Suur kummardus, kuna teema mulle endale väga meeldis, kuid oleks oodanud natukene põnevamat õhtut. Just selles mõttes, et see ei ole kah ju põnev kui 1920.ndat teatakse kui tõelist tantsuperioodi, aga kogu õhtu vältel mina tantsida ei saanud. Jah, pidu jätkus ka veidike teistsuguses õhkkonnas, kus plaadi nühkimise saatel oled võinud oma hard style jumping skill'id tööle panna, aga mul ISIKLIKULT on sellise summaga veidike muud ka teha, mis oleks tulnud selle alla panna... Noh näiteks osta uusi tooteid ja oma lugejatele sellest arvustada! :)
No vaadake millised pildid suutis see andekas neiu jäädvustada! Küll mul on uhked naised!

Kogu sättimisest ja toodetest ma soovin teile aga väikese rewiev kirjutada kuna mul on viimasel ajal tekkinud päris suur tuhin igasuguseid meigiasju proovida ja tahaks täiega igasuguseid tooteid oma kollektsiooni lisada! Outfiti valik väga kaua ega ei võtnudki, olin juba ammu teadlik, et sellise peo jaoks mul kleit kapis olemas on ning see ka loosi läks.. Kuid noh, natukene tuunisin ma kleiti ka ülesse, lisades sellele Tiger'ist ostetud pärlid, mid andsid üliägeda efekti! Sellel õhtul nägid absoluutselt KÕIK väga head välja. Sellel perioodil olid naised ikka kütkestavad küll. Mitte, et praegu ei oleks, kuid ma olen igapäevaselt ikka tavapildis dressides :D...

Ehted ja kleit tegid koos päris ilusa tulemuse:
Make-up ei saanud ju ka kuidagi kleidile või ehetele alla jääda. Pidin enne jõulupeole minekut ka poest läbi käima. Sain ikka väga põnevaid pilke, but well, who cares am I right?!?
Make-up poole pealt kasutasin oma vanu häid lemmikuid, kuid ka paari uut mida RAUDPOLT teile lähemalt näidata tahan!

Kuhjasin kõik tooted ka siia pildile kokku, kuid alustan endale põnevast combo'st, milleks olid siis Mac huulepulk ning mu armsa Iluexpress blogija poolt kingitud huulepulk koos. Täitsa uskumatu kui perfektse ja kauni värvi kombo nad koos andsid!! Minu ainuke mure alati selliste huulepulkade puhul on see, et huuled tohutult kuivavad, mis sest, et enne nende peale panekut huuli niisutan. KAS keegi oskab ehk aidata selles osas?

Ripsmeid värvin ma siiani sama ripsmeduššiga mida juba paari postitust tagasi mainisin. Täiesti uskumatu leid mu noormehe ema poolt. Ise ei oleks ma kunagi midagi sellist ostnud. Olgem ausad, ikka pigem ostame mingit tuntud Itaalia brändi, mitte tavalisest poest Venemaa toodangut, kuid vahel võib tulemus olla nende odavatel toodetel hoopis mitu korda parem kui mõnel kallil brändil- mis teha! :) 
Huulepliiats, mis huultele väga ilusa efekti juurde annab mul mul NYX'ilt pärit. samuti olen ma sellega ülirahul. Suvest saadik IN LOVE!

Perfektse jume saan ma alati neid kahte koos kasutades. Veryme on pärit Oriflame kataloogist ning samuti ka The One puuderkreem. Minu jaosk on Veryme liiga hele, The One nüüd aga liiga tume- need kaks aga kokku segades on tulemus täpselt sobilik minu nahatooniga. Suvine jume on kahjuks juba kadunud seega tuli midagi välja nuputada. Silmalaod said kauniks tänu Wet and Wild'ile..
Peale sellist kogust make-up'i ei tohi aga unustada oma näo eest korralikult hoolt kanda seda puhastades! Jumal tänatud, et mul on sellised võrratud tooted The Body Shopist! Kõigepealt võtsin meigi maha E-vitamiini Toneriga ning siis omakorda Kummeli cleansing butteriga.. Ning mu nahk tõeliselt tänas mind!

Vot sellise postitusega tahstin ma teid seekord kostitada! Mul oli seda nii mõnus kirjutada ning loodan, et ka teile meeldis!
Järgmine postitus juba peale jõule!
Kallid ja paid! :) Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…