Skip to main content

Make-up, make-up, make-up ja pidu GATSBY juures! Mis ma seal tegin, mis toimus?

Heihei armsad kaalikad ja kapsad!
Lõpuks saan oma laused teie poole teele panna! See on nii mõnus tunne..
Seekorde postitus on täitsa teistmoodi taaskord! Ei arvusta ma midagi erilist vaid räägin vanadest ja uutest lemmikutest... Kuigi, hinnangu annan ma ju küll... SEEGA IKKAGI ARVUSTAN KA! :)
Blogi täidab oma eesmärki siiani!

Nonii. Kuna jõulud on homme, siis tähendab see seda, et jõulupeod toimuvad igal pool ning igas vanuses. Jah, ka minul oli see aasta gümnasistina täitsa jõulupidu ning rändasime tagasi aastasse 1920.. GATSBY IT IS! Oeah, see film oli kusjuures kunagi mu lemmik.. Selles on selline paeluv fake'likkus, mis mulle täitsa meeldib.. Kes pole näinud, siis isiklikult täitsa soovitan vaadata!

Muidugi pidin ma ennast siis ka vastavalt riidesse panema ning ega siis pealt ei puudunud ka imeline fotograaf- Anni Ulm, kes vapustavad kostüümid pildile jäädvustas. (klõpsake nimel ja leidke noor andeks neiu Facebookist!)
Pidu oli korraldatud Rakvere Reaalgümnaasiumi 12.nda klassi poolt. Suur kummardus, kuna teema mulle endale väga meeldis, kuid oleks oodanud natukene põnevamat õhtut. Just selles mõttes, et see ei ole kah ju põnev kui 1920.ndat teatakse kui tõelist tantsuperioodi, aga kogu õhtu vältel mina tantsida ei saanud. Jah, pidu jätkus ka veidike teistsuguses õhkkonnas, kus plaadi nühkimise saatel oled võinud oma hard style jumping skill'id tööle panna, aga mul ISIKLIKULT on sellise summaga veidike muud ka teha, mis oleks tulnud selle alla panna... Noh näiteks osta uusi tooteid ja oma lugejatele sellest arvustada! :)
No vaadake millised pildid suutis see andekas neiu jäädvustada! Küll mul on uhked naised!

Kogu sättimisest ja toodetest ma soovin teile aga väikese rewiev kirjutada kuna mul on viimasel ajal tekkinud päris suur tuhin igasuguseid meigiasju proovida ja tahaks täiega igasuguseid tooteid oma kollektsiooni lisada! Outfiti valik väga kaua ega ei võtnudki, olin juba ammu teadlik, et sellise peo jaoks mul kleit kapis olemas on ning see ka loosi läks.. Kuid noh, natukene tuunisin ma kleiti ka ülesse, lisades sellele Tiger'ist ostetud pärlid, mid andsid üliägeda efekti! Sellel õhtul nägid absoluutselt KÕIK väga head välja. Sellel perioodil olid naised ikka kütkestavad küll. Mitte, et praegu ei oleks, kuid ma olen igapäevaselt ikka tavapildis dressides :D...

Ehted ja kleit tegid koos päris ilusa tulemuse:
Make-up ei saanud ju ka kuidagi kleidile või ehetele alla jääda. Pidin enne jõulupeole minekut ka poest läbi käima. Sain ikka väga põnevaid pilke, but well, who cares am I right?!?
Make-up poole pealt kasutasin oma vanu häid lemmikuid, kuid ka paari uut mida RAUDPOLT teile lähemalt näidata tahan!

Kuhjasin kõik tooted ka siia pildile kokku, kuid alustan endale põnevast combo'st, milleks olid siis Mac huulepulk ning mu armsa Iluexpress blogija poolt kingitud huulepulk koos. Täitsa uskumatu kui perfektse ja kauni värvi kombo nad koos andsid!! Minu ainuke mure alati selliste huulepulkade puhul on see, et huuled tohutult kuivavad, mis sest, et enne nende peale panekut huuli niisutan. KAS keegi oskab ehk aidata selles osas?

Ripsmeid värvin ma siiani sama ripsmeduššiga mida juba paari postitust tagasi mainisin. Täiesti uskumatu leid mu noormehe ema poolt. Ise ei oleks ma kunagi midagi sellist ostnud. Olgem ausad, ikka pigem ostame mingit tuntud Itaalia brändi, mitte tavalisest poest Venemaa toodangut, kuid vahel võib tulemus olla nende odavatel toodetel hoopis mitu korda parem kui mõnel kallil brändil- mis teha! :) 
Huulepliiats, mis huultele väga ilusa efekti juurde annab mul mul NYX'ilt pärit. samuti olen ma sellega ülirahul. Suvest saadik IN LOVE!

Perfektse jume saan ma alati neid kahte koos kasutades. Veryme on pärit Oriflame kataloogist ning samuti ka The One puuderkreem. Minu jaosk on Veryme liiga hele, The One nüüd aga liiga tume- need kaks aga kokku segades on tulemus täpselt sobilik minu nahatooniga. Suvine jume on kahjuks juba kadunud seega tuli midagi välja nuputada. Silmalaod said kauniks tänu Wet and Wild'ile..
Peale sellist kogust make-up'i ei tohi aga unustada oma näo eest korralikult hoolt kanda seda puhastades! Jumal tänatud, et mul on sellised võrratud tooted The Body Shopist! Kõigepealt võtsin meigi maha E-vitamiini Toneriga ning siis omakorda Kummeli cleansing butteriga.. Ning mu nahk tõeliselt tänas mind!

Vot sellise postitusega tahstin ma teid seekord kostitada! Mul oli seda nii mõnus kirjutada ning loodan, et ka teile meeldis!
Järgmine postitus juba peale jõule!
Kallid ja paid! :) Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …