Skip to main content

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka, kuigi, ma ei ole inimene kes sooviks meiki tihti või teab mis koguses kanda.
Seega üritan ma VÄHEMALT oma näonaha eest ülimat hoolt kanda meiki eemaldades. Praeguseni on see väga edukas olnud.

Küll aga räägin ma ka videos ühes probleemist, mis on olnud mul juba aastaid. Peale haigust see tuli ja jäi. Nimelt, mu suu ääred lõhenevad iga väiksemagi asja peale. Kas hammustades midagi suuremat, pestes hambaid ning vahel isegi naerdes. Ühele poole suu äärde on mul tekkinud lausa kuiv  ning punetav laik, millest lahti pole saanud.
Ütleme nii, et resil olles (millest tuleb ka postitus) olid mu suu ääred ideaalses korras. Samuti ka Eestis kui suvel olid soojemad päevad, kuid kohe kui saabub külm on ka minu ''ilus'' suu äär enam mitte nii ilus.

PS! Kui kellegil on sama probleem, palun anna endast märku ja räägi, mida head sina proovinud oled, et sellest vabaneda!

Seda kõike rääkisin ma ka konsultandile, kes mulle siis sobilikud tooted valis. Neid ma näitan ka videos.
Ise olen samuti varasemalt juba ühte toodet kasutanud, millest ka kirjutasin kui blogi väga algjärgus oli, kuid see toode on siiani ilusti letil olemas, lihtsalt uue kujundusega. Varasem postitus SIIN!

*Videos mainitud silmameigi eemaldaja mida kasutasin vahetult enne E-vitamiini sarja toote saamist.

*Videos mainitud mesilaspiimaga kehavõi leiad SIIT!

*Selline on mu suu nurga hetke seisund:

Enne reisi oli see täpselt selline nagu pildil. Reisil olles paranes see pea, et täielikult ning nüüd tagasi olles on olukord uuesti täpselt sama.
Kuidas miski mu näonahale mõjunud on sellest juba mõningase aja pärast! :)

Kallid ja paid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…