Skip to main content

We run Tallinn ja Oivaline tervislik tort! Hand in hand!

Hei pisikesed ja suured, kaalikad ja kapsad!

Natukene muud juttu ka kui ainult arvustusi. Heh, kuigi saab ka siin seda juttu! :D
Nimelt 08.09.2017 oli siis selle aastane We run Tallinn noortejooks, mille pikkuseks 5km. Olin juba varasemalt ka kursis selle üritusega, aga kuna mu enda kodukandis toimub Ööjooks, siis ma polnud sellesse väga süvenenud. Selle aastase ööjooksuga mul nii kenasti ei läinud ning osa võtta ma sellest ei saanud. Mulle isiklikult tohutult meeldivad sellised üritused ja käiksin alati kui oleks võimalust!
Olen Ööjookust osa võtnud 2x korda ning Südasuve maratonist, mis toimub Võsul, ühe korra. Kõik mu kogemused on olnud ülipositiivsed ning see ka kindlasti põhjuseks, miks ma igakell tahaks sellisest üritusest taaskord osa saada. Suurema pundiga on mitmeid kordi vahvam joosta!

Sellel korral suutsin need 5km läbida ka kordagi kõndimata, mis mulle sugugi kerge polnud. Ma olen 101% lühikese maa jooksja, mitte pika, seega on ka 5km minu jaoks väljakutse. Samuti olen ma pidanud trennist eemal olema umb. kaks aastat, kus midagi intensiivset lubatud polnud. Nüüd, kui vaikselt üht-teist teha võin, andsin endale võimaluse seda proovida ja jäin rahule! Mis sest, et minu aeg polnud midagi erilist, kuid siiski. Tee läbisin koos oma noormehega ning võtsime ka minu sõbranna kaasa, aga ta tegi hoopis oma maratoni ja jooksis meist eraldi. Usun, et energia ja kõik oleks olnud ka teisel levelil kui poleks olnud aktiivset koolipäeva, kuid samas, polnud ka väga suurt energia puudujääki. Seega nurisema ma ei hakka!

Muidugi on need erk-kollased särgid ja medalid juba seda jooksma minekut väärt. Kes ei tahaks medalit ja Nike jooksusärki? Hmm, ei tea küll sellist trennihuvilist :D!

Kuna minule on oluline, et mu söök ja trenn oleks 50/50, siis plaanisime juba ammu Melviniga, et peame seda Oivalise terivlsiku tordi küpsetisi proovima.
Täiesti USKUMATU, milline personal ja koogimeistrid seal ju on. Tahaks neile kohe kalli teha!
Võtsin nendega ühendust juba varakult, et sooviksime teatuid kooke ja just sellisel kuupäeval, et kas neil on sellel ajal pakkuda neid valikus ja vastuseks sain ma ainult: ''Kõik on tehtav :)''. Mul jäi karp lahti kuna nagu te mu blogi põhjal järeldada võite, mulle tohutult meeldib igasuguseid uusi asju proovida ja mekutada.. Tellisin siis kolm koogitükki mille maitseteks olid: Banoffee Ott, Sidruni-Vaarika Ott ja Marja-Sidruni Ott. Minu lemmikuks oli for sure Banofee Ott, mida näete ka pildil, kes linki avada ei soovi :)
Täiesti uskumatu kui hea ja PUHAS maitse nendel tortidel on! Lihtsalt kummardus. Teised marjatordid olid mulle vähem moka-mööda, kuid Melvinile maitsesid küll! Ma ei jõua ära oodata kusjuures, et Tallinna saaksin taaskord ja siis ma juba sooviksin proovida järgmisi, milleks on: Pirni-Kalvadose Ott ja Valge šokolaadi-maasika Ott.. Ei jõua oodata tõesõna!
Ma olen veel eriti imelik just selle poolest, et mulle nii meeldivad koogipõhjad. Nagu küpsise või rukkileivast nt tehtud, aga poe omades on nendes kasutatud igasugust jama. Oivalise tordi ampsude puhul seda karta ei ole, seega vintsutan neid hea meelega edasi!

Minu koogi ja jooksu postituse taga on ikka pisike moraal ka! Endale tuleb head samuti lubada, nii trenni kui ka sööki ja kuna me saame valikuid teha siis just see siin on minu valikuks ja olen oma valikuga ülirahul! 
Aitäh!
-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …