Skip to main content

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagrilli.
Step 5. NAUDI!
Lisaks sellele, et nad maitsvad on, on nad ka soojad, mis muudabki nad justkui pagarist tulnuks!

Peaks aga siis uuest tootest rääkima, huh? :)
Profeel'i kohupiimakreemide hulka lisandus uus maitse, milleks on KIRSS..
Ma sattusin ikka väga elevile, kui kuulsin, et turule tuleb uus kirsimaitseline, tervislik kohupiimakreem. Veel rohkem elevile sattusin ma aga siis, kui Valio tegelased ültlesid, et saadavad mulle pisikese pakikese!!
Kirss on üks mu lemmikutest marjadest ja eriti kurb on see, et ma ei saanud murelite/kirsside ajal Viljandis olla, kus mu noormehe aias neid just omajagu ikka oli.
Aga kirss tordil on see, et too pandi nüüd pakendisse ning maitse pole sugugi halb!
Kindlasti neile, kes muidu tarbivad neid tavalisi jogurteid või kohupiimakreeme, tundub see ''vähe magus''. Aga olgem ausad, et meie jogurtitesse jm sarnastesse toodetesse topitakse seda suhkrut ka ikka väga vaba käega. Ma üldse ei ütle ega arva, et neid jogurteid tarbima ei peaks/ei võiks, kuid kui seda teha, siis siiski olla teadlik, mis seal sees on ja sellega mitte liiale minna, sest nagu me kõik teame. Moderation is the key! :)
Minule isikult see kohupiimakreem aga istub küll! Eriti kummaline on see, et see meenutab täiesti ka meie poelettidel olevat Activia jogurtit.. Kuid nagu ma juba ütlesin, vähem magusam. Mina soovitkasin ka enne selle sööma asumist veidikene vett lisada. Siis muutub tekstuur just eriti selliseks, et võib öelda, jogurtiks/kreemiks! Kui sinna ise näiteks ka veel kirsse, muid marju või hoopis mõnusat müslit sisse panna.. Milline mõnus vahepala või hoopis kerge hommikusöök?
You choose!

Valio'l on veel erinevaid Profeeli tooteid, kuid Ahjuõuna jogurt  ja Kirsi kohupiimakreem on minu silmis need kõrgemal tasemel. Teised mind ei köida, ega ole minu silmis sellised, mille järgi ise käe ulataks. Kuid see kõik on minu aus arvamus, mida soovin ka teiega jagada!

Mul on aga ka teile küsimus. Kuidas teie olete Profeel'i tooteid kasutanud? Kas ka koogi või muu küpsetise sisse, mis on tulnud sealjuures väga maitsev? 

Mina jään ootama, sest sooviks küll midagi eriti mõnusat proovida! :)

*Toodet reklaamin ja tutvustan koostöös Valioga.
*Pildil olevad tooted on mulle saadetud, kuid olen ise juba varasem tarbija.
*Minu kirjutatu on minu arvamus, ma ei tee kellegi teise arvamust maha, ega suru enda oma peale.

Seniks teile aga kallid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…