Skip to main content

Kas sain just Kama ja Kilu uueks näoks? RETSEPT + LOOSIMINE!

Hei mu vahvad!

Teate, mul on üks üliäge uudis! Oeah, õigemini on see minu jaoks üliäge, aga sisimas loodan, et ka teie jaoks!
Nimelt, nagu mu blogijälgijad kursis on, siis olen varasemalt koostööd teinud Kama ja Kilu OÜ-ga, kes toodab tervisekamasid, millel on palju ülikasulikke ja vajalikke komponente sisse pandud!
Eelmisi postitusi näed siit!

Kama ja Kilu perekond on aga uuendusi läbi viinud ja seda ka liikmete hulgas ning nende tegevus hakkab aina rohkem hoogu juurde saama! Sellele kavatsen ka mina kaasa aidata.
Mul oli võimalus külastada neid taaskord Tallinnas ja rääkida/arutada edasistest plaanidest. Sain palju huvitavat infot kõrva taha panna ning maitsekamad ei pruugi jääda sugugi ainukesteks toodeteks nende poolt! Seega, hoidke silmad ja kõrvad lahti, sest õige pea võib teieni jõuda midagi ülimaitsvat ja tervislikku! Külastades neid ei saanud ma lahkuda ka ilma nende imeliste toodeteta!

Mulle meeldib kui ma saan oma kehale pakkuda vajalikke asju millest on kehale tõesõna kasu!!
Kama on kindlasti üks nendest ja kui kama hulka on lisatud ka meie koduseid superfood'e, siis see on ju täielik lotovõit! Ma ei väsi rääkimast kamast tõesõna, kuna see on minu tervisele märgatavalt hästi mõjunud.
Ma saan 100% väita, et mu seedimine on just suurelt osalt tänu keefirile ja kamale nii hästi toimimas!

Minu enda üheks lemmikuks retseptiks on suhteliselt populaarne smoothie bowl ning selle retsepti jagan koheselt ka teiega!

Mida siis vaja läheb?
Profeel ahjuõunajogurtit
Kama ja kilu mustikakama
Keefiri
Mustikaid
Külmutatud banaane
Stevia
Kuidas teha?
Lisa keefir, see järel banaanid, mustikad, kama ja stevia ning blenderda. Kui segu on Sulle liiga paks, võid lisada veidike juurde keefirit ning seejärel ahjuõunajogurtit kuni saavutad paraja paksuse oma smuutile! Kaunistuseks võid lisada helbeid. Mina kasutasin kaerakliisid! :)

Seoses aga sellega, et Kama ja Kilu tervisetooted jõuaksid laiemalt inimesteni ja, et inimesed mõistaksid, KUI hea tootega tegu on, siis otsustasime teha väikese mängu ning GIVEAWAY!


GIVEAWAY TIME!!
Tänapäeval on väga populaarseks saanud toidupiltide postitamine ning ei leidu enam Instagrami, kus poleks olemas ühte imeilusat kausikest smuutit, salatit, kooki või pirukat..
Ning kuna kama on niivõrd suurepärane toode, mis kirjeldab sh. ka meie rahvust, identiteeti jms, siis kutsun inimesi üles laadima erinevaid pilte tehtud toitudest/retseptidest, kus nad on kasutanud Kama ja Kilu tervisekamasid.. Olgu see siis smuuti, kook, komm, jäätis või muu vahva leiutis, mis on omapärane ja vajaks teistega jagamist..

Selleks, et oma pilti jagada, tuleb instagrami laadida üles pilt, kus tuleb ära ''tägida'' Kama ja Kilu instagrami konto (@kamakilu) ning lisada ''hastag'' kamasmuuti (#kamasmuuti). Pildi alla paluksime ka kirjutada retsepti!

KUI... Aga ei soovi oma seinale pilti postitada siis on võimalik saata ka KamaKilu instagrami kontole sõnum! Seal kirjutage siis juurde retsept ning lisage pilt!

Parimate vahel anname ära Kama ja Kilu tervisekamade komplekti, et saaksite jätkata ka peale suve oma keha kosutamist tõeliste vitamiiniallikatega!
Tõesti on nende tooted proovimist väärt ja mina jään suurima põnevusega ootama, millised põnevaid asju te proovinud olete, et saaksin neid ka ise järgi proovida!Peatsete juttudeni ja hoian teie piltidel sima peal!! :)
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…