Skip to main content

Kalvi Kalle triftib nüüd juba Tallinnas?!?

Hei mu kaalikad ja kapsad!
Noo, ega minagi saa halvem olla!.. Siit tuleb mu MUST HAVE blogi postitus EBA auhindade kohta!! Söödan natuke feedback'i ;).
Ühesõnaga, ootasin ma laupäeva väga! Minu jaoks ju täiesti uus kogemus, uued näod ja varem külastamata koht... Blogiauhindadele läksin kohale ikka koos kaasaga, kes oli nõus mulle moraalseks toeks olema :D. Sinna jõudes oli vastuvõtt minu jaoks uhke küll- turvamees, juhatati ilusti saali, paluti võtta tervise pokaal ning ainus ülesanne oli nautida õhtut. Seda sai ka tehtud ;).
Enim ootasin ma sisimas tutvumist oma lemmiku blogi omanikuga, kelle järgi siis ka mina otsustasin oma asja lõpuks ajama hakata..
Ta on ülimeeldiv neiu, kellega ma tõsiselt sooviks midagi koos teha.. Kes teab, äkki õnnestub meil ka kunagi koos blogipostitusi teha?!
Kes mu blogi jälgivad, peaksid teadma, kellest jutt.. Iluexpress blogi omanik Eliise on võrratu neiu tõesõna!! Arvasin seda enne kohtumist ja sain temaga kohtudes vaid kinnitust! Gaalalt nii palju, et mina isiklikult ei sooviks, et oleks mingi VIP tsoon... Olgem ausad, need kaks tundi, mis olid mõeldud üksteisega suhtlemiseks, enne auhindade kätte andmist, ei kandnud üldse oma põhimõtet. Kõik suuremad blogijad, kellelt ehk oleks tahtnud paar küsimist küsida või öelda, et see mida ta teeb on võimas, olid VIP tsoonis või siis kusagil veel nimekamate tegelaste juures.
Minu silmis oleks põnev kui kõik oleks koos, mitte eraldatult. Ei kutsunud küll minema kellegagi rääkima või häid sõnu edastama kui istuti kusagil üleval, justkui eraldatud korrusel. Kuid see on ka ainult minu arvamus.. Julgelt võite mulle vastu vaielda ja kommentaarides oma arvamust mulle edastada! ;)

Ei ole küll kindel kuidas see välja võiks näha järgnevatel aastatel, kuid paljud esi kolmikus olevad persoonid olid minule täiesti tundmatud...
Väga äge oleks olnud kui seinal oleks aga jooksul ka nende blogi "live ekraanilt" mis oli täitsa olemas Venus Club'i seinal ;)..

Teeninudus, snäkid jms oli aga tasemel! Vahva oli ka näha sellist kirjut seltskonda koos.. Ja kuidas sa enam saad kusagil üritusel käija kui seal pole Kalvi Kallet või teemat kuidas ta oma noore kaasaga mööda Tartut ringi trifrib.. Nüüd sai neid näha triftimas juba Tallinnas :D!! Kirjut seltskonda oli põnev vaadata.. Seega, minu poolt suur aitäh korraldajatele!!

Eliise mõistab, et seda pilti pole vajalik suuremalt panna :D!!

Aga siis üleüldiselt, kuidas minul läks?
Läks nii, et mingit kohta ma küll ei saanud, kuid üldarvestuses jäin ma 5. kohale. Ei ütleks et paha... Olen täitsa rahul kui arvestada seda, et olen alles esimest aastat hoolikamalt tegelemas ja arenemas.
Pikk maa on veel minna, aga mu plaanid ja mõtted rändavad palju ringi millega teid, mu kaalikad ja kapsad kostitada!!!
Aitähh teile kõigile, kes te hääletasite!! Kindlasti on mida meenutada!! :)

Peatsete juttudeni!! 

-M


Comments

  1. Sa oled siiralt niii nii armas, aitähhhh!!❤️❤️❤️

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ainult südamed vastu!! ❤️❤️❤️

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…