Skip to main content

Kalvi Kalle triftib nüüd juba Tallinnas?!?

Hei mu kaalikad ja kapsad!
Noo, ega minagi saa halvem olla!.. Siit tuleb mu MUST HAVE blogi postitus EBA auhindade kohta!! Söödan natuke feedback'i ;).
Ühesõnaga, ootasin ma laupäeva väga! Minu jaoks ju täiesti uus kogemus, uued näod ja varem külastamata koht... Blogiauhindadele läksin kohale ikka koos kaasaga, kes oli nõus mulle moraalseks toeks olema :D. Sinna jõudes oli vastuvõtt minu jaoks uhke küll- turvamees, juhatati ilusti saali, paluti võtta tervise pokaal ning ainus ülesanne oli nautida õhtut. Seda sai ka tehtud ;).
Enim ootasin ma sisimas tutvumist oma lemmiku blogi omanikuga, kelle järgi siis ka mina otsustasin oma asja lõpuks ajama hakata..
Ta on ülimeeldiv neiu, kellega ma tõsiselt sooviks midagi koos teha.. Kes teab, äkki õnnestub meil ka kunagi koos blogipostitusi teha?!
Kes mu blogi jälgivad, peaksid teadma, kellest jutt.. Iluexpress blogi omanik Eliise on võrratu neiu tõesõna!! Arvasin seda enne kohtumist ja sain temaga kohtudes vaid kinnitust! Gaalalt nii palju, et mina isiklikult ei sooviks, et oleks mingi VIP tsoon... Olgem ausad, need kaks tundi, mis olid mõeldud üksteisega suhtlemiseks, enne auhindade kätte andmist, ei kandnud üldse oma põhimõtet. Kõik suuremad blogijad, kellelt ehk oleks tahtnud paar küsimist küsida või öelda, et see mida ta teeb on võimas, olid VIP tsoonis või siis kusagil veel nimekamate tegelaste juures.
Minu silmis oleks põnev kui kõik oleks koos, mitte eraldatult. Ei kutsunud küll minema kellegagi rääkima või häid sõnu edastama kui istuti kusagil üleval, justkui eraldatud korrusel. Kuid see on ka ainult minu arvamus.. Julgelt võite mulle vastu vaielda ja kommentaarides oma arvamust mulle edastada! ;)

Ei ole küll kindel kuidas see välja võiks näha järgnevatel aastatel, kuid paljud esi kolmikus olevad persoonid olid minule täiesti tundmatud...
Väga äge oleks olnud kui seinal oleks aga jooksul ka nende blogi "live ekraanilt" mis oli täitsa olemas Venus Club'i seinal ;)..

Teeninudus, snäkid jms oli aga tasemel! Vahva oli ka näha sellist kirjut seltskonda koos.. Ja kuidas sa enam saad kusagil üritusel käija kui seal pole Kalvi Kallet või teemat kuidas ta oma noore kaasaga mööda Tartut ringi trifrib.. Nüüd sai neid näha triftimas juba Tallinnas :D!! Kirjut seltskonda oli põnev vaadata.. Seega, minu poolt suur aitäh korraldajatele!!

Eliise mõistab, et seda pilti pole vajalik suuremalt panna :D!!

Aga siis üleüldiselt, kuidas minul läks?
Läks nii, et mingit kohta ma küll ei saanud, kuid üldarvestuses jäin ma 5. kohale. Ei ütleks et paha... Olen täitsa rahul kui arvestada seda, et olen alles esimest aastat hoolikamalt tegelemas ja arenemas.
Pikk maa on veel minna, aga mu plaanid ja mõtted rändavad palju ringi millega teid, mu kaalikad ja kapsad kostitada!!!
Aitähh teile kõigile, kes te hääletasite!! Kindlasti on mida meenutada!! :)

Peatsete juttudeni!! 

-M


Comments

  1. Sa oled siiralt niii nii armas, aitähhhh!!❤️❤️❤️

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ainult südamed vastu!! ❤️❤️❤️

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …

Looduslikumad viisid, kuidas seedetööd parandada.

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Pole väga ammu möödas sellest, kui tegin postituse erinevatest toodetes, mis on mu seedetööd palju abistanud, kuid ka seal postituses ütlesin, et jätkan oma seedetöö parandamise teekonda seni, kui olen leidnud ja saavutanud tõelise harmoonia oma seedimises.
Mitte, et midagi ära sõnuda, kuid ma olen sellele päris lähedale jõudnud - VIST..

Mida ma siis see kord avastanud olen? 
Nagu te juba teate, siis olen ma suhteliselt tänapäeva meditsiini vastane.. Just selles mõttes, et arstidel on komme iga väiksemagi probleemi peale kirjutada ravimeid ja tihtipeale pole need ravimid looduslikud.
Ma ei ole väga seda meelt, et ala savi, mida oma kehasse panen. Ma leian, et mida puhtam ja kvaliteetsem on toit, jook jms., seda kasulikum ja parem see on. Loogiline.
Ma saan tuua ühe väga konkreetse näite teile sealihaga seoses. Minu keha lihtsalt ei suuda seedida sealiha, põdraliha, mida söönud aga olen, on mulle täiesti seeditav..
Huvitav küll miks? 
Aga just sellepärast, et…

Suhkruasendajad - soolestiku ja keha tapjad?

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Mul on väga-väga põnev olnud selle postituse materjali uurida ja puurida. Ma ei tahaks teha sellest nüüd ''õpetlikku'' postitust, kuid ma tahan taaskord jagada oma kogemust ning rääkida veidike tausta kõigele sellele ''feik'' maailmale, mis meid ümbritseb ning, mis tundub olevat parem, aga tegelikult seda ju pole.
Selle postituse kirjutamiseks töötlesin ma läbi hulga informatsiooni (teaduslikud uuringud ), mis oli saadaval inglise keeles. Eesti keeles leiab üksikuid artikleid suhkruasendajate ja nende mõju kohta ning ka need pole teab mis usutavad, tunduvad nagu oleksid need ajakirja Kroonika poolt kirjutatud.
Sellest kõigest, mis interneti avarustes kirjas oli, ma aru ei saanud, kuid nii palju kui võimalik, siis ikka tõlkisin ja üritasin aru saada.
Miks ma sellise teema ettevõtsin, oli see, et väga palju on arvamusi, aga tõestust ja fakte mitte.
Kuna olen ise väga huvitunud tervislikust maailmast ja jälgin fitnessmaailma in…