Skip to main content

Esimene AASTAPÄEV!! :) Kas Ida-Virumaal saab ka puhata??

Hei mu kaalikad ja kapsad!!
Pean ära mainima ka oma blogisse, et suur aitäh kõigile kes osa võtsid loosimisest.. Ma loodan, et järgmine kord on teid veidike rohkem!!
See kord osutus võitjaks Annabel Lessuk!! Seega palju õnne ja võidu toimetan Sinuni esimesel võimalusel!!

Nüüd aga muud juttu kaa.. Veidike pikem paus oleks justkui sisse jäänud.. Või tundub ainult mulle nii?!
Mulle meeldib vahepeal oma blogis ka niisama lobiseda ja võib-olla mõne jaoks igavat juttu ajada, but well!! It is pure me!!
Ühesõnaga.. Olid ju jaanid. Siiani ei usu, et need juba läbi on. Rahule jäin ma enda jaanidega aga väga.. Kuna jaanipäeval on mu venna sünnipäev siis topelt söök, jook, jaanituli, jaanimängud on taaskord must have!! Kogu pere oli koos ja no ikka ülim tunne on see kui kõik on mõnusad ja toredad!

Jaanipäeval sai jah, reaalselt liigselt söödud aga edasine puhkus tõotaski tulla liikumisrohke, seega ei muretsenud ma liigselt. Jaanid mõjusid vist vähe kurjemini ka sp. et otsustasime ju enne jaani lihavabad olla -.-... Seedimine ütles küll Ei tõesõna.. 

Järgmisel päeval hakkasime asju pakkima, et sõita Ida-Virumaale. Plaanis oli teha siis pisike puhkus ja oli ka mida tähistada.. Aasta koos oma kullapaiga möödus nii võrd kiiresti, et mul on siiani tunne, et teaksin teda justkui paar kuud... Puhkus temaga oli mõnus.. Tõsiselt mõnus... Külastasime Saka mõisa mis oli nii armas, pisike ja kodune, ei midagi erilist, kuid võin öelda, et see päev puhkasin ma küll... Õhtu lõpuks, peale romantika paketti oli üli rammestunud olek.. Oeah kui mõnus!! 
Kohale jõudes, saime toavõtme nimega ''Johanna'' ning tuba oli võrratu.. Mis aga veel võrratum.. Tuppa toodi vahuveini ja puuviljavaagen- see oli kõik paketis sees, kuid olime selle täiesti unustanud ja üllatus oli missugune!Meie check in oli kella kahest ning kolmest olime juba oodatud spa,vee ja sauna termidesse. See oli tõisiselt pisike ja just kahele persoonile mõeldud. Kahekesi seal olla oli mõnus küll, vees natuke mulistada, sauna külastada, lõõgastuda... Hiljem oli paketis pärlivann ning näohoolitsus + parafiini kindad.. Oma tuppa tagasi jõudes oli energia level suhteliselt nulli lähedal ja nii relaxed tunne! Kuna otsustasime peale seda kõike restorani kokkasid mitte tülitada, siis läksime veel Jõhvi poodi, et omale midagi näksimist osta ja õhtul teineteise seltskonda nautida... Teel Jõhvi oli aga mõnusaid kohti mida uudistada ja leppisime kokku, et lähme järgmisel päeval sinna uuesti.. Ida-Virumaal on tõsiselt kauneid kohti ning isegi Saka mõisa ümbrus oli nii VAU lihtsalt!!
Mõned pildid:Tegin oma kullapaile ka aastapäeva puhul kingi, kirja ja tema lemmikut isetehtud müslit... Saatis veel kirjagi hommikul, paar päeva hiljem, et müsli on hea! Kallid-paid sulle!! Tema kingitud asjad tõid samuti ülihella tunde sisse. Eriti suur üllatus oli, et ta mulle selle lelu kinkis (näha pildil)..


Täiesti uskumatu kui pikka aega ma seda veidrat olevust olen tahtnud ja nüüd ongi see mul olemas.. Heheh aitähh!!! :)
Peale aastapäeva leppisime kokku, et lähme telkima ja veidike matkama. Tallasime ringi Kotka matkarajal, mis mu tohutult läbi võttis. Olin juba päeva algusest väga vähese energiaga.. Võttis ikka läbi küll.. Enda pushimine midagi tegema oli üsna raske, kuid samas oleks nõme olnud minemata jätta nendele radadele.. Olime ju neid juba pikalt planeerinud. Olin Melvsile ikka tüliks küll, aga tõesti, on ju raske teha midagi kui sul puudub selleks igasugune energia... :/ Või mida teie arvate?
Õhtu lõpuks jõudsime siis hoopis Peipsi äärde, kus panime telgi püsti, grillisime, sõime kulutatud energia tasa ja phm, olime täitsa niisama.. Telgis magada oli päris vahva, mis sest et kogu selle tripi juures mu tervis ühel või teisel moel veidike tunda andis. Loodan, et mu silmarõõm annab selle mulle andeks ning käimata jäänud kohad saavad lähimal ajal külastatud..

Eestis on tohutult ilusaid paiku ja need mida mina nüüd lähiajal veel näha sooviks on kindlasti need: 
Need vahvad kohad on kindlasti need mida väga-väga näha sooviksin!! 

Puhkus oleks võinud igati paremini minna, kuid sellegi poolest nautisin ma seda. Oma tervisega pean ma küll veel kõvasti vaeva nägema ja sellega tegelema ning üks kord ta täiesti seljatama. Nüüd üritan rohkem, kasvõi paar päeva REAALSELT puhata, mitte midagi teha, mitte midagi liigutada.. Minu silmis vajame me kõik ka selliseid päevi oma ellu.. Puhkusel ja puhkusel on ju reaalselt vahe sees kas pole?

Millised on teie puhkuse plaanid ja mida ägedat olete teie AASTAPÄEVA puhul ette võtnud? Ootan kommentaare!!
Seniks kallid ja paid!!

-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…