Skip to main content

Esimene AASTAPÄEV!! :) Kas Ida-Virumaal saab ka puhata??

Hei mu kaalikad ja kapsad!!
Pean ära mainima ka oma blogisse, et suur aitäh kõigile kes osa võtsid loosimisest.. Ma loodan, et järgmine kord on teid veidike rohkem!!
See kord osutus võitjaks Annabel Lessuk!! Seega palju õnne ja võidu toimetan Sinuni esimesel võimalusel!!

Nüüd aga muud juttu kaa.. Veidike pikem paus oleks justkui sisse jäänud.. Või tundub ainult mulle nii?!
Mulle meeldib vahepeal oma blogis ka niisama lobiseda ja võib-olla mõne jaoks igavat juttu ajada, but well!! It is pure me!!
Ühesõnaga.. Olid ju jaanid. Siiani ei usu, et need juba läbi on. Rahule jäin ma enda jaanidega aga väga.. Kuna jaanipäeval on mu venna sünnipäev siis topelt söök, jook, jaanituli, jaanimängud on taaskord must have!! Kogu pere oli koos ja no ikka ülim tunne on see kui kõik on mõnusad ja toredad!

Jaanipäeval sai jah, reaalselt liigselt söödud aga edasine puhkus tõotaski tulla liikumisrohke, seega ei muretsenud ma liigselt. Jaanid mõjusid vist vähe kurjemini ka sp. et otsustasime ju enne jaani lihavabad olla -.-... Seedimine ütles küll Ei tõesõna.. 

Järgmisel päeval hakkasime asju pakkima, et sõita Ida-Virumaale. Plaanis oli teha siis pisike puhkus ja oli ka mida tähistada.. Aasta koos oma kullapaiga möödus nii võrd kiiresti, et mul on siiani tunne, et teaksin teda justkui paar kuud... Puhkus temaga oli mõnus.. Tõsiselt mõnus... Külastasime Saka mõisa mis oli nii armas, pisike ja kodune, ei midagi erilist, kuid võin öelda, et see päev puhkasin ma küll... Õhtu lõpuks, peale romantika paketti oli üli rammestunud olek.. Oeah kui mõnus!! 
Kohale jõudes, saime toavõtme nimega ''Johanna'' ning tuba oli võrratu.. Mis aga veel võrratum.. Tuppa toodi vahuveini ja puuviljavaagen- see oli kõik paketis sees, kuid olime selle täiesti unustanud ja üllatus oli missugune!Meie check in oli kella kahest ning kolmest olime juba oodatud spa,vee ja sauna termidesse. See oli tõisiselt pisike ja just kahele persoonile mõeldud. Kahekesi seal olla oli mõnus küll, vees natuke mulistada, sauna külastada, lõõgastuda... Hiljem oli paketis pärlivann ning näohoolitsus + parafiini kindad.. Oma tuppa tagasi jõudes oli energia level suhteliselt nulli lähedal ja nii relaxed tunne! Kuna otsustasime peale seda kõike restorani kokkasid mitte tülitada, siis läksime veel Jõhvi poodi, et omale midagi näksimist osta ja õhtul teineteise seltskonda nautida... Teel Jõhvi oli aga mõnusaid kohti mida uudistada ja leppisime kokku, et lähme järgmisel päeval sinna uuesti.. Ida-Virumaal on tõsiselt kauneid kohti ning isegi Saka mõisa ümbrus oli nii VAU lihtsalt!!
Mõned pildid:Tegin oma kullapaile ka aastapäeva puhul kingi, kirja ja tema lemmikut isetehtud müslit... Saatis veel kirjagi hommikul, paar päeva hiljem, et müsli on hea! Kallid-paid sulle!! Tema kingitud asjad tõid samuti ülihella tunde sisse. Eriti suur üllatus oli, et ta mulle selle lelu kinkis (näha pildil)..


Täiesti uskumatu kui pikka aega ma seda veidrat olevust olen tahtnud ja nüüd ongi see mul olemas.. Heheh aitähh!!! :)
Peale aastapäeva leppisime kokku, et lähme telkima ja veidike matkama. Tallasime ringi Kotka matkarajal, mis mu tohutult läbi võttis. Olin juba päeva algusest väga vähese energiaga.. Võttis ikka läbi küll.. Enda pushimine midagi tegema oli üsna raske, kuid samas oleks nõme olnud minemata jätta nendele radadele.. Olime ju neid juba pikalt planeerinud. Olin Melvsile ikka tüliks küll, aga tõesti, on ju raske teha midagi kui sul puudub selleks igasugune energia... :/ Või mida teie arvate?
Õhtu lõpuks jõudsime siis hoopis Peipsi äärde, kus panime telgi püsti, grillisime, sõime kulutatud energia tasa ja phm, olime täitsa niisama.. Telgis magada oli päris vahva, mis sest et kogu selle tripi juures mu tervis ühel või teisel moel veidike tunda andis. Loodan, et mu silmarõõm annab selle mulle andeks ning käimata jäänud kohad saavad lähimal ajal külastatud..

Eestis on tohutult ilusaid paiku ja need mida mina nüüd lähiajal veel näha sooviks on kindlasti need: 
Need vahvad kohad on kindlasti need mida väga-väga näha sooviksin!! 

Puhkus oleks võinud igati paremini minna, kuid sellegi poolest nautisin ma seda. Oma tervisega pean ma küll veel kõvasti vaeva nägema ja sellega tegelema ning üks kord ta täiesti seljatama. Nüüd üritan rohkem, kasvõi paar päeva REAALSELT puhata, mitte midagi teha, mitte midagi liigutada.. Minu silmis vajame me kõik ka selliseid päevi oma ellu.. Puhkusel ja puhkusel on ju reaalselt vahe sees kas pole?

Millised on teie puhkuse plaanid ja mida ägedat olete teie AASTAPÄEVA puhul ette võtnud? Ootan kommentaare!!
Seniks kallid ja paid!!

-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …