Skip to main content

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
Silmasin seda toodet esimest korda Facebook'is ja ma ei kahelnud hetkeksi, et seda proovida sooviksin.. Kirjutasin koheselt The body shop'ile, et millega tegu ja kas saaksin seda enda nahal katsetada.. Oh seda õnne ja rõõmu kui nad mulle ja'tavalt vastasid!!

Ma olen olnud alati ülikriitiline selles osas mida oma kehale määrin.. Ma põen tegelikult nahahaigust, ekseemi, mille tõttu olen ma tundlik erinevate toitude osas, mis on rohkem keemia kui see mida tegelikult planeedilt saame ja niisamuti ka kreemide, palsamite jms asjade osas. Kuid The body shop'i tooteid olen kasutanud juba pikemat aega ning olen 100% rahul, ei mingit ärritust ning garanteeritud rahulolu!
Ma olen küll mõningaid tooteid proovinud, mis mulle küll ei sobi, kuid see ei tähenda, et see ei võiks sobida kellegile teisele! Kõik on proovimise küsimus ning alati tuleb vaadata mida tooted sisaldavad!

Jõuame täpsemalt nüüd HONEY BRONZE'ni!!
Tegemist on täpsemalt siis kontsentraadiga, mis tuleb kokku seda kehapiima/kreemiga. Kontsentraati tuleb lisada üsna tibake, kui ei taheta just rassi muuta.. Mina proovisin järgi segades kontsentraadi kokku The body shop'i poolt mulle kingitud: Almond milk&honey kehavõi'ga..

Selle kehavõiga ennast määrides on tulemuseks tõsiselt siidjas nahk.. Ning see reaalselt püsib ka järgmise päeva õhtuni.
Segades kokku Honey bronze BB-kreemi kehavõiga, jäi konsistents ülimõnus ning kandes seda kooslust kehale, imendus see kergelt nahka ja kattis ühtlaselst, ei mingeid laike!
Tulemus ei ole muidugi silmapilkne, kuid nahavärvi vahet reaalset oma silmaga, oli näha küll ning efekt muutus oluliselt märgatavaks mõne aja möödudes...

Enne..

Paar tundi hiljem..

Nagu piltidelt näha, pole tulemus väga koheselt märgatav, kuid vahet siiski oli.. 
Minu jaoks on see 10x-i nahka hoidvam viis kui käia solaariumis või spreipäevitust saamas...
Olen südamest tänulik The body shopile!
Mina soovitan kindlasti proovida soojalt ning minu sõbrannad on juba kibelemas, et ka endale seda soetada!! 
Proovi järgi ja anna mullegi teada mida arvad Sina The body shopi toodetest ja milline on Sinu kogemus!!Comments

  1. Kas sellega ei jää nahale seda imelikku lõhna,mis muude pruunistajatega?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ei!! :) Absoluutselt mitte.. Lõhn jääb tänu kreemile, millega pruunistaja kokku segad, väga mõnus!!

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …