Skip to main content

Hing küll nuttis, heas mõttes.

Oh hei!
Olen taas postitamis lainel!! :)

Mul on teile uudiseid!! Teate, ma saingi lõpuks 17!
Kui nii mõelda on seitseteist väga mõttetu vanus, midagi see ju juurde ei anna, ära ei võta, aga vanemaks numbri poolest teeb küll. Eelmiste sünnipäevadega on ikka olnud, et kui saad viisteist on ju juubel, kui saad kuusteist siis ei pea kiivrit kandma, kui saad aga kaheksateist, oled paugu pealt täiskasvanu... Seitseteist on aga ainult aastake kuskil :D. 

Minu sünnipäev oli tegelikuses väga tavaline, mis tegigi selle minu jaoks eriliseks. Mul polnud pea, et ühtegi soovi, kuid kõik mis mulle tehti oli justkui mõtetelt loetud. Ma olen nende asjade eest meeletult tänulik, kuid kõige õnnelikum olen ma selle üle, et sain kogu perega koos olla. 

Sünnipäeva puhul meeldis mulle see, et olime perega just ette võtnud paar kodust tööd ja kõik see sai käiskäes sünnipäeva pidamisega tehtud. Töö ja lõbu käsi-käes!! Üliäge tunne oli kui sünnipäeva eelsel päeval saime iga aastased puud laotud ja aia korda, õhtul oli mõnus grillimine ja koogi õgimine :D!! Ma sain olla oma kallimaga koos ja see oli minu jaoks tõesti kõige olulisem...
Kui sünnipäeva eelsel õhtul ja samal õhtul perega istusime, lobisesime ja nautisime, mõtlesin ma, et kui kuradima õnnelik ma pean olema!! Mul on absoluutselt kõik mida vaja ja rohkemgi veel!!!Mõni päev on tunne, et kõik on halb ja midagi ei suju, eriti nädala sees, koolipinge all, mis mulle eriti tugevalt mõjub ning mis ka mu haigust ainult tagant utsitab, kuid need on üksikud päevad millest välja ei tohi teha. Oma emotsioone me eirata ei või. Kõik emotsioonid ON LUBATUD! 
See on üks teadmistest mida peaksid kõik inimesed tõsiselt võtma ja enda jaoks lahti mõtestama. Kui tahad nutta, tulebki nutta, kui tahad karjuda, tulebki karjuda ja kui tunned, et oled õnnelik, siis tuleb seda TÄIEL rinnal välja näidata! Me ei ole robotid, meil on hing, meil on tunded mida peamegi välja näitama ning erinevatel hetkedel peame me neid erinevalt mõistma, mitte maha tegema või süüdistama kui saamatud ja emotsionaalsed me oleme. 

Mina tunnistan, et olengi emotsionaalne inimene ja tahtsin oma tunded siia kirja panna. Ma tean, et mu lähedased loevad mu blogi ja nad ka teavad kui olulised nad mulle on. Nemad suudavad teha päevad erilisteks oma olekuga ja ka mina olen õnnelik, kui nemad on õnnelikud. Aina rohkem ja rohkem ma tunnen, et mu haigus ei valitse mu mõtteid, mu elu ja tegemisi.. Ta on minuga, aga ma ei lase tal keelata olla õnnelik, nautida elu ja võtta vastu väljakutseid. See on röövinud minult vähemalt ühe õnneliku aasta, kuid ma kavatasen selle aasta täiega tasa teha ja näidata, et olen tõeline kaksikust sõnn, kes ei jäta jonni enne, kui saavutab selle mida eesmärgiks peab! 


Vahel ma tunnen, et tahan kirja panna oma mõtted ja tunded kui pole neid kellegiga jagada, aga siis meenubki, et neid kellega jagada on palju ja OH kui õnnelik ma olen, kui keegi võtab vaevaks ja oma tundeid ning kogemusi kommenteerides jagab!

-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…