Skip to main content

Hing küll nuttis, heas mõttes.

Oh hei!
Olen taas postitamis lainel!! :)

Mul on teile uudiseid!! Teate, ma saingi lõpuks 17!
Kui nii mõelda on seitseteist väga mõttetu vanus, midagi see ju juurde ei anna, ära ei võta, aga vanemaks numbri poolest teeb küll. Eelmiste sünnipäevadega on ikka olnud, et kui saad viisteist on ju juubel, kui saad kuusteist siis ei pea kiivrit kandma, kui saad aga kaheksateist, oled paugu pealt täiskasvanu... Seitseteist on aga ainult aastake kuskil :D. 

Minu sünnipäev oli tegelikuses väga tavaline, mis tegigi selle minu jaoks eriliseks. Mul polnud pea, et ühtegi soovi, kuid kõik mis mulle tehti oli justkui mõtetelt loetud. Ma olen nende asjade eest meeletult tänulik, kuid kõige õnnelikum olen ma selle üle, et sain kogu perega koos olla. 

Sünnipäeva puhul meeldis mulle see, et olime perega just ette võtnud paar kodust tööd ja kõik see sai käiskäes sünnipäeva pidamisega tehtud. Töö ja lõbu käsi-käes!! Üliäge tunne oli kui sünnipäeva eelsel päeval saime iga aastased puud laotud ja aia korda, õhtul oli mõnus grillimine ja koogi õgimine :D!! Ma sain olla oma kallimaga koos ja see oli minu jaoks tõesti kõige olulisem...
Kui sünnipäeva eelsel õhtul ja samal õhtul perega istusime, lobisesime ja nautisime, mõtlesin ma, et kui kuradima õnnelik ma pean olema!! Mul on absoluutselt kõik mida vaja ja rohkemgi veel!!!Mõni päev on tunne, et kõik on halb ja midagi ei suju, eriti nädala sees, koolipinge all, mis mulle eriti tugevalt mõjub ning mis ka mu haigust ainult tagant utsitab, kuid need on üksikud päevad millest välja ei tohi teha. Oma emotsioone me eirata ei või. Kõik emotsioonid ON LUBATUD! 
See on üks teadmistest mida peaksid kõik inimesed tõsiselt võtma ja enda jaoks lahti mõtestama. Kui tahad nutta, tulebki nutta, kui tahad karjuda, tulebki karjuda ja kui tunned, et oled õnnelik, siis tuleb seda TÄIEL rinnal välja näidata! Me ei ole robotid, meil on hing, meil on tunded mida peamegi välja näitama ning erinevatel hetkedel peame me neid erinevalt mõistma, mitte maha tegema või süüdistama kui saamatud ja emotsionaalsed me oleme. 

Mina tunnistan, et olengi emotsionaalne inimene ja tahtsin oma tunded siia kirja panna. Ma tean, et mu lähedased loevad mu blogi ja nad ka teavad kui olulised nad mulle on. Nemad suudavad teha päevad erilisteks oma olekuga ja ka mina olen õnnelik, kui nemad on õnnelikud. Aina rohkem ja rohkem ma tunnen, et mu haigus ei valitse mu mõtteid, mu elu ja tegemisi.. Ta on minuga, aga ma ei lase tal keelata olla õnnelik, nautida elu ja võtta vastu väljakutseid. See on röövinud minult vähemalt ühe õnneliku aasta, kuid ma kavatasen selle aasta täiega tasa teha ja näidata, et olen tõeline kaksikust sõnn, kes ei jäta jonni enne, kui saavutab selle mida eesmärgiks peab! 


Vahel ma tunnen, et tahan kirja panna oma mõtted ja tunded kui pole neid kellegiga jagada, aga siis meenubki, et neid kellega jagada on palju ja OH kui õnnelik ma olen, kui keegi võtab vaevaks ja oma tundeid ning kogemusi kommenteerides jagab!

-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …