Skip to main content

Plus bite ja BAREBELLS EESTIS?

Oioioii!!

Ma vist olen leidnud oma maitsemeeltele midagi uut!
Täiesti uskumatu millised maitsed ja tervislikud veel pealekauba! Olgu jah, alati ei pea seda tervislikust täiega taga ajama, aga no kuulge, kui see on šokolaadine, pähkline, magus, isuäratav ja PEALEKAUBA tervislik, siis on see ju justkui lotovõit, kas pole?!?

Käisime koos Melviniga juba paar nädalakest tagasi koos Tartus.. Otsustasime, et pühendame üksteisele aega, teeme midagi põnevat, ning hiljem maanudme korterisse, mille Tartus siis üürisime.
Tegemist oli ülimõnusa vaate ja asukohaga korteriga. Jah, ma küll vist ei sooviks seal päris elada, kuid seal paar ööd veeta on kahtlemata väga-väga mõnus! Tegime õhtul süüa, nautisime vaadet ja üksteise seltskonda. Veendun iga sellise hetkega aina enam, et see vandersell on mu südames igaveseks koha röövinud :)....

Külastasime ka Ahhaa keskust, mis oli paari uue väljapanekuga ning uurisime koos pingsamalt üleval korrusel väljapandud võõrkehi, väärarenguid jnejne.. Kuna mina olin juba mitmeid-mitmeid kordi seal käinud, siis olid üksikud asjad mulle uuemad, kuid siiski, teadus on imeline! Mida suurem on punt, seda põnevam seal iseenesest käia on, kuid vahva oli sellegi poolest!

Tartusse minnes oli mul aga ka kindel plaan minna läbi Kaubamajast, sest nägin Instagrami avarustest, et Eestisse on saabunud uued tooted, mis paljude sõnul on 100% proovimist väärt.. Palusin, et me Melviniga kindlasti neid jahtima läheks ja neid leida polnud sugugi raske!!

Mis toodetest siiski jutt käib?
Barebells it is!!
Nende batoonide valikus on kolm maitset: Cookies and cream, Caramel Chasew ja Coconut Choco!
Mina soetasin endale neist kaks: Cookies and cream'i ja Caramel Chasew..
Mida ma oskan öelda?!?! Võrratud maitsed..
Caramel Chasew on kindlasti minu uus suur lemmik!
Kui võrrelda seda minu eelmise lemmiku FAST NIX crunchy peanut'iga on Caramel Chasew tekstuur ja maitse isegi kuidagi kutsuvam ja mõnusam. Ootan millal saaksin proovida ka Coconut Choco maitset kuna sellest oli riiul tühjaks ostetud :(..
Olen märganud, et väga paljud ka soojendavad batoone ja ma ei kujuta ette kui hea see võib olla kui see šokolaad on sulanud... Kindlasti proovin selle järgi lähiajal!

Samuti nägin ma paljusid proovimas Barebells protein pudding'ut.. Otsustasin ka soetata Pear&Vanilla oma ja järgi proovida.. Ma ei ole üldse suur puddingute fänn, aga siiski leian end neid ostmas, sest kes teab millal keegi tuleb välja sellise puddinguga mis ka mulle peale läheb....
Kuid tõesti ka see kord ei olnud see päris see, mis minus sellise tunde tekitaks, et seda taas ostma läheksin. Tekstuur ei ole päris see, mis mulle meeldiks, kuid maitse üle ma ei kurdaks. Maitse oli väga meeldiv.
Barebells'il on veel väga palju põnevaid tooteid, mida proovida!! Ei jõua ära oodata millal neist taas kirjutada saan!!

Samuti, mis nii mulle kui ka Melvinile meeldivad kiirete snäkkide poolest on Plus Bite, mis on eestis olnud juba pikemat aega, kuid järgi proovisin ma neid alles kuu või kaks tagasi..
Olin suhteliselt skeptiline nende suhtes algul, kuid kindlasti on ka Plus Bite šokolaadi batoon minu üks väikestest lemmikutest!!
Teine batoonike on juustukoogi maitseline, kuid see ei ole just suur lemmik.. Sokolaad on ikka see mis mind köidab ;).
Täna on ka veel viimane päev, mil Plus Bite tooteid Rimist odavamalt soetada saad!! Niiet ruttu-ruttu poodi!
Tšekka neid ka instagramis!!

Kui keegi teist on ka proovid uusi tooteid või oskate soovitada mõnda head batooni mida järgi proovida siis ootan teie kommentaare alla!!

Seniks palju kevadist hõngu teie ninadesse!!

-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …