Skip to main content

Miks Sind trennis polnud? ''Feet on fire training day''

ULALALAA!!
Heihei mu kaalikad ja kapsad!!

Ma lihtsalt nii kibelen seda postitust tegema, uskumatu lihtsalt.. See päev jääb mulle kindlasti pikaks ajaks meelde ja ma ei jõua ära oodata millal ma jälle saan sellisest üritusest osa võtta. Reaalselt, koos on lõbusam treenida!! Milline feeling!

Nägin Facebookis juba üsna varakult Aqva trennipäeva üritust ning kohe üldse ei mõelnud, et ei peaks sellest osavõtma. SEE OLI MULLE MUST!! :)

Kuna Aqva spordikeskuses töötab ka minu endises koolis olnud kehalise treener, siis oli mul veelgi suurem ärevus sees, et minna ja osa saada tema treeningust. Bodypump oli the ''KILLER''. Tõesõna on see üks mu uutest lemmikutest. Varem pole olnud mul võimalust seda proovida, kuid VAUVAUVAU!

Minu lemmikuks oli kogu trainingday jooksul ikkagi Zumba.. Olen varasemalt käinud palju Sirius Clubi'is Zumbatamas, aga sellest on juba tükk aega möödas kui Sirius kinni pandi ja mina olen pidanud treeningust eemal olema.. Zumbatades trügisin ette ritta ja üldse ei kahetsenud. Zumba oli üks viimastest trennidest ja lõpuks tundisin ka, et trenn võttis mul higi lahmama! See on BEST feeling tõesõna!
Te ehk mõtlete, et ma olen imelik, et sellise power'iga sellest kirjutan, aga tõesti, ma naudin seda täiel rinnal kui saan vahvate inimeste koos treenida ja kõikidest seal olnutest õhkas sellist positiivset energiat, et see oli mingi maagilist..

Mul oli siiralt hea meel, et sain selle päeva esimese poole veeta kahe imelise neiuga, kes on lihtsalt energiast pakatavad ja nii ettevõtlikud!
Seal olles oleksin isegi arvanud, et näen rohkem tuttavaid ja üleüldse on rohkem inimesi, aga äkki oli see seotud ka päevaga? Et just pühapäev.. Kuigi, mina ei nurise!!


Seal olles asutus meie juurde üks neiu kes tutvustas meile ühte treening appi: App'i nimi on Nike + Training #NTC mis on tõsiselt hea app kui soovid oma päeva kombineerida mõne lühikese treeningu kui tunned, et tahad ja sul on selleks vaba aega- Siis reaalselt, miks ka mitte? Mina olen selle endale juba varasemalt tõmmanud, kuid siis jäi selle kasutamine soiku... Kavatsen selle kindlasti uuesti endale tõmmata! :)

Minu suureks rõõmuks oli ''Feet on fire'' treeningpäevale kohale tulnud ka FITSHOP!! Neil oli paar ülihead pakkumist ja nii soetasin endale ja oma noormehele 2x5 FAST batooni.. MMHMMMM, YES I DID!!! You heard me!!! Need batoonid on ja jäävad minu valikusse pikas-pikaks ajaks ;) Kuulete neist veel ette ja taha mu blogis!!
Ma vägaväga sooviksin proovida Marsi ja Snickersi batoonikesi ja nendest ka kirjutada nagu varemgi olen teinud, kuid minu kandis neid müüki pole tulnud :/
Kuid ehk mul veab ja leian neid kusagilt üsna pea!
Samuti sai Fitshopi tegemist jälgida ka Instagramis, niiet hoidke neil pilk peal!!


Minu kogemused on Aqva spordikeskusega küll üliheal tasemel ja soovitan julgelt, minge trenni!! :)

Olen ülimalt kaua jahtinud uusi trennipükse ja ootaksin teie poolt kommentaare, mis firmat soovitate, mida teie eelistate ja millised on teie kogemused Aqva spordikeskusega?
Järgmises postituses plaanin rääkida, mida hingest endale soetada sooviksin, senikas aga...

Palju Päikest teile!!

-M

Comments

  1. Similar to any other machine, you as its user need to keep in mind the essence of maintenance and care. Following the right methods in doing so can ensure that the burger patty maker will last longer and at its finest condition at all times. A little thing that would mean a lot is to ensure that there will no bits of meats left within the machine while you store it. The manuals would be very handy to get other vital pieces of information about the machine.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …