Skip to main content

Uued lemmikud!!

Hei mu Päikesed!

Ma olen taaskord suutnud oma blogi unarusse jätta ja teid mitte uute postitustega üllatada..
See viga saab aga kohe-kohe parandatud!!

Viimasel ajal on olnud taaskord tohutult kiire... Olen üritanud keskenduda endale, koolile ja oma mõttemaailmale, et kõik ennast ümbritsev püsiks stabiilne ja korras.
Mõtteid ja mõttemaailma muutes suudame me nii palju ära teha!- See on lihtsalt imeline!
Olen olnud mõtetega pahuksis juba üle mitme aasta ja kui lõpuks tunned, et midagi hakkab selgenema, sul on oskus elu nautida- siis see on lihtsalt imeline tunne!

Veetsin just nädalavahetuse enda jaoks ühe kõige kalleima inimesega. Tema on see, kes on suutnud mu ellu tuua põnevuse, ärevuse- kõik selle, mis vahepeal puudu oli.
Seoses kooliga, tööga, stressiga, otsustasime, et veedame oma nädalavahetuse natukene erilisemalt kui teised. Leppisime kokku et ei soovi mingid kära/müra, vaid ilusat loodust ja üksteist. Niisiis valisime välja mõnusa ööbimiskoha ning väljasõidu sihtpunkti..
Eile õhtul, kui saabusime ööbimiskohta, mille olime välja vaadanud.. Siis muutus olek ülimõusaks... Tegime kaminasse tule ja nautisime seda aega, mis nii kiirelt tundub kaduvat.. Tundsin ennast nii mõnusalt ja koduselt ning üliõnnelikuna.
Otsustasime koos süüa teha, mõnusalt olla ja teineteisele pühenduda.. Teistest, kärast, sotsiaalsest maailmast eemal... See õhtu oli tõeline kingitus.. Tema on mu tõeline kingitus..
Mulle meeldib temaga aega veeta, temaga looduses olla ja seda, meile antud Maailma nautida!


Ma tahaksin, et me hindaksime teineteist rohkem, rohkem sellistena nagu oleme ja asutaksime teineteist.. Usaldaks ja suunaks teineteist õigele ja paremale teele. Võtaks ette seiklusi, naudiks elu, nii kauaks kui seda meile anutud on ja tunneks rõõmu sellest mis meil on. Eile ma mõistsin teda vaadates, kui palju mul tegelikult on.. See on lihtsalt imeline.
Nüüd aga asja juurde.. Seda mida enamus siiski vist ootavad!! :D

Nagu paljud mu blogijälgiad juba teavad, olen ma tegelikult suur uudistoodete fänn ja sport käib minuga ja mu mõtetega 24/7 kaasas!
Niisiis, ei saa ka mina halvem olla ja pidin järgi proovima need uued sporditooted, mis on meie poelettidele saabunud..

Nendeks toodeteks seekord on siis: ProFeel jogurt,  FAST NIX energabatoonid, FAST puddingud...

ProFeel jogurtid..
Minu kauaaegne lemmik on olnud Profeel ja nende uus jogurti tasemel toode tõsiselt paitas mu maitsemeeli!
See on super, et suudetakse teha ka midagi tervislikumat ja nendele sobivamat, kes oma toidulauda peavad jälgima ja korrigeerima rohkem!
Nagu paljude ja ka minu lemmikuks on ProFeel'ilt maitse poolest Ahjuõuna oma.. Ajasin samuti poelettidelt taga kaua aega karamelli maitset, kuna olen karamelli suur fänn, kuid selle maitse minu karamelli-isu niivõrd palju ei rahuldanud :(
Kuid siiski on see super vahepala ja täpselt sobivas suuruses!! Minu kindlaks lemmikuks jääb ahjuõuna maitseline!!FAST karamellimaitseline pudding..
See ei olnud suuresti minu pärusmaa...
Ma pole olnud suur puddingu fänn ja ehk on asi selles, kuid inimestele, kes armastavad puddinguid ja karamelli siis on see ju super võimalus kuidas oma magusaisukest rahuldada ja seda täiesti patuvabalt..
Kogu topsik(200g) on kõigest 144cal...
Oma näitajate poolest on see tõepoolest super ja üritan seda kasutada mõndade magustoitude puhul tulevikus, vaatan mis välja tuleb!


NIX/NAX/MAX energiabatioonid..

MINU NÕRKUS!
Ma lihtsalt nii armastan neid batoone!
See on minu ''way to go'' kui on vaja kiiret energiat ja magusalaksu.. Tõesõna! Mõlemad, nii ''CHUNCKY butter'' kui ka '' CHUNCKY Vanilla'' on suurepärased!
Tekstuur on täpselt see, mida vajan- mõnusalt kaua näritav ja samas kõrbe ja ahvatlev!!
Samuti ka uuem, karamellimaitseline- MAX batoon on lihtsalt AMAZING!!
Ilma nendeta enam ei oskaks ;)
Ja seda kui väga ma NIX-i armastan avaldub hästi pildil :D

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …