Skip to main content

Uued lemmikud!!

Hei mu Päikesed!

Ma olen taaskord suutnud oma blogi unarusse jätta ja teid mitte uute postitustega üllatada..
See viga saab aga kohe-kohe parandatud!!

Viimasel ajal on olnud taaskord tohutult kiire... Olen üritanud keskenduda endale, koolile ja oma mõttemaailmale, et kõik ennast ümbritsev püsiks stabiilne ja korras.
Mõtteid ja mõttemaailma muutes suudame me nii palju ära teha!- See on lihtsalt imeline!
Olen olnud mõtetega pahuksis juba üle mitme aasta ja kui lõpuks tunned, et midagi hakkab selgenema, sul on oskus elu nautida- siis see on lihtsalt imeline tunne!

Veetsin just nädalavahetuse enda jaoks ühe kõige kalleima inimesega. Tema on see, kes on suutnud mu ellu tuua põnevuse, ärevuse- kõik selle, mis vahepeal puudu oli.
Seoses kooliga, tööga, stressiga, otsustasime, et veedame oma nädalavahetuse natukene erilisemalt kui teised. Leppisime kokku et ei soovi mingid kära/müra, vaid ilusat loodust ja üksteist. Niisiis valisime välja mõnusa ööbimiskoha ning väljasõidu sihtpunkti..
Eile õhtul, kui saabusime ööbimiskohta, mille olime välja vaadanud.. Siis muutus olek ülimõusaks... Tegime kaminasse tule ja nautisime seda aega, mis nii kiirelt tundub kaduvat.. Tundsin ennast nii mõnusalt ja koduselt ning üliõnnelikuna.
Otsustasime koos süüa teha, mõnusalt olla ja teineteisele pühenduda.. Teistest, kärast, sotsiaalsest maailmast eemal... See õhtu oli tõeline kingitus.. Tema on mu tõeline kingitus..
Mulle meeldib temaga aega veeta, temaga looduses olla ja seda, meile antud Maailma nautida!


Ma tahaksin, et me hindaksime teineteist rohkem, rohkem sellistena nagu oleme ja asutaksime teineteist.. Usaldaks ja suunaks teineteist õigele ja paremale teele. Võtaks ette seiklusi, naudiks elu, nii kauaks kui seda meile anutud on ja tunneks rõõmu sellest mis meil on. Eile ma mõistsin teda vaadates, kui palju mul tegelikult on.. See on lihtsalt imeline.
Nüüd aga asja juurde.. Seda mida enamus siiski vist ootavad!! :D

Nagu paljud mu blogijälgiad juba teavad, olen ma tegelikult suur uudistoodete fänn ja sport käib minuga ja mu mõtetega 24/7 kaasas!
Niisiis, ei saa ka mina halvem olla ja pidin järgi proovima need uued sporditooted, mis on meie poelettidele saabunud..

Nendeks toodeteks seekord on siis: ProFeel jogurt,  FAST NIX energabatoonid, FAST puddingud...

ProFeel jogurtid..
Minu kauaaegne lemmik on olnud Profeel ja nende uus jogurti tasemel toode tõsiselt paitas mu maitsemeeli!
See on super, et suudetakse teha ka midagi tervislikumat ja nendele sobivamat, kes oma toidulauda peavad jälgima ja korrigeerima rohkem!
Nagu paljude ja ka minu lemmikuks on ProFeel'ilt maitse poolest Ahjuõuna oma.. Ajasin samuti poelettidelt taga kaua aega karamelli maitset, kuna olen karamelli suur fänn, kuid selle maitse minu karamelli-isu niivõrd palju ei rahuldanud :(
Kuid siiski on see super vahepala ja täpselt sobivas suuruses!! Minu kindlaks lemmikuks jääb ahjuõuna maitseline!!FAST karamellimaitseline pudding..
See ei olnud suuresti minu pärusmaa...
Ma pole olnud suur puddingu fänn ja ehk on asi selles, kuid inimestele, kes armastavad puddinguid ja karamelli siis on see ju super võimalus kuidas oma magusaisukest rahuldada ja seda täiesti patuvabalt..
Kogu topsik(200g) on kõigest 144cal...
Oma näitajate poolest on see tõepoolest super ja üritan seda kasutada mõndade magustoitude puhul tulevikus, vaatan mis välja tuleb!


NIX/NAX/MAX energiabatioonid..

MINU NÕRKUS!
Ma lihtsalt nii armastan neid batoone!
See on minu ''way to go'' kui on vaja kiiret energiat ja magusalaksu.. Tõesõna! Mõlemad, nii ''CHUNCKY butter'' kui ka '' CHUNCKY Vanilla'' on suurepärased!
Tekstuur on täpselt see, mida vajan- mõnusalt kaua näritav ja samas kõrbe ja ahvatlev!!
Samuti ka uuem, karamellimaitseline- MAX batoon on lihtsalt AMAZING!!
Ilma nendeta enam ei oskaks ;)
Ja seda kui väga ma NIX-i armastan avaldub hästi pildil :D

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…