Skip to main content

Südame paneb põksuma THE BODY SHOP!

Tuks-tuks-tuks, teeb mu süda kui näen "The body shop" poe silti...


See kord õnnestus mul enda meelest leida bodyshopist vahvad leiud mida teistega jagada tahaksin!
There are some hits and misses too!!

Ühesõnaga, alustame sellest, et The body shop'i tooted on mind alati pealunud....
Peale neid kordi, kui olen sealt ostnud ise või on mulle midagi kingitud, siis olen ma alati tootega rahul olnud..
Praeguseks lemmikuks on kindlasti vitamiinidega näopuhastaja, mis imelihtsalt meigi eemaldab, kuid kõik head asjad saavad kord otsa ja nii panigi see otsa lõppenud toode mind mõtlema, et miks mitte jagada teiega tooteid, mis on nende hinda väärt.. 

Selle meigieemaldaja/toniseeriva vee ostsin ma üleeelmise aasta talvel.. Olen seda kasutanud kokkuhoidlikult ja targalt kuna enam pole see toode otseselt sellise pakendi ja nime all saadaval.Niisiis, teades, et see hakkab otsa saama soetasin ma endale uue meigieemaldaja kummeliga...
''Kummeliga silmameigieemaldaja''
Olen naturaalsuse fänn. Less is more for me ;)
Poest öeldi mulle, et see ei ole ainult sobilik silmadele, vaid kogu nahale ja nii saigi seda kogu näo peal katsetada. Tulemusega jäin ma igati rahule.
Ootan huviga kuidas ma sellega pikemas perspektiivis rahule jään, kuid hetkel pole mul sellele ühtegi kaebust või halba sõna öelda... See ei ole liigselt õline, see on kerge ja jätab naha pehmeks ning lõhn on väga neutraalne.
Mina puhastan sellega enamuse meigist ja seejärel pesen omakorda Garniear 3in1 näopesuvahendiga ning peale seda on kreemitamine kohustuslik, vähemalt minu nahale..Soetasin endale ka ''Shea kätekreem''i... Selle ostmisega seoses oli mul kindel siht..
Nimelt käisin mitte väga kaua aega tagasi Pärnus, Estonia Medical spa ja hotellis, kus sain hoolitsuseks sheavõiga kehahoolduse.... Mmm, see oli midagi hingele!! Nahk tundus lõpuks toidetud.. Mul on väga kuiv nahk ning kreemitamine on iga hommikune ja õhtune tegevus ja just sellepärast otsustasin selle kreemi järgi proovida ja julgen soojalt soovitada.
Selle malbe, hea lõhn ja kätel olev pehmus on selle pisikese tuubi hinda väärt!!

But where are the misses? :O
Jah kahjuks on minu jaoks üks väike "miss out" ostetud toodete hulgas..
Tegu on siis oliiviõli põhjal juuksepalsamiga, mis kannab nime ''Rainforest läikepalsam'',mille toime minu juuste peal küll kuidagi ei avaldu. Ei tee see palsam mu juukseid kuidagi pehmemaks ja elujõudu ma küll rohkem neis märganud pole, samuti mitte ka läiget..
Ootasin midagi enamat, kuna tegu just kui oliivide ja oliiviõliga, kuid tõesti, minu puhul see ei toiminud.. Ei saaks aga väita, et kellegile see ei sobiks. Juuksetüüpe on mustmiljon ja kõik on proovimise küsimus.

Soetasin ka väikese vannipalli, kuid selle kinkisin sõbrapäevaks sõbrannale ja loodan, et vannipallis otseselt pettuma küll ei pea!! :)

The body shop on pood kust mina tuimalt mööda kõndida ei suuda ning ootan kommentaaridesse mida teie kasutanud olete, sest oma kollektsiooni tahan ma täiendada küll!! :)

Minu poolt aga kallid ja palju Päikest!!
-M

Comments

  1. Üli khuul!!! Tahan juba kiiresti vannipalli kasutada!! :D Uu ja samuti tekkis huvi meigieemaldaja vastu, ehk proovin tulevikus ära ;) tubli oled!!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Kindlasti proovi.. Nüüdseks olen kasutanud juba kuu ja ainult kiidan!! :)

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …

Suhkruasendajad - soolestiku ja keha tapjad?

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Mul on väga-väga põnev olnud selle postituse materjali uurida ja puurida. Ma ei tahaks teha sellest nüüd ''õpetlikku'' postitust, kuid ma tahan taaskord jagada oma kogemust ning rääkida veidike tausta kõigele sellele ''feik'' maailmale, mis meid ümbritseb ning, mis tundub olevat parem, aga tegelikult seda ju pole.
Selle postituse kirjutamiseks töötlesin ma läbi hulga informatsiooni (teaduslikud uuringud ), mis oli saadaval inglise keeles. Eesti keeles leiab üksikuid artikleid suhkruasendajate ja nende mõju kohta ning ka need pole teab mis usutavad, tunduvad nagu oleksid need ajakirja Kroonika poolt kirjutatud.
Sellest kõigest, mis interneti avarustes kirjas oli, ma aru ei saanud, kuid nii palju kui võimalik, siis ikka tõlkisin ja üritasin aru saada.
Miks ma sellise teema ettevõtsin, oli see, et väga palju on arvamusi, aga tõestust ja fakte mitte.
Kuna olen ise väga huvitunud tervislikust maailmast ja jälgin fitnessmaailma in…

Looduslikumad viisid, kuidas seedetööd parandada.

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Pole väga ammu möödas sellest, kui tegin postituse erinevatest toodetes, mis on mu seedetööd palju abistanud, kuid ka seal postituses ütlesin, et jätkan oma seedetöö parandamise teekonda seni, kui olen leidnud ja saavutanud tõelise harmoonia oma seedimises.
Mitte, et midagi ära sõnuda, kuid ma olen sellele päris lähedale jõudnud - VIST..

Mida ma siis see kord avastanud olen? 
Nagu te juba teate, siis olen ma suhteliselt tänapäeva meditsiini vastane.. Just selles mõttes, et arstidel on komme iga väiksemagi probleemi peale kirjutada ravimeid ja tihtipeale pole need ravimid looduslikud.
Ma ei ole väga seda meelt, et ala savi, mida oma kehasse panen. Ma leian, et mida puhtam ja kvaliteetsem on toit, jook jms., seda kasulikum ja parem see on. Loogiline.
Ma saan tuua ühe väga konkreetse näite teile sealihaga seoses. Minu keha lihtsalt ei suuda seedida sealiha, põdraliha, mida söönud aga olen, on mulle täiesti seeditav..
Huvitav küll miks? 
Aga just sellepärast, et…