Skip to main content

Südame paneb põksuma THE BODY SHOP!

Tuks-tuks-tuks, teeb mu süda kui näen "The body shop" poe silti...


See kord õnnestus mul enda meelest leida bodyshopist vahvad leiud mida teistega jagada tahaksin!
There are some hits and misses too!!

Ühesõnaga, alustame sellest, et The body shop'i tooted on mind alati pealunud....
Peale neid kordi, kui olen sealt ostnud ise või on mulle midagi kingitud, siis olen ma alati tootega rahul olnud..
Praeguseks lemmikuks on kindlasti vitamiinidega näopuhastaja, mis imelihtsalt meigi eemaldab, kuid kõik head asjad saavad kord otsa ja nii panigi see otsa lõppenud toode mind mõtlema, et miks mitte jagada teiega tooteid, mis on nende hinda väärt.. 

Selle meigieemaldaja/toniseeriva vee ostsin ma üleeelmise aasta talvel.. Olen seda kasutanud kokkuhoidlikult ja targalt kuna enam pole see toode otseselt sellise pakendi ja nime all saadaval.Niisiis, teades, et see hakkab otsa saama soetasin ma endale uue meigieemaldaja kummeliga...
''Kummeliga silmameigieemaldaja''
Olen naturaalsuse fänn. Less is more for me ;)
Poest öeldi mulle, et see ei ole ainult sobilik silmadele, vaid kogu nahale ja nii saigi seda kogu näo peal katsetada. Tulemusega jäin ma igati rahule.
Ootan huviga kuidas ma sellega pikemas perspektiivis rahule jään, kuid hetkel pole mul sellele ühtegi kaebust või halba sõna öelda... See ei ole liigselt õline, see on kerge ja jätab naha pehmeks ning lõhn on väga neutraalne.
Mina puhastan sellega enamuse meigist ja seejärel pesen omakorda Garniear 3in1 näopesuvahendiga ning peale seda on kreemitamine kohustuslik, vähemalt minu nahale..Soetasin endale ka ''Shea kätekreem''i... Selle ostmisega seoses oli mul kindel siht..
Nimelt käisin mitte väga kaua aega tagasi Pärnus, Estonia Medical spa ja hotellis, kus sain hoolitsuseks sheavõiga kehahoolduse.... Mmm, see oli midagi hingele!! Nahk tundus lõpuks toidetud.. Mul on väga kuiv nahk ning kreemitamine on iga hommikune ja õhtune tegevus ja just sellepärast otsustasin selle kreemi järgi proovida ja julgen soojalt soovitada.
Selle malbe, hea lõhn ja kätel olev pehmus on selle pisikese tuubi hinda väärt!!

But where are the misses? :O
Jah kahjuks on minu jaoks üks väike "miss out" ostetud toodete hulgas..
Tegu on siis oliiviõli põhjal juuksepalsamiga, mis kannab nime ''Rainforest läikepalsam'',mille toime minu juuste peal küll kuidagi ei avaldu. Ei tee see palsam mu juukseid kuidagi pehmemaks ja elujõudu ma küll rohkem neis märganud pole, samuti mitte ka läiget..
Ootasin midagi enamat, kuna tegu just kui oliivide ja oliiviõliga, kuid tõesti, minu puhul see ei toiminud.. Ei saaks aga väita, et kellegile see ei sobiks. Juuksetüüpe on mustmiljon ja kõik on proovimise küsimus.

Soetasin ka väikese vannipalli, kuid selle kinkisin sõbrapäevaks sõbrannale ja loodan, et vannipallis otseselt pettuma küll ei pea!! :)

The body shop on pood kust mina tuimalt mööda kõndida ei suuda ning ootan kommentaaridesse mida teie kasutanud olete, sest oma kollektsiooni tahan ma täiendada küll!! :)

Minu poolt aga kallid ja palju Päikest!!
-M

Comments

  1. Üli khuul!!! Tahan juba kiiresti vannipalli kasutada!! :D Uu ja samuti tekkis huvi meigieemaldaja vastu, ehk proovin tulevikus ära ;) tubli oled!!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Kindlasti proovi.. Nüüdseks olen kasutanud juba kuu ja ainult kiidan!! :)

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …