Skip to main content

Uus algus...

Heihei!!

Eelmises postitusest on möödas juba päris pikk aeg, aga nagu ma jällegi öelda võin, on mul selleks hea põhjus. Nimelt siis kool. Olen sellest õppeaastast uue kooli õpilane ja elan alles uut plaani sisse. Kui aus olla, on gümnaasiumi algus olnud küll põnev, kuid juba on päris raske. Märgatav vahe on kas oled õpilane väikses koolis, pisikeses maakohas või siis juba gümnaasiumi osas, suuremas koolis ja võib ehk öelda, et linnas..
Hommikud algavad vara ja päev venib mõnikord lausa kuueni välja. Just selles mõttes kuueni, et jõuad kuueks koju ja hakkad uuesti õppima. Ma kummardan neid inimesi kes jõuavad gümnaasiumi kõrvalt tegeleda ka millegi muuga kui ainult õppimisega, kas siis spordiga või muu hobiga. Minu hobiks on praegu täiega sisseelamine, mis võtab vist samuti suurel hulgal energiat.. Iga päeva lõpuks kui ma lõpuks patja näen, ma reaalselt juba magan.
Ma ei kujutaks ette hommikuid ilma pudruta ja rahuliku ärkamiseta.. Ühesõnaga, ärkan ma juba 5:50, et ennast valmis saada ja bussile jõuda.

Uue kooliga olen ma peaagu, et rahul. Ainuke miinus ongi vast see, et päev on pikad ja rohkem.. VEEL rohkem on bussiga sõitmist. Pisikeses maakohas elades on bussid Su elupäästjad, aga nagu ikka, ei käi kunagi bussid sellistel kellaaegadel nagu Sinul vaja on.. Vähemalt minu puhul on asi nii.

Uues koolis olen ma jõudnud ennast juba sokutada ka õpilasesinduse ridadesse.. Mul on hea meel, et saan tegeleda millegagi, mis mulle rõõmu pakub.. Jumala eest, andke mulle ainult midagi põnevat korraldada ja teha!!
Aga mida põnevat veel kooli  kõrvalt?
Ei väga suurt midagi, sügis on tulemas ja külmetan vaikselt, kuulan juba jõululaule ja ootan millal saan kinke pakkida ja sõpradele rõõmu valmistada.. :D

Seoses sõpradega.. See on uskumatu, aga olen oma klassiga ülirahul ja õpilasesindusse minek oli ainuõige otsus! Koolipeal tulevad ÕE liikmed vastu, naeratavad, lehvitavad -hüüavad ''HEI''.. See on lihtsalt nii mõnus tunne!! Süda läheb soojaks ja kõiki tahaks tugevalt-tugevalt kallistada!

Sügis on  kohal ja mul on paar head plaani varuks, mida siia blogisse postitada.. KES TEAB kellega mul õnnetus koostööd teha ja kuhu kanti mul on plaan oma jalake pista!!

Nädalavahetusel üritan ma saada üles paar maitsvat retsepti kaa!! :)
Vahepeal sain oma Päiksekiirega ka kokku, kes pani oma võrratud pildistamis anded tööle ja tegi minust paar klõpsu- usun, et kui neiuke lõpuks mu pildid ise terava pilguga üle vaatab saan ma neid ka teiega jagada! :)

Photobomb!!!


Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …