Skip to main content

Jäätis..... JÄÄTIS!!

Heihei!!

Käes on suvi ja aeg on nii võrd kiire kaduma... Ülimalt vähe on aega, sest tegemisi on rohkem kui küll, aga nagu ma lubasin on see postitus JÄTSI teemal!!

Mu lemmik jäätise firma Balbiino oli nii vahva ja saatis mulle mõned uudisjäätised, mis on mõnda aega juba poelettidel olnud, kuid siiski, vaevalt et te kõiki neid maitseid proovinud olete!! :)
Andsin neile endast ise märku nagu juba ka eelnevalt maininud olen ning nad on tõisiselt ägedad vandersellid, et olid nõus minuga väikese diili tegema!! Aga nüüd jäätiste juurde---

Alusatan siis vanast heast Salme Jumpsist!!
Reaalselt, selle suve ühed kuumimad hitid!!
Erinevad maitsed- usun, et igaüks leiab endale selle oma ja õige..
Testisime jäätisi kogu perega- iga üks sai siit-sealt  miskit maitsa ning kõikide arvamus sai kirja panudud..

Alustaks kõige tavalisemast-
Salme Jumps'i koorejäätis šokolaadki tükkidega: Tšekka MIND
Kommentaariks nii palju, et mõnus, suvine, lahe jäätis, mis raudselt sobib neile kellele meeldib vahvel ja kõige tavalisem jäätis väikese lisandiga. See on mõnusasse suvepäeva tõsiselt hea ja jahutav vahepala, mis pole sugugi rammus vaid jätab mõnusa feelingu..
Meie silmis viiest neli, kuna saaks ka särtsakamalt, kuid siiski, vana hea klassika!!  Teiseks: šokolaadi-koorejäätis kirsilisandiga
Kindlasti minu enda LEMMIK!! Kirss ja šokolaad.. BOMB!! Milline võrratu combo...
Reaalselt, see oli midagi minule ja mu hingele.. Ma pole suur vahvli armastaja, kuid selle jäätisega sobis see võrratult.. Jällegi, tegu pole absoluutselt rammuse jäätisega, vaid mõnusa ja laheda jäätisega. Kindlasti läheb see rohkem peale neile, kes ootavad mingit särtsakust või eripära jäätises ning ei ole niivõrd suured klassika armastajad.. Minu enda kindel lemmik- VIIEST VIIS!!! :)

Järgmiseks...
Onu Eskimo karamelli plombiir: Tahad mind näha?
Ausalt öeldes, ei ütleks ma, et tegu on suuresti karamelliga.. Jäätis ise on šokolaadi glasuuris, ning seest peaks olema siis karamelline.. Oleksin oodanud rohkem karamelli maitset, kuid pigem, kui ma ei teaks, ütleks et see on tavaline koorejäätis šokolaadiglasuuris.. Selles mõttes ehk väheke pettunud, kuid siiski mõnus ja lahe ja sobib keskmisesse suvepäeva!! :)

Midagi erilisemat, kuid kas ikka on?: Piilu mind, palun!!
Balbiino Maapähkli-koorjeäätis soolase karamellilisandiga..
Kahjuks ei ole see jäätis absoluutselt meie pere teema. Liigselt magus ja rammus.. See jäätis kindlasti sobib pigem tõelisele seikleja hingele, eks tahab midagi ekstreemsemat proovida ja kes ei ütle rammusala ja karamellile kunagi ei..


Kas kohvi armastajale midagi?
Nüüd teeks juttu natuke Kohvi-koorjäätisest ''Vana Tallinn'' likööriga vahvlikoonuses...
kahjuks ei olnud ka see jäätis meie peres kellgi lemmik.. Ainus pluss selle jäätise juures on minu meelest see, et see on vahvlikoonuses ja väga ägeda pakendusega, kuid maitse pole kindlasti minule. Ehk on asi selles, et ma ei ole kohvi jooja? Kindlasti soovitan ma proovida seda jäätist kohvisõpradel, sest neile võib see peale minna küll. Maitselt oligi ta minu jaoks liiga kohvine.. Kui keegi teist, kohvisõpradest on seda proovinud, siis andke mulle kommentaarides teada! ;)
Välimuselt on see tegelane ju päris vahva?!?- Kohvilaks

Kindlasti tuleb lähiajal veel üks jäätise teemaline postitus kuna palju head korraga pakkuda ei tohi!! :D
Täpselt nii ka jäätistega ;)

Aga minu poolt mõnusat suve jätku, palju Päikest ja kohtume Võsu rannafestil!!

-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…