Skip to main content

Jäätis..... JÄÄTIS!!

Heihei!!

Käes on suvi ja aeg on nii võrd kiire kaduma... Ülimalt vähe on aega, sest tegemisi on rohkem kui küll, aga nagu ma lubasin on see postitus JÄTSI teemal!!

Mu lemmik jäätise firma Balbiino oli nii vahva ja saatis mulle mõned uudisjäätised, mis on mõnda aega juba poelettidel olnud, kuid siiski, vaevalt et te kõiki neid maitseid proovinud olete!! :)
Andsin neile endast ise märku nagu juba ka eelnevalt maininud olen ning nad on tõisiselt ägedad vandersellid, et olid nõus minuga väikese diili tegema!! Aga nüüd jäätiste juurde---

Alusatan siis vanast heast Salme Jumpsist!!
Reaalselt, selle suve ühed kuumimad hitid!!
Erinevad maitsed- usun, et igaüks leiab endale selle oma ja õige..
Testisime jäätisi kogu perega- iga üks sai siit-sealt  miskit maitsa ning kõikide arvamus sai kirja panudud..

Alustaks kõige tavalisemast-
Salme Jumps'i koorejäätis šokolaadki tükkidega: Tšekka MIND
Kommentaariks nii palju, et mõnus, suvine, lahe jäätis, mis raudselt sobib neile kellele meeldib vahvel ja kõige tavalisem jäätis väikese lisandiga. See on mõnusasse suvepäeva tõsiselt hea ja jahutav vahepala, mis pole sugugi rammus vaid jätab mõnusa feelingu..
Meie silmis viiest neli, kuna saaks ka särtsakamalt, kuid siiski, vana hea klassika!!  Teiseks: šokolaadi-koorejäätis kirsilisandiga
Kindlasti minu enda LEMMIK!! Kirss ja šokolaad.. BOMB!! Milline võrratu combo...
Reaalselt, see oli midagi minule ja mu hingele.. Ma pole suur vahvli armastaja, kuid selle jäätisega sobis see võrratult.. Jällegi, tegu pole absoluutselt rammuse jäätisega, vaid mõnusa ja laheda jäätisega. Kindlasti läheb see rohkem peale neile, kes ootavad mingit särtsakust või eripära jäätises ning ei ole niivõrd suured klassika armastajad.. Minu enda kindel lemmik- VIIEST VIIS!!! :)

Järgmiseks...
Onu Eskimo karamelli plombiir: Tahad mind näha?
Ausalt öeldes, ei ütleks ma, et tegu on suuresti karamelliga.. Jäätis ise on šokolaadi glasuuris, ning seest peaks olema siis karamelline.. Oleksin oodanud rohkem karamelli maitset, kuid pigem, kui ma ei teaks, ütleks et see on tavaline koorejäätis šokolaadiglasuuris.. Selles mõttes ehk väheke pettunud, kuid siiski mõnus ja lahe ja sobib keskmisesse suvepäeva!! :)

Midagi erilisemat, kuid kas ikka on?: Piilu mind, palun!!
Balbiino Maapähkli-koorjeäätis soolase karamellilisandiga..
Kahjuks ei ole see jäätis absoluutselt meie pere teema. Liigselt magus ja rammus.. See jäätis kindlasti sobib pigem tõelisele seikleja hingele, eks tahab midagi ekstreemsemat proovida ja kes ei ütle rammusala ja karamellile kunagi ei..


Kas kohvi armastajale midagi?
Nüüd teeks juttu natuke Kohvi-koorjäätisest ''Vana Tallinn'' likööriga vahvlikoonuses...
kahjuks ei olnud ka see jäätis meie peres kellgi lemmik.. Ainus pluss selle jäätise juures on minu meelest see, et see on vahvlikoonuses ja väga ägeda pakendusega, kuid maitse pole kindlasti minule. Ehk on asi selles, et ma ei ole kohvi jooja? Kindlasti soovitan ma proovida seda jäätist kohvisõpradel, sest neile võib see peale minna küll. Maitselt oligi ta minu jaoks liiga kohvine.. Kui keegi teist, kohvisõpradest on seda proovinud, siis andke mulle kommentaarides teada! ;)
Välimuselt on see tegelane ju päris vahva?!?- Kohvilaks

Kindlasti tuleb lähiajal veel üks jäätise teemaline postitus kuna palju head korraga pakkuda ei tohi!! :D
Täpselt nii ka jäätistega ;)

Aga minu poolt mõnusat suve jätku, palju Päikest ja kohtume Võsu rannafestil!!

-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …