Skip to main content

Saame hakkama!!

Mõtted laiast maailmast- minu maailmast...

Hei mu lemmikud!
Üle pika aja ma vist kirjutaks natuke sellest kuidas mul läheb... Kui aus olla, siis läheb nagu Ameerika mägedel. Kord üles.. Kord alla... Siis natuke aega sirgelt.. Ja siis uuesti, kas üles või alla. Ma tean, et olen üliemotsionaalne inimene- mind võib vabalt näha korraga nutmas ja naermas.. See on ehk positiivne? Suudan leida isegi halbades asjades midagi positiivset, et naeran ja nutan korraga.. Stabiilsust on ühesõnaga :D
Lõpuks on mai kuu ja oeah, millised ilmad, uskumatu!!  Ma olen seda tükk aega juba oodanud!
Mai kuu PEAB tulema ilus!! Ma teen kõik selleks, et tuleks- ma tahan nautida oma sünnipäeva täiel rinnal, grillida nii palju kui võimalik, veeta palju aega oma sõpradega ja teha midagi, mida pole ülikaua teinud või polegi kunagi teinud. Ma olen viimasel ajal mõelnud tõiselt palju suvest ja sellest mida kõik ära teha. Kindel plaan on minna tööle ja ma olen õnnelik, et saan ikka samas töökohas edasi töötada.
Eksamid on kohekohe ukse taga ja OII milline närvipinge mul sees on nendele mõeldes.. Siin- Mustamäel olles on haiglaõed mulle mitmeid kordi üritanud selgeks teha, et see kuidas sa selle põhikooli lõpetad ei huvita tulevikus peaaegu, et mitte kedagi.. Ja ausalt öeldes, tundub, et neil on täiesti õigus.
Seoses tööga.. Ma hakkasin seda postitust tegema olles Tallinnas, aga nüüd olen juba kodus ja vahepeale on jäänud ikka mõned päevad.. Teate.. MA KÄISIN LÕPUKS ALTJAL!
Seal oli tõeliselt vahva, kindlasti tulge külastage mind seal suvel! :)
Täna oligi koolis see kaua oodatud matemaatika proovieksam, mida tegelikult väga põdesin, pika pusimise peale sain oma vastused kätte, aga kas need ka õiged on, ei oska ma öelda :D
Eesti keele proovieksam läks minu jaoks edukalt, jah tegin küll vigu siin-seal, aga enamasti olen ma oma saavutusega rahul, kui arvestada seda, et puudusin ligi kaks nädalat ka tundidest :)
Igastahes on mu sünnipäev kohekohe ukse taga ja ma lihtsalt nii armastan kevadet.. Kavatsen oma sünnipäeval natuke põnevat kaa teha ja kui õnnestub jäädvustan ka natuke ning jagan teiega!! :)
Ma olen enda jaoks avastanud nii palju uut ja mõnusat, ka söögi vallas- kõik oma, maa ja hää!! Kes teab mis järgmine postitus endast kujutada võib?!?! Olge valmis! :)
Ma olen teile kõigile- mu blogi jälgijatele ülitänulik!! Kallid-paid ja palju Päikest!


Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…