Skip to main content

Saame hakkama!!

Mõtted laiast maailmast- minu maailmast...

Hei mu lemmikud!
Üle pika aja ma vist kirjutaks natuke sellest kuidas mul läheb... Kui aus olla, siis läheb nagu Ameerika mägedel. Kord üles.. Kord alla... Siis natuke aega sirgelt.. Ja siis uuesti, kas üles või alla. Ma tean, et olen üliemotsionaalne inimene- mind võib vabalt näha korraga nutmas ja naermas.. See on ehk positiivne? Suudan leida isegi halbades asjades midagi positiivset, et naeran ja nutan korraga.. Stabiilsust on ühesõnaga :D
Lõpuks on mai kuu ja oeah, millised ilmad, uskumatu!!  Ma olen seda tükk aega juba oodanud!
Mai kuu PEAB tulema ilus!! Ma teen kõik selleks, et tuleks- ma tahan nautida oma sünnipäeva täiel rinnal, grillida nii palju kui võimalik, veeta palju aega oma sõpradega ja teha midagi, mida pole ülikaua teinud või polegi kunagi teinud. Ma olen viimasel ajal mõelnud tõiselt palju suvest ja sellest mida kõik ära teha. Kindel plaan on minna tööle ja ma olen õnnelik, et saan ikka samas töökohas edasi töötada.
Eksamid on kohekohe ukse taga ja OII milline närvipinge mul sees on nendele mõeldes.. Siin- Mustamäel olles on haiglaõed mulle mitmeid kordi üritanud selgeks teha, et see kuidas sa selle põhikooli lõpetad ei huvita tulevikus peaaegu, et mitte kedagi.. Ja ausalt öeldes, tundub, et neil on täiesti õigus.
Seoses tööga.. Ma hakkasin seda postitust tegema olles Tallinnas, aga nüüd olen juba kodus ja vahepeale on jäänud ikka mõned päevad.. Teate.. MA KÄISIN LÕPUKS ALTJAL!
Seal oli tõeliselt vahva, kindlasti tulge külastage mind seal suvel! :)
Täna oligi koolis see kaua oodatud matemaatika proovieksam, mida tegelikult väga põdesin, pika pusimise peale sain oma vastused kätte, aga kas need ka õiged on, ei oska ma öelda :D
Eesti keele proovieksam läks minu jaoks edukalt, jah tegin küll vigu siin-seal, aga enamasti olen ma oma saavutusega rahul, kui arvestada seda, et puudusin ligi kaks nädalat ka tundidest :)
Igastahes on mu sünnipäev kohekohe ukse taga ja ma lihtsalt nii armastan kevadet.. Kavatsen oma sünnipäeval natuke põnevat kaa teha ja kui õnnestub jäädvustan ka natuke ning jagan teiega!! :)
Ma olen enda jaoks avastanud nii palju uut ja mõnusat, ka söögi vallas- kõik oma, maa ja hää!! Kes teab mis järgmine postitus endast kujutada võib?!?! Olge valmis! :)
Ma olen teile kõigile- mu blogi jälgijatele ülitänulik!! Kallid-paid ja palju Päikest!


Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …