Skip to main content

Minu ''must have'' asjad, milleta ilma enam ei saa!

Ma sain hiljuti väga armsat tagasisidet oma blogi kohta ja suur suur aitäh neile, kes viitsivad ja võtavad vaevaks mulle paar head sõna öelda, see on väga-väga armas. Aitähh!♥ 

Samuti sain ma paar head ideed mida oma blogisse postitada ja siin ongi nüüd minu külmema aja ''must have'' asjad, milleta kergelt öeldes enam hakkama ei saa. Kõiki neid asju soovitan ma ka teile ja võimaluse korral lisan ka lingid ning hinna :)

                                                                 Hetke lemmikud:
Sellisel külmal ajal nagu praegu on mõned mu lemmikud asjad nii ilu kui ka muust vallast. Pildil on kõik esemed mis mulle pähe torgatasid ja neid kasutan ma peaaegu, et igapäevaselt :) 

First things first.. Juuksed!!

 Minu juuksed on tänu sellele õlile ja mõndadele maskidele muutunud väga vastupidavaks ja mõnusaks. ''Macadamia'' õli on lihtsalt super!! Ma ei oskagi midagi paremat väga soovitada, kui see õli. Peale igat pesu, kui juuksed on juba natukene kuivanud, aga veel niisked, siis kannan seda õrnalt juustele, mitte otseselt juurtele aga sinna lähedale ja otsadele. Alustasin selle kasutamist uuesti kui saabus sügis ja siiani ei ole mul mitte midagi negatiivset öelda. Toode on oma hinda igati väärt. Mõnus lõhn ja pehmus on mu nõrkuseks ja just selliseks see õli juuksed jätabki!

Teiseks suureks mureallikaks iga aasta on mu huuled, mis külmade ilmadega kohutavalt kuivavad. Selle probleemi lahendas aga minulegi endale üllatuseks see pulgakommi taoline huulepulk, mille välimus mind paelus. Ma pole ausaltöeldes kunagi varem midagi nii mõnusat kasutanud. See huulepulk ei kleepu, on magusa maitsega, pehmendab tohutult huuli ja annab ilusa läike pealekauba. Samuti on tegu natukene kallima brändiga, kuid selle kvaliteet on lihtsalt super! 
Huuleläike nimetus: ''Do ya pink, im sexy?''   Viska pilk peale: http://www.flickable.com/


Nahk, küüned ja käed:

Meil kõikidel tekib nendega probleeme, eriti talve kuudel. Aga mul on lahendus, ärge muretsege ;) 
Nimelt proovisin ma järgi Puhta Looduse toodet nimega ''Toitev ja taastav öökreem'' millesse on lisatud siis mett. Olen seda kasutanud juba üle kahe kuu ja iga hommik ärgates on nägu tõsiselt siledam ja pehmem. Pesen ise nägu alati külma veega, nii õhtul kui ka hommikul ja see kreem rahustab naha mõnusalt maha ja hoiab selle niisutatuna terve päeva. 
Hind: 2-3 eurot

Oma kaks lemmikut küünelakki pidin ka muidugi lisama, kuna kuidas siis muidu, küüned peavad ka head ja tugevad välja nägema! Need soetasin endale täiesti juhuslikult Turu Kaubamajast. Olen nendega väga rahul ning hind ei ole ka sugugi kallis, 2-3 euro kanti jällegi :) 
Küünelakk: http://www.essence.eu/ee/tooted/kueuened/kueuenelakid/e/product/the-gel-nail-polish-
01/

Kätekreemi osas on mu kindlaks lemmikuks just see Dove'i Deep Care kätekreem. Kasutasin eelnevalt ka kookose lõnalist, kuid selle lõhn hakkas kuidagi vastu ja otsustasin naturaalsema lõhnaga osta. Seda soovitan ma küll kõigile. Imendub imelihtsalt, püsivuse kohapealt ütleks nii, et oleneb inimesest ehk. Mina pean päeva jooksul mitmeid kordi määrima, aga samuti puutuvad mu käed päeva jooksul väga palju veega kokku, niiet nüüd ei oskagi täpselt öelda, kuid soovitan ma seda toodet kindlasti. Kätekreemi hind on samuti 2-3 eurot :) Muidugi ei saa ma üle ega ümber küünaldest.. Ja kui keegi teab paremat küünlafirmat kui seda on JOIK, siis andke mulle ka palun teada.. Mina igatahes armastan JOIK'i tooteid ülekõige! Parema lõhna, hinna ja kvaliteedi suhet on raske leida. 
See piparkoogi lõhnaline küünal viib mind küll iga kord kusagile kaugemale rändama ja tõeline jõulutunne tekib mul just seda küünalt põletades. JOIK'ile lihtsalt suur suur aitäh selle eest!
Hind: 6,90

Andke aga kommenteerides teada, kuidas teile meeldis minu esimene ''Favourites'' postitus ja kas võiksin tulevikus samuti selliseid postitusi teha ning mis on teie suured lemmikud sellisel külmal talve ajal? :) 

Soojad kallid teile!
-M

Comments

  1. Väga äge postitus ja olen ise ka paari toodet kasutanud, mida mainisid ning olen ise ka rahule jäänud! Jätka samas vaimus, Maigrit ����

    ReplyDelete
    Replies
    1. Super ja igatahes, annan endast ikka parimat! :)

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…