Skip to main content

Kingid ja naeruhetked!!

Mulle meeldib kui inimesed mu postitusi kommenteerivad ja kuna ma sain ühe armsa kommentaari siis otsustasin ka sellest kirjutada. Ühesõnaga, minu kingid ja naeruhetked jõuluõhtul!!

Meie perel on kombeks alustada oma jõuluõhtut ikka ühise laua taga.. Naudime toitu, seltskonda, naljakaid jõulufilme ja lõpuks, siis kui enamikul on kõht juba natuke rohkem täis ja suurem nälg on kustutatud, asume kinkide kallale. See aasta leppisime kokku, et pakime kingid võimalikult eraldi. Iga väiksemgi kingitus sai kokku pandud kui ameerikas ja see oli ülivahva. Rohkem pakkimist ja jamamist jõulude ajal annab ainult funkki juurde.
Ma olen niinii tänulik kõikidele oma sõpradele ja vanematele, kes mulle kinke tegid. Minu jaoks pole kingid kunagi suure tähtsusega olnud, peaasi, et hinges oleks rahu ja jõulu feeling, ning et pere oleks ikka koos ja ega muu polegi oluline. Pigem just need asjad nagu piparkookide tegemine, jõulusalmide otsimine/pähe õppimine jne- need on poole vägevamad ja olulisemad!!
Kuid see aasta olen ma oma blogi edasi arendanud ja mõtlesin, et kinkide jagamine teiega poleks paha mõte, kui lugejad sellest huvitatud on :)
Ühesõnaga ei taha ma kedagi sellega solvata ja kinkida saamine ei ole jõulude juures absoluutselt nüüd see kõige olulisem osa...

But lets get it sarted!!
Esimese asjana tahan ma saata oma virtuaalsed kallid Elisele, kes tegi mulle üliarmsa kingituse. Mul ei jätkunud sõnu kui paki lahti tegin. Ta lihtsalt tunneb mind nii hästi: Pakk sisaldas endast üliarmsaid pallikestega sokke, mis mul eelmisel postitusel ühel pildil jalas olid, kruus, mis mul samuti sellel samal pildil käes oli, kaelakett mis on niinii lihtne, kuid nii kaunis ja see ülimalt soe ja pehme pleed, mis on kaa juba kasutust leidnud mu voodi juures:
Sõpradelt sain ma muidugi veel natuke nipet-näpet magusat ja Marjethe kingitud pähklite/rosinate korvike on mu üks lemmikutest! 
Hommikul leidsin ka sussi seest kingituse, nimelt oli päkapikk jätnud mulle sinna kookosõli ja kõrvarõngad, mis oli jällegi niinii armas!! 
Kuna peres me teeme kinke loosiga ja see aasta tegi mulle kingi mu vend Janno, siis tema kingitud asjad tegid südame väga sööjaks. Nimelt teab ta hästi kui suur sokkide fanaatik ma olen ja nii sain ma terve pakiksese sokke, millel on põhjapõdrad ja kõik muu jõulune- niiet minu jalad on see talv kindlalt soojas ;) 
Samuti oli ta poole kõrvaga kuulnud, et mu rahakott lagunes koost ja nii sain ma endale uue rahakoti mille värv on lihtsalt spot on!!
Kingikotist leidsin veel 2 paari pükse, millest ühed olid suured ning ootavad mu kosumist, aga mul on ka nende üle väga väga hea meel!
Küünaldega varustati mind ka see aasta korralikult ja pole olemas ägedamaid küünlaid nagu need:
Nimelt on tegu Chakra küünaldega, mis on mõeldud veganitele- Need põlevad täiesti lõpuni ja igal küünlal on omad chakrad.. Ma pean kindlasti nende kohta netist natuke lähemalt uurima ja siis saan jällegi kogu seda infot teiega jagada :) 
More candles: 
Ja ega mu ema/vend ei unustanud ära, et ma tegelikult ka tüdruk olen ja nii leidsin ma sellisest sinisest väikesest karbist hulga ilusaid kõrvarõngaid, sõrmuseid ja enda juuste ja huulte ilu jaoks muud head paremat! :) 
Ma olen iga kingi eest ääretult tänulik ja kõigest ei hakanud ma eraldi pilti panema. Ma loodan, et ka minu tehtud kinkidega on kõik mu sõbrad/tuttavad/pereliikmed samuti rahul.
See aasta üritasin ka ise olla päkapiku rollis ja nii sai üles pandud ka suss minu vanematele ja iga nädalalõpp üritasin sinna mingi väikese kingi jätta ja usun, et sain oma ametiga see aasta hästi hakkama. Samuti kui vennad külla tulid sai neile kusagile sussis sisse midagi head peidetud, niiet minu missioon on see aasta usun, et täitsa korda läinud! :) 
Soovin omalt poolt aga ilusat-karget talve jätku ja imekaunist vana-aasta lõppu! Räägime ja näeme juba uuel aastal! :) 

Comments

  1. Nii armsad ja toredad kingid, mis said. Väiksed asjad, mis teevad súdame soojaks. Peaks mainima, et pole vaja mingit iphone kuute , et oleks hea tuju. Peaasi et saab pere ja tuttavatega koos olla. Minule selle aasta jõulud väga meeldisid, usun et ka sulle! Mõnusat vaheaja jätku ja head uut aastat! :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Just see ongi see kõige põhilisem! Pere ja see mõnus-soe kodutunne!! Seda ei osta kunagi mitte mingi raha eest! Kõike kõige mõnusamat ja armsamat sullegi Sillu! :)

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …