Skip to main content

Kingid ja naeruhetked!!

Mulle meeldib kui inimesed mu postitusi kommenteerivad ja kuna ma sain ühe armsa kommentaari siis otsustasin ka sellest kirjutada. Ühesõnaga, minu kingid ja naeruhetked jõuluõhtul!!

Meie perel on kombeks alustada oma jõuluõhtut ikka ühise laua taga.. Naudime toitu, seltskonda, naljakaid jõulufilme ja lõpuks, siis kui enamikul on kõht juba natuke rohkem täis ja suurem nälg on kustutatud, asume kinkide kallale. See aasta leppisime kokku, et pakime kingid võimalikult eraldi. Iga väiksemgi kingitus sai kokku pandud kui ameerikas ja see oli ülivahva. Rohkem pakkimist ja jamamist jõulude ajal annab ainult funkki juurde.
Ma olen niinii tänulik kõikidele oma sõpradele ja vanematele, kes mulle kinke tegid. Minu jaoks pole kingid kunagi suure tähtsusega olnud, peaasi, et hinges oleks rahu ja jõulu feeling, ning et pere oleks ikka koos ja ega muu polegi oluline. Pigem just need asjad nagu piparkookide tegemine, jõulusalmide otsimine/pähe õppimine jne- need on poole vägevamad ja olulisemad!!
Kuid see aasta olen ma oma blogi edasi arendanud ja mõtlesin, et kinkide jagamine teiega poleks paha mõte, kui lugejad sellest huvitatud on :)
Ühesõnaga ei taha ma kedagi sellega solvata ja kinkida saamine ei ole jõulude juures absoluutselt nüüd see kõige olulisem osa...

But lets get it sarted!!
Esimese asjana tahan ma saata oma virtuaalsed kallid Elisele, kes tegi mulle üliarmsa kingituse. Mul ei jätkunud sõnu kui paki lahti tegin. Ta lihtsalt tunneb mind nii hästi: Pakk sisaldas endast üliarmsaid pallikestega sokke, mis mul eelmisel postitusel ühel pildil jalas olid, kruus, mis mul samuti sellel samal pildil käes oli, kaelakett mis on niinii lihtne, kuid nii kaunis ja see ülimalt soe ja pehme pleed, mis on kaa juba kasutust leidnud mu voodi juures:
Sõpradelt sain ma muidugi veel natuke nipet-näpet magusat ja Marjethe kingitud pähklite/rosinate korvike on mu üks lemmikutest! 
Hommikul leidsin ka sussi seest kingituse, nimelt oli päkapikk jätnud mulle sinna kookosõli ja kõrvarõngad, mis oli jällegi niinii armas!! 
Kuna peres me teeme kinke loosiga ja see aasta tegi mulle kingi mu vend Janno, siis tema kingitud asjad tegid südame väga sööjaks. Nimelt teab ta hästi kui suur sokkide fanaatik ma olen ja nii sain ma terve pakiksese sokke, millel on põhjapõdrad ja kõik muu jõulune- niiet minu jalad on see talv kindlalt soojas ;) 
Samuti oli ta poole kõrvaga kuulnud, et mu rahakott lagunes koost ja nii sain ma endale uue rahakoti mille värv on lihtsalt spot on!!
Kingikotist leidsin veel 2 paari pükse, millest ühed olid suured ning ootavad mu kosumist, aga mul on ka nende üle väga väga hea meel!
Küünaldega varustati mind ka see aasta korralikult ja pole olemas ägedamaid küünlaid nagu need:
Nimelt on tegu Chakra küünaldega, mis on mõeldud veganitele- Need põlevad täiesti lõpuni ja igal küünlal on omad chakrad.. Ma pean kindlasti nende kohta netist natuke lähemalt uurima ja siis saan jällegi kogu seda infot teiega jagada :) 
More candles: 
Ja ega mu ema/vend ei unustanud ära, et ma tegelikult ka tüdruk olen ja nii leidsin ma sellisest sinisest väikesest karbist hulga ilusaid kõrvarõngaid, sõrmuseid ja enda juuste ja huulte ilu jaoks muud head paremat! :) 
Ma olen iga kingi eest ääretult tänulik ja kõigest ei hakanud ma eraldi pilti panema. Ma loodan, et ka minu tehtud kinkidega on kõik mu sõbrad/tuttavad/pereliikmed samuti rahul.
See aasta üritasin ka ise olla päkapiku rollis ja nii sai üles pandud ka suss minu vanematele ja iga nädalalõpp üritasin sinna mingi väikese kingi jätta ja usun, et sain oma ametiga see aasta hästi hakkama. Samuti kui vennad külla tulid sai neile kusagile sussis sisse midagi head peidetud, niiet minu missioon on see aasta usun, et täitsa korda läinud! :) 
Soovin omalt poolt aga ilusat-karget talve jätku ja imekaunist vana-aasta lõppu! Räägime ja näeme juba uuel aastal! :) 

Comments

  1. Nii armsad ja toredad kingid, mis said. Väiksed asjad, mis teevad súdame soojaks. Peaks mainima, et pole vaja mingit iphone kuute , et oleks hea tuju. Peaasi et saab pere ja tuttavatega koos olla. Minule selle aasta jõulud väga meeldisid, usun et ka sulle! Mõnusat vaheaja jätku ja head uut aastat! :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Just see ongi see kõige põhilisem! Pere ja see mõnus-soe kodutunne!! Seda ei osta kunagi mitte mingi raha eest! Kõike kõige mõnusamat ja armsamat sullegi Sillu! :)

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…