Skip to main content

Perfectne pühapäev..

Kas on olemas midagi perfectsemat, kui mõnus pühapäev, mis on veedetud koos perega?

Päev algas ülimalt positiivse enesetundega.. Aknast välja vaadates säras Päike ja see tegi tuju lihtsalt üli heaks!! Esimene mõte mis mul peast läbi käis oli see, et ma pean kohe õue minema...
Tegin oma hommikused tavalised käigud vannituppa ja tagasi, panin selga soojemad riided, tegin paar venitusharjutust ja lippasin õue, sest kartus oli sees, et Päike kaob ennem pilve taha ära kui ma õue jõuan.. Kuid JESS, õnneks läks!! Jõudsin ilusti oma hommikuse jalutuskäigu ära teha. See mõnus karge ja värske lõhn, mis ninna tuli ning see mõnus jahedus, mis natuke riiete vahele puges oli lihtsalt niinii mõnus.. Palun ainult, et järgmine nv samasugune ilm oleks..Tänane pühapäev oli täielik koristuspäev. Alusatasime vanematega mingil määral seda suurt-koristust, mida iga aasta enne jõule tehakse.. Korstende puhastamine, akende pesemine jnejne, absoluutselt kõike sai täna tehtud. Suur jõuludeks valmistumine juba käib ja ma ausalt ei jõua ära oodata, millal ma saaksin juba ''Christmas time shopping''ut teha ja sõpradele väiksed jõulukingid vaadata. Lisaks veel see, et tegime perega ära selle aastase jõululoosi. Nimelt on meie pere ehk väikese eripäraga, me ei tee lihtsalt kingitusi üksteisele, vaid tõmbame loosi, kes kellele teeb ja lepime kokku kinda summa, mille vahemikku peab siis kingituse summa jääma. Mida aga kinkida, on sinu otsustada. Minu meelest on see kõige ägedam viis kingitusi teha, kuna kunagi ei tea, mida sa täpselt saada võid. See aasta tegime ka nii, et igaüks saab enda nime paberile kirjutada ja nime järel võib igaüks kirjutada, mida ta soovib jõuludeks.. Siis on kinkijatel kergem otsustada mida osta või mida mitte, või kui puuduvad täiesti ideed, mida kinkida, siis sealt on hea spikerdada :) Soovitan ka teil üks aasta selline asi ära proovida, äkki täitsa meeldib!! ;)

Kogu perega koristades ja möllates ning oma tuba kaunistades, möödus tänane päev üliüli ruttu. Nii palju asju sai väikese päeva sisse ära mahutatud ja hinges on mõnus rahulolu, et lõpuks hakkab ka minu lemmik aeg aastast kätte jõudma!!
Ma tahaksin teha mõne väikese DIY ja postituse jõulueelsest shopping'ust ning kingi ideedest..
Aga jällegi, ma ei tea, kas teie kes te mu blogi jälgite, tahaksite midagi sellist lugeda... Kui jaa, siis andke kindlasti kommentaarides teada!! Teie kommentaare lugeda on ülimalt äge!
Olge ikka kallid!!!
-M

Comments

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…