Skip to main content

Perfectne pühapäev..

Kas on olemas midagi perfectsemat, kui mõnus pühapäev, mis on veedetud koos perega?

Päev algas ülimalt positiivse enesetundega.. Aknast välja vaadates säras Päike ja see tegi tuju lihtsalt üli heaks!! Esimene mõte mis mul peast läbi käis oli see, et ma pean kohe õue minema...
Tegin oma hommikused tavalised käigud vannituppa ja tagasi, panin selga soojemad riided, tegin paar venitusharjutust ja lippasin õue, sest kartus oli sees, et Päike kaob ennem pilve taha ära kui ma õue jõuan.. Kuid JESS, õnneks läks!! Jõudsin ilusti oma hommikuse jalutuskäigu ära teha. See mõnus karge ja värske lõhn, mis ninna tuli ning see mõnus jahedus, mis natuke riiete vahele puges oli lihtsalt niinii mõnus.. Palun ainult, et järgmine nv samasugune ilm oleks..Tänane pühapäev oli täielik koristuspäev. Alusatasime vanematega mingil määral seda suurt-koristust, mida iga aasta enne jõule tehakse.. Korstende puhastamine, akende pesemine jnejne, absoluutselt kõike sai täna tehtud. Suur jõuludeks valmistumine juba käib ja ma ausalt ei jõua ära oodata, millal ma saaksin juba ''Christmas time shopping''ut teha ja sõpradele väiksed jõulukingid vaadata. Lisaks veel see, et tegime perega ära selle aastase jõululoosi. Nimelt on meie pere ehk väikese eripäraga, me ei tee lihtsalt kingitusi üksteisele, vaid tõmbame loosi, kes kellele teeb ja lepime kokku kinda summa, mille vahemikku peab siis kingituse summa jääma. Mida aga kinkida, on sinu otsustada. Minu meelest on see kõige ägedam viis kingitusi teha, kuna kunagi ei tea, mida sa täpselt saada võid. See aasta tegime ka nii, et igaüks saab enda nime paberile kirjutada ja nime järel võib igaüks kirjutada, mida ta soovib jõuludeks.. Siis on kinkijatel kergem otsustada mida osta või mida mitte, või kui puuduvad täiesti ideed, mida kinkida, siis sealt on hea spikerdada :) Soovitan ka teil üks aasta selline asi ära proovida, äkki täitsa meeldib!! ;)

Kogu perega koristades ja möllates ning oma tuba kaunistades, möödus tänane päev üliüli ruttu. Nii palju asju sai väikese päeva sisse ära mahutatud ja hinges on mõnus rahulolu, et lõpuks hakkab ka minu lemmik aeg aastast kätte jõudma!!
Ma tahaksin teha mõne väikese DIY ja postituse jõulueelsest shopping'ust ning kingi ideedest..
Aga jällegi, ma ei tea, kas teie kes te mu blogi jälgite, tahaksite midagi sellist lugeda... Kui jaa, siis andke kindlasti kommentaarides teada!! Teie kommentaare lugeda on ülimalt äge!
Olge ikka kallid!!!
-M

Comments

Post a Comment

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …