Skip to main content

Halloween... Midagi hingele...

Oktoober läks mööda kui linnulennult. Uskumatu, et juba ongi november.. Järgmine kuu on jõulud...
 Kuidas, millal? Ma ausalt ei taju kuhu kaob aeg. Enamus päevad lähevad välgu kiirusel. Alustad oma hommikut kell kuus ja siis avastad, et tunnid on läbi, saabud koju, hakkad õppima ja järgmine hetk avastad, et on õhtusöögi aeg. Aitad vanemaid, koristad toad ja voilaa, sul on aeg magama minna.. Basic koolipäev, mis on paari kuuga on nii pähe kinni jäänud, et kui miski selles tavalises rutiinis muutub, siis on lausa imelik tunne, et vau, kas tõesti elu võib midagi rohkemat ka pakkuda?

Õnneks ma saan öelda, et olen üsnagi aktiivne inimene ja vaba aega ma eriti ei salli. Jah, muidugi peab seda meil kõigil olema, aga liiga palju vaba aega mõtlemiseks ja niisama olemiseks, uskuge mind, ei tule kellegile kasuks. Sellepärast olengi ma endale leidnud sellise asja nagu on ÕE e. Õpilasesindus, tänu kellele ma saan natukenegi tegeleda sellega, mis on mulle hingelähedane. Trennist pean ma siiani end eemal hoidma ja just seepärast üritangi endale muudest valdkondades tegevust leida. Ma armastan juhtida inimesi, neid suunata, mulle meeldib, kui keegi mind suunab ja üleüldse, pidude korraldamine, mingite ürituste läbi viimine, õhtujuhi amet- kõik need asjad on lihtsalt nii mulle. Mulle meeldib see tähelepanu mis ma inimestelt saan. See paneb mind elama ja ma saan tunda, et ma olen midagi põnevat/head/huvitavat korda saatnud.

Seda lühikest jutukest kokkuvõttes juhtus aga nii, et ma korraldasin koolis esmakordselt ise pidu, nimelt Halloween'i Diskot, mis kujunes minu jaoks väga edukaks. Oli piisavalt rahvast väikeste ruumide kohta, palju armsaid ja sooje inimesi, kes hiljem minu juurde tulid ja ütlesid, kui vägev see pidu oli. Ma nii austan selliseid inimesi, kes võtavad vaevaks midagi ilusat öelda.. See ei võta kunagi tükki küljest.. Ja just praegu, jõulu eelsel ajal, kõik kes TE vähegi saate, panustage oma headust teistesse ka, kuna kunagi ei tea kui palju võib kellegile südamesse minna paar armsat sõna. See pidu oli tõsiselt minu jaoks midagi erilist, mis nõudis mult pingutst, et asi ilusti välja kukuks, kuid mulle meeldib pingutada asjade nimel, millest on mulle endale kunagi tulevikus ehk kasu või tõesti muudab see üritus kellegi tuju/olemise paremaks, siis ausalt-öeldes, mu hing muud ei vajagi. Jagasime ka diskol osalenutele kingitusi, stiilseimad said endale luuad ja ja väikse maiuse ja see, kui sa näed neid säravaid nägusi kui nad kuulevad oma nime, et just nemad need stiilseimad on, siis mu süda lihtsalt hüppas rinnus. Oeah... Ma olen tõsiselt õnnelik selliste asjade üle. :)

Vahepeal on läinud tükk aega mööda, kui postitasin midagi, kuid nagu ma ütlesin, ma ei taju kuhu kaob aeg, aga annan endast parima ja jõulude ajal/jõulude eelsel ajal, tahan oma blogi muuta nii jõulu-lembeliseks kui vähegi võimalik, niiet hoidke oma silmad siin!! :)
Mul ilmub ka jutuke koolilehes, kus räägin Halloween'i diskost, kindlasti visake pilk peale!!
Mõnusad pildid peost leiate aga siit: Halloween
Minu poolt aga ilusat nädalavahetust ja kallid.. Loon teile natuke jõulumeeleolu ka, esmaspäevaks lubas juba ju lund, ei tea kas ainult paika ka peab?! Kaunistage oma tube ka juba!! Varsti teen postituse milliseks suudan mina oma toa tuunida samuti!!:)
Kuula!!: Nautimus

-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…