Skip to main content

Vihmased ilmad, rõõm ja kurbus.

Viimasest postitusest on möödas nüüdseks juba mõned päevad ja ma mäletan, eelmise postituse ajal oli ilm nii võrd mõnus, natukene soojema poolne ja päikesepaisteline. Sellise ilmaga on lihtsalt rõõm positiivseid postitusi teha, kuid praegult, aknast õue vaadates, on sees selline tühi tunne. Sompus ilm, energia nappus ja mitte just kõige säravam olek.
 Mulle endale ei meeldi absoluutselt olla selline tuim tükk, nagu on meist paljud, aga eestimaa ilm on juba kord selline.
Kui mõelda, kui palju meid ja meie tujusid mõjutab ilm, olen ma tihti mõelnud, et kui üks kord on aeg mul oma elu peale minna, siis kas ma üldse jään eestisse? Oma unistustes paistab meil alati päike, aga eestis on seda nii võrd vähe ja see teeb kurvaks.
Unistus reisida ja maailma näha on see mis mind paelub. Riik ei pea asuma minu jaoks sugugi kaugel, aga kusagil oleks vaja käija ja ennast vabaks lasta. Just ''vabaks''. Vabaks probleemidest, igapäeva mõtetest ja kohustustest.
Ma olen tihti mõelnud, et tahaksin eestis saada oma hariduse, töötada mingi aja oma erialal ning siis minna kusagile kaugele ja siis seal sellel erialal õnne proovida, et ennast arendada ja midagi erakordset tänu selle kogeda.
 Kui täpsem olla, siis on mind juba pikemat aega kutsunud Austraalia. Miks? Ma ausalt ei oska öelda... Austraalia on midagi põnevat, midagi mis mind kohutavalt huvitab. Ma nii tahaks tundma õppida seda kultuuri, inimesi, nende kombeid ja maailmavaateid. Ma tahaks näha selle riigi ''peidetud'' poolt. See pool mida tavainimene ei näe. Mind ei kutsu suured linnad või ulmeline karjäär, vaid erilised inimesed, eriline loodus, teistsugune maailmapilt ja eluviis.
Mind teeb rõõmsaks mõtlemine sellest mida mul veel ei ole ja ma tunnen selle üle uhkust, kuna nii võrd paljud meist oskavad olla uhked aint nende asjade üle, mille liigitame materiaalsete asjade hulka.

Mul on selge visioon silme ees, mida ma oma elult tahan. Ma tahan olla õnnelik ja õnnele peab oskama anda vabad käed. Minu õnn on mu perekond ja väga lähedased sõbrad, trenn ja need üksikud päiksepaistelised soojad ilmad, mis ka minu ''tavalise eestlase'' tuima näo särama panevad.
Eile õhtul kirjutas mulle üks mu klassiõdedest ja ütles mulle midagi mis mulle väga hinge läks. Ta olevat lugenud mu blogi ja ta ütles kui võrd palju talle see meeldis, mida ma siiani kirjutanud olen. Kui Sa peaksid veel mu blogi lugema siis tea, et Su kiri tõi mulle pisara silma ja pani mind tõsiselt hästi tundma! Sinu sarnaseid inimesi võiks rohkem olla. Aitäh sulle!
Vaata siia! :) http://www.australia.gov.au/about-australia/australian-story/sydney-harbour-bridge
                  http://www.australia.com/en/places/cairns.html
                                                            -M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…