Skip to main content

Kas positiivsus või negatiivsus? Mida mina eelistan..

Minu jaoks on hetkel negatiivsus peamine asi, millega iga päev pean kokku puutuma. Eks ma olen andnud negatiivsusele vabad käed, kuid pigem on asi nüüd seda pidi, et ma üritan seda endast, oma kodust ja lähedastest välja juurida. Negatiivsus on iga inimese jaoks eraldi mõiste, mõne jaoks on negatiivsus pesemata pesu või nõud, mõne jaoks raha/riiete/esemete nappus.. Minu jaoks aga hea vaimse tervise puudumine. Ma näen tõsiselt vaeva, et oma mõttemaailm positiivsuse poole suunata ning ennast oma vaimses ja füüsilises kehas hästi tunda, mis on kusjuures ikka vägagi raske.
Loomulikult praegult, mu postitust lugedes, tundub see teile kerge, aga mulle on see ülimalt suur väljakutse.


  • Ma olen proovinud lugeda positiivse mõttelaadiga raamatuid, mis mingil määral ja mingil hetkel täiesti aitavad, kuid kauaks suudab ikka üks raamat su ajusse ringlema jääda. Siis peaks haarama kohe uue järgi.. Ja seda ma olen üritanud teha..
  • Meditatsioon on ehk samuti see, mis aitab oma vaimse minaga paremat palantsi saavutada.. Selle peaksin enda ''must do'' listi lisama iga päev, kuna see on tõsiselt unustuste hõlma vajunud.


  • Rääkimine, rääkimine, rääkimine. See on midagi mis aitab! Milleks muidu meile need psühholoogid, kes sind kuulavad ja mingil määral abi annavad. Minu psühholoogiks on kindlasti mu ema ja parim sõbranna. Nad on alati olemas ja alati kuulavad. Kuid igaüks peaks meeles pidama, et ainult sinul ei ole probleeme, vaid ka teistel. Kuula ka ise ja anna nõu. Õpid ka ennast paremini analüüsima ja oskad jälgida mida oma elus vältida.                                                                                                                                                                                                     
  • Tee midagi mis paneb sind tundma elusana. Nii ''typical'' arvate teie.. Aga see on tõsi! Meid panevad elama nii mitmed erinevad asjad.. Meie perekond, meie vabaaeg mida tuleb endale leida, uute asjade soetamine, kasvõi enda koju lillede ostmine, või veelgi parem, kellegile teisele, mitte mingil põhjusel lillede kinkimine(minu üks lemmikutest, mis ka minu näo särama paneb), metsas käimine, rannas jalutamine, sõpradega pikniku tegemine või mis kõik muu veel.                                                                                                                                                              


  • Üks hea võimalus kuidas oma mõtted eemale viia on kindlasti ka mingi hea filmi vaatamine. Võta tass rohelist teed, vaata oma lemmik filmi ja naudi. Haara kas perekonnaliige või sõber ja lihtsalt ole!


  • Muidugi on ka muusika paljude jaoks see mis aitab, pane siis kas oma tümps või rahulik jazz käima ja võta aeg maha, võta tassike kuuma teed/kohvi ja anna endale aru, et sa oled mõeldud elama, mitte mõttetult rassima ja rügama. 


  • Tihtipeale inimesed on ümbritsetud väga väga negatiivsete inimestega. Need võivad olla vabalt ka su perekonnaliikmed.. Aga siis tulebki teha endaga tööd ja samuti teha nende negatiivsete inimestega tööd. Muidugi on raskem öelda oma vanematele või õdedele/vendadele, et nad on eemaletõukavalt negatiivsed, aga tihtipeale selle välja ütlemine panebki neid ennast muutma. Enda head enesetunnet ja energiat ei tohiks lasta rikkuda.. Selle eest tuleb seista!

  • Anna endale aru ja ära mõtle üle. Naudi elu. Ole tervislik. Liigu, spordi, veeda lõbusalt aega, lõõgastu.
Kõik need asjad, mis ma praegu üles loetlesin, ongi mul kõrvale jäänud. Ainuke asi mis on jäänud, on lugemine. Kuid ma ei mäleta tõsiselt millal ma viimati mõnda head filmi vaatasin või lihtsalt sõpradega õhtut nautisin ja ma arvan, et just seda ma vajangi, et oma vaimne mina jälle endaga tasakaalu saada. 
Oma mõtete suunamine paremuse poole, on tõsiselt raske tegevus, kuid kõik on võimalik kui me seda ise tahame ja ma suudan seda. Kui ma iseendasse usun, on KÕIK võimalik!


Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…