Skip to main content

Not so fast!!

See postitus on suunatud eelkõige Südasuve maratoni ja Ööjooksu korraldajatele, tänu kellele toimuvad meil suurepärased iga-suvised kogupere üritused, mille teemaks on SPORT!! Ja millise positiivse tunde sa saad sportides vabasõhus( ei tahaks mainimatta jätta vapustavat Võsut..)
Olen nüüdseks juba kaks suve järjest osa võtnud Südasuve Maratonist mis toimub Võsul.
Kas on midagi paremat kui: hea ilm, jooksutossud, hea seltskond, ägedad motivaatorid ja kõik muu hea parem, mida ööjooksu turgutus kotist leida võis? Sellel on vastus.. Midagi paremat EI OLE!
See kord oli üritus 11. juulil ja alguse sai see päris vara hommikul, kui anti start maratoni distantsile. Ma jumaldan neid inimesi kes võtavad endale väljakutseks ära joosta niivõrd pikk maa, tehes seda vabatahtlikult.. Minu kummardus! Samuti anti start 7,7km-ile ja 15km-ile millest võtsid osa igas vanuses inimesed. (SPORT ei küsi vanust!!)
See aasta ei soosinud ehk niivõrd palju ilmataat ilma, kuid vihma kätte vist ei jäänud keegi, mis on asja juures juba ülisuur pluss.
Kui rääkida rajast, siis rada ise meeldis mulle esimesel aastal rohkem, kuid ka selleaastane rada oli mõnusalt läbitav ja oh neid ergutajaid.. Oleks teid vaid rohkem!!
Järgmine aasta tahaks näha natukene rohkem vahvaid ergutajaid distantsi keskel, kuid ega vinguda tasu... Üritus oli kulda väärt!

Kes veel ei tea, tulemas on ka Ööjooks, mis toimub rakveres!! See üritus on midagi, mida ei tohiks keegi maha magada. See hea feeling, mille saab igaüks kes sellest osa võtab on kirjeldamatu.. Distantsid on samuti heade pikkustega, mis sobivad igaühele, kes natukenegi viitsib ennast liigutada.
Haara sõber/sõbranna/pereliige ja minge nautige!!

Täpsem info: https://www.facebook.com/nightrunestonia?fref=ts
                      http://www.xn--jooks-iuaa.ee/


-M

Comments

Popular posts from this blog

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …

Suhkruasendajad - soolestiku ja keha tapjad?

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Mul on väga-väga põnev olnud selle postituse materjali uurida ja puurida. Ma ei tahaks teha sellest nüüd ''õpetlikku'' postitust, kuid ma tahan taaskord jagada oma kogemust ning rääkida veidike tausta kõigele sellele ''feik'' maailmale, mis meid ümbritseb ning, mis tundub olevat parem, aga tegelikult seda ju pole.
Selle postituse kirjutamiseks töötlesin ma läbi hulga informatsiooni (teaduslikud uuringud ), mis oli saadaval inglise keeles. Eesti keeles leiab üksikuid artikleid suhkruasendajate ja nende mõju kohta ning ka need pole teab mis usutavad, tunduvad nagu oleksid need ajakirja Kroonika poolt kirjutatud.
Sellest kõigest, mis interneti avarustes kirjas oli, ma aru ei saanud, kuid nii palju kui võimalik, siis ikka tõlkisin ja üritasin aru saada.
Miks ma sellise teema ettevõtsin, oli see, et väga palju on arvamusi, aga tõestust ja fakte mitte.
Kuna olen ise väga huvitunud tervislikust maailmast ja jälgin fitnessmaailma in…

Looduslikumad viisid, kuidas seedetööd parandada.

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Pole väga ammu möödas sellest, kui tegin postituse erinevatest toodetes, mis on mu seedetööd palju abistanud, kuid ka seal postituses ütlesin, et jätkan oma seedetöö parandamise teekonda seni, kui olen leidnud ja saavutanud tõelise harmoonia oma seedimises.
Mitte, et midagi ära sõnuda, kuid ma olen sellele päris lähedale jõudnud - VIST..

Mida ma siis see kord avastanud olen? 
Nagu te juba teate, siis olen ma suhteliselt tänapäeva meditsiini vastane.. Just selles mõttes, et arstidel on komme iga väiksemagi probleemi peale kirjutada ravimeid ja tihtipeale pole need ravimid looduslikud.
Ma ei ole väga seda meelt, et ala savi, mida oma kehasse panen. Ma leian, et mida puhtam ja kvaliteetsem on toit, jook jms., seda kasulikum ja parem see on. Loogiline.
Ma saan tuua ühe väga konkreetse näite teile sealihaga seoses. Minu keha lihtsalt ei suuda seedida sealiha, põdraliha, mida söönud aga olen, on mulle täiesti seeditav..
Huvitav küll miks? 
Aga just sellepärast, et…