Skip to main content

Posts

Sügis tulekul - ülikooli ei läinud, kuid mis saab edas? + ÜLIVINGE KOOSTÖÖ (kooliastujatele midagi)

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Suvi on möödunud sekunditega ning ega mul muud palju põnevat elus, peale töö, ei toimunudki. Noh, paari kontserti sai külastatud, folgil sai käidud ja mis sa hing ikka rohkem tahad.. Või mis?
Ahjaa, tänu tööle sain ma ju pundi imevahvaid inimesi oma ellu juurde ka!

Mõni postitus tagasi rääkisin sellest, kui mitte valmis ma olen ülikooli minekuks, sellegi poolest käisin ma sisseastumiskatset tegemas Tervishoiu kõrgkooli Tartus, õe valdkonda.
Minule endalegi üllatuseks sain ma kooli sisse, kuid ma ei võtnud seda kohustust, et sügisest õppima asuda, vastu.
Miks?
Sest ma kuulasin oma sisetunnet ja sisemist häält, mis ütles, et ma lihtsalt ei ole valmis selleks. Ma ei ole valmis istuma kolm järgmist aastat koolipingis, tuupima vms. ja mis mõttega ma võtan akadeemilise kuigi õendus ei ole ikkagi 100% see, mida ma teha tahaks.
Seega, minust sügisel üliõpilast ei saa ja ma olen selle otsusega rohkem kui rahul. Sõites üks päev auto kõrvalistmel mõtlesin, et oh issan…
Recent posts

Mida võiks kinkida kallimale aastapäevaks? Let me help you!

Heihei, mu kaalikadjakapsad!

Minul ja mu kallimal on nüüdseks täis saanud kolm aastat ja need aastad on läinud linnutiivul.
Nii palju on juhtunud ja üle elatud, aga selline tunne on nagu polekski koos olnud. Noh, vähemalt minul on selline tunne.
Aastapäevaks tahtsin ma aga kinkida midagi erilist. Kui ma nüüd täitsa aus olen, siis olid mul mõtted täiega otsas, aga ma siiski tahtsin talle midagi ilusat ja südantsoojendavat kinkida.
Juba eelmises postituses tegin ma juttu Skriveru toodetest ja täpselt need samad, lehmakommi FUDGE tooted ma talle ka kinkisin ning need talle maitsesid! WinWin right!
Eelmise postituse kohta saad lugeda rohkem SIIT!
Ja sa pead kindlasti nägema, kui äge on Skriveru koduleht! Klikka SIIA!!
See oleks minu meelest olnud aga väheke naljakas kink, kui ma nüüd ainult kommid oleksin kinkinud, seega tuli midagi veel vahvat juurde mõelda.
Mulle aga meenus, et paksuke.ee jagas kunagi oma storydes, kes tema Instagrami ''profiili näo''(kui seda võib nii n…

Tulge, lähme magusa maale! Koostöö, millest unistasin!

Heihei, mu kaalikadjakapsad!
Mul on teile nii-nii vahva uudis!

Tükk aega olen ma siin blogis teid kostitanud ''eluliste'' postitustega, kus kõik on rohkem muredega seotud, sest well, mis sa teed, mul on praegu selline olnud, aga SEE KORD MITTE!
See kord on mul teile väike koostööpostitus!

Teate, mul jäi mõni aeg tagasi juhuslikult silma üks ''reklaam'', mis ei olnudki reklaam, vaid Instagram lihtsalt popis mulle ühe kompvekide tootja.
Ju vist sellepärast, et ma koguaeg mingeid magusate asjade retsepte otsin haha :D.
Nagu ma maininud olen, siis kell 11-12 õhtul saabub minu magusaisu, laia sammuga, naeratus näol.. Aga samas, ei taha ju mingit jama ka koguaeg sisse ajada endale ja sp. ma tuhningi retseptides ringi..
Ühesõnaga jäi mulle silma reklaam, mis polnud reklaam, sest nende kompvekide tootja/turustaja/eestvedaja(name how you want it) ütles mulle meie kohtumisel, et ta väga imestab, kuidas ma nad leidsin, sest endale reklaami kui sellist nad teinud po…

Jagan asjalikku infot: kust soetada imeilus kleit, millised make-up tooted on oma hinda väärt, kuidas panna kokku odav peo/lõpetmise vms. südnmuse kompott?!

Heihei, mu kaalikadjakapsad!
On vaba hetk - kohe blogin. See saab olema minu suve motoks, sest aega napib, aga teile tahan ma ikka kirjutada!
Tänasega jääb seljataha nädal puhkust. Ma ootasin seda nädalat väga ja ma kasutasin selle nädala endale nii võimalikut hästi ära, kui vähekengi suutsin.
Avastasime kallimaga kodumaad(leidsime imelise ujumispaiga), sõime väljas pool kodu(mis on siiani mulle hirmuallikaks), külastasime Tallinnat ning ma sain ühe ÜLIVINGE koostöö, mida peagi-peagi teiega jagan!
Ja lõpetuseks - lõpetamine! 12.M klass on läbi!

Tahaksin teiega jagada veidike muljeid ja asjalikku juttu kaa. See postitus on mõeldud suuresti mulle endale mälestuseks siia blogisse, aga, et postitus vaid minu mälestuseks ei jääks, jagan teiega paari põnevat asja!
Lõpetamise päev oli ühesõnaga siis nende vabade päevade hulgas ja ma võtsin endale eesmärgiks peaaegu kõigil nendel päevadel treenida, sest töö kõrvalt selleks palju aega ei jää. Täpselt nii sai ka tehtud lõpetamise päeval. See ol…

Kool läbi, uus töö, teadmatus - mis saab edasi? LIFEUPDATE

Heihei, mu kaalikadjakapsad!
Mida helli onju..
Ma lõpuks kirjutan..
On päris hull aeg olnud..Let me tell you all about it.
Nimelt, nüüdseks on mul selja taha jäänud KÕIK eksamid ja need said läbi varem, kui ma arvatagi oskasin. Ainuke eksam, mille tulek venis oli matemaatika.. Oi jumal, see õnnetunne, kui sain aru, et noh, nüüd on küll siit üks punkt ju käes. Nagu, hell yeeees! Viimane eksam, ehk siis majanduse eksam läks kaa vägagi positiivselt, minu enda jaoks vähemalt, ning kokkuvõttes jään ma kõigega rahule.
Üks suur stressihulk jäi selja taha.
Sellel samal päeval aga, mil ma oma viimase eksami ära tegin, põrutasin ma otse edasi Viljandisse. Sest, hello-hello, minu uus kodu on nüüd siin, Viljandis. Rakvere üürikorteri andsime me omanikule tagasi ning see armas korter leidis vist endale juba uue perenaise ja peremehe. Ega loodus tühja kohta ei salli. Minu elu samuti mitte. Mis mõttes? Just selles mõttes, et eksamipingist ma ei jõudnud peaaegu lahkudagi, kui juba uuel ametikohal oli…

Kuidas täiskasvanud tegelikult sünnipäevi peavad?

Heihei, mu kaalikadjakapsad!
Tõesti on jäänud taaskord pikk vahe sisse, aga ma soovin alati luua teile asjalikku sisu, mitte midagi usia-päisa kokku klopsida. Igatahes, eksamid on nüüd läbi, aeg on BLOGIDA ja tööd teha! Ma ei suuda siiani uskuda, et see kõik nüüd VIST? ikka läbi on, haha!
Emotsionaalsem ja isiklikum blogipostitus(Instagramis tuntud kui ''vingumise postitus'') tuleb üsna pea. Räägin teid surnuks eksami teemadel, kolimise teemadel ning trenni teemadel ;)!

Aga see postitus siin on all about fun, sest räägime sünnipäevast, melust ja kinkidest.. 
Mul oli sünnipäev juba 21.mail, aga näete, postitust saate lugeda kümme päeva hiljem. Mul oli vaja neid tundeid seedida eksole :D
Igatahes plaanisin ma tegelikult teha kaks sünnipäeva - ühe sõpraega, ühe perega. Aga nagu saatus soovis, siis tuli ikkagi üks sünnipäev ning see koos perega.
Alguses plaanisin teha väikse istumise kohe peale 24.ndat maid ehk siis mata eksamiga samal päeval, et ikka mitut asja korrag tähis…