Skip to main content

Uus imeline MAKRORAAMAT ning NOCCO TRAININGDAY!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

Postitusideid tuleb praegu üsna ludinal ja kavatsen need kõik teie poole teele panna!
Seekord kirjutan ma üritustest!
Mul õnnestus 26.ndal aprillil käia Rakveres Eesti Makropiibli esitlusel!

''Mis asi on Makropiibel?'' 
On raudselt Teie küsimus eksole.. Tegemist on raamatuga, mis teeb ka kõige tavalisemale, trennist mitte huvituvale inimesele selgeks, mis on makromaailm, mis on tervislik toitumine (millel ei olegi täpset ühist vastust) ning jagab imelisi retsepte. 
Raamat teeb selgeks, et toit ei ole lihtsalt toit või lihtsalt kaloraaž (energia), vaid selle taga on natukene rohkemat ning igaüks, kes tahab seda natukese rohkemat teada, kuid inimlikus keeles, siis raamatu on SULLE täpselt sobilik!
Raamatu autoriteks on kaks imelist naist, kes oma teadmiste, kogemuste ning spetsialistidega koos on pannud mitu kulbitäit teadmisi kaante vahele ja soovivad seda inimestega jagada.
Mul oli rohkem kui lihtsalt au neid oma silmaga näha, veidike juttu rääkida ning ka nende endi retsepte proovida!
Muidugi ei saanud jätta ma ka soetamata seda raamatut..
Olin seda päeva üsna pikalt oodanud!
Raamatu esitlus toimus Art Cafe's Rakveres, kus kohtusin ja rääkisin ka kahe suurepärase neiuga. Nemad samuti tegelevad spordiga ja on huvitunud tervislikust eluviisist! Üks neiu aga peab lausa blogi, seega vaata neid kindlasti!
 Leiate nad siit ja siit!
Tegu on ühe ülisiira ja lihtsalt kirja pandud raamatuga. Olen lõpuks ka oma silmaringi suutnud kaloritest kaugemale viia, et mõista mida mu keha ja kui palju mu keha midagi vajab.

Kokaraamatute fänn olen ma samuti olnud.. Hahaha... Olen käinud lausa raamatupoes ning isegi pildistanud seal mõnda retsepti.. Need lihtsalt väga tõmbavad mind. Usun, et olen enamikud kokaraamatud raamatupoodides kas sirvinud või isegi, et täitsa läbi lapanud, kuid sellist raamatut, kus oleks ka retseptide juures ära näidatud makrode vahekord, ei ole mina näinud.
Tõeliselt hea ja sobilik raamat minu riiulil!

Selle imelise makroraamatu posituse seon ma aga ühe vahva üritusega, nimelt 28.04 toimus Rävala Myfitnessis Nocco trainingday!
Leppisime sõbrannaga kokku, et lähme.. Mõeldud, tehtud ja kohal me käisime. Päev oli päris pikk, meie tervet päeva ei olnud, kuid võtsime enda jaoks maksimumi. Tegime soojenduseks kardiot, treenisime oma õlad ning puusad soojaks ning läksime edasi Carribean Butt lift'i...
No kus oli alles trenn!! No rest for you really. Minule need 20sek'ilised pausid küll midagi juurde ei andnud :D
Trenni lõpuks olime tõesti läbi ja ega see kõndimine järgmine päev ''mee lakkumine'' just polnud..
Seega 5+!!!

Väga vinge oli see, et jagati tasuta tooteid.. Suur aitäh sponsoritele selle eest, sest need maitseelamused, mida on võimalik tänu Nocco ja Barebells'ile saada on lihtsalt imelised!! Ja seda kõike ju tervislikult!! Mida sa hing veel soovid!!
Ülivõimas oli ka see, et pakuti jäätist, mis oli tehtud sõnaotseses mõttes NOCCO'st... NOCCO JÄÄTIS.. See oleks suve Top5's kindlasti! Maitse oli ülimõnus!
Hiljem oli ka võimalik relaxida spaalas, mullivannitada või ujuda. Imeline päev..
Uus Rävala Myfitness on proovimist väärt!!

Kallid-paid ja rutake oma lemmikuid tegevusi tegema, aitäh lugemast! :*
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…