Skip to main content

Eesti PARIM drugstore make-up pood! PHOTOSHOOT!

Heihei mu kaalikad ja kapsad.

Mul avanes hiljuti imeline võimalus teha koostööd drugstore make-up firma Seele'ga!
Tundsin nende vastu juba algusest peale huvi, kui nad hakkasid oma ketti siin Eestis püsti ajama ning minu lemmikblogija Iluexpress tekitas minus veel rohkem huvi Seele toodete vastu..

Veidike aega sidet pidades avaneski neil võimalus mulle paar toodet saata, et saaksin sellest oma blogis pikemalt kirjutada.
Seekord võtsin asja aga suuremalt ette...
Ning nii sai üks photoshoot maha peetud. Tulemus oli minu silmis päris vinge...
Seele toodetega saab ikka väga LIT look'e teha!

Toodetest tegin kättesaamise päeval ka oma blogi instagrami kontol LIVE'i ning näitasin, mis tooted siis minu kätte potsatanud on.
Kes aga live'st ilma jäi, saab vaadata all olevaid pilte, et milliste toodetega siis täpsemalt tegu on...
Nii ulme kui see ka pole, on mitmed minu sõbrannad juba küsinud, et kust ja kuidas nad sellest netipoest tellida saavad..
Haha, eriti pilkupüüdev on ikkagi see Unicorn highliter.. Lihtsalt sõnatuks võtab! Seega olen oma tööd vist hästi teinud ning paar klienti juurde tekitanud, hiihiihii! :)
Aga jällegi, see kuldne muna, hahah väga festive!!

Aga siis pilte ka PHOTOSHOOT'st!
LIHTSALT VAADAKE SEDA UNICORN HIGHLITE'I!!
Ja õnneks lubas see pildistajaneiu endast ka paar klõpsu teha!!
And you can never go without selfies....
Minule väga meeldis see projekt, loodan, et lugejad, te jääte rahule ning samuti loodan, et postitus meeldib ka Seelele! Mina olen üliüli rahul!
Aitäh teile!
Millised on aga SINU lemmikud make-up tooted... MA TAHAN VÄGA TEADA, et ka oma nahal järgi proovida!
Kallid-paid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …