Skip to main content

Eesti PARIM drugstore make-up pood! PHOTOSHOOT!

Heihei mu kaalikad ja kapsad.

Mul avanes hiljuti imeline võimalus teha koostööd drugstore make-up firma Seele'ga!
Tundsin nende vastu juba algusest peale huvi, kui nad hakkasid oma ketti siin Eestis püsti ajama ning minu lemmikblogija Iluexpress tekitas minus veel rohkem huvi Seele toodete vastu..

Veidike aega sidet pidades avaneski neil võimalus mulle paar toodet saata, et saaksin sellest oma blogis pikemalt kirjutada.
Seekord võtsin asja aga suuremalt ette...
Ning nii sai üks photoshoot maha peetud. Tulemus oli minu silmis päris vinge...
Seele toodetega saab ikka väga LIT look'e teha!

Toodetest tegin kättesaamise päeval ka oma blogi instagrami kontol LIVE'i ning näitasin, mis tooted siis minu kätte potsatanud on.
Kes aga live'st ilma jäi, saab vaadata all olevaid pilte, et milliste toodetega siis täpsemalt tegu on...
Nii ulme kui see ka pole, on mitmed minu sõbrannad juba küsinud, et kust ja kuidas nad sellest netipoest tellida saavad..
Haha, eriti pilkupüüdev on ikkagi see Unicorn highliter.. Lihtsalt sõnatuks võtab! Seega olen oma tööd vist hästi teinud ning paar klienti juurde tekitanud, hiihiihii! :)
Aga jällegi, see kuldne muna, hahah väga festive!!

Aga siis pilte ka PHOTOSHOOT'st!
LIHTSALT VAADAKE SEDA UNICORN HIGHLITE'I!!
Ja õnneks lubas see pildistajaneiu endast ka paar klõpsu teha!!
And you can never go without selfies....
Minule väga meeldis see projekt, loodan, et lugejad, te jääte rahule ning samuti loodan, et postitus meeldib ka Seelele! Mina olen üliüli rahul!
Aitäh teile!
Millised on aga SINU lemmikud make-up tooted... MA TAHAN VÄGA TEADA, et ka oma nahal järgi proovida!
Kallid-paid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…