Skip to main content

TOIT- elu alus? Uued tooted Eestis?! Kas need uued HITid on ikka nii head, kui räägitakse?

Heihei kaalikad ja kapsad!
Loodan, et peate minuga ikka siiani järge!

Nooh, üsna pea toon teieni ka oma retsepti postituse, kuid see tahab veel nipet-näpet areneda!
Pole ju selliseid postitusi pidevalt teinud.
Aga mida ma olen teinud, on arvustamine ja täpselt sama ka see kord!
Nüüd aga olen ma saanud enda valdusesse paar toodet, mida kindlasti pole paljud veel proovinud, aga noh ütleme nii, et soovitan taaskord soojalt seda teha..

Mina sain nendest toodetest teada nii nagu ikka, läbi interneti ja läbi kiiremate instagrammijate või blogiate.
Esimene uus asi, mis oli mul MUST HAVE, et kui jõuab lõpuks Eesti, siis ruttu-ruttu poodi selle järgi..

JA SIIN TA ON!
Salty Peanut Barebells...
Ma olin seda nii kaua oodanud. See on nii basic, et Eestisse jõuavad asjad poole hiljem kui kusagile mujale.. Passid netis keel suust väljas, ootamas, et seda ''midagi uut ja kättesaamatut'' proovida saaks.. :D
Mina vähemalt olen selline ja proteiinibatoonid on mu nõrkus for sure!
Olin täiesti valmis neid endale juba Vitamins.ee lehelt tellima, kuid siis nägin kellegi story't, et need täiesti Selvris olemas ja sooduses. Kuna minu kodukandi Selveris neid müügil pole, siis kirjutasin ühele sõbrannale ja novot, kus on ikka naine, käis ja ostiski mulle ära mu soovitud batoonid.. Mis sa hing veel tahad!!!
Proovimisega kusjuures ootasin ka veidike, sest Barebellsi batoonid on nii head ja ei raatsi üldse süüa, aga kui magusaisu hit'is, siis andsin sellele sellile võimalus ja ohh myy.. Ma olin nii rahul, et selle ära sõin hahaha. See oli lihtsalt kõik ühes, igasust batooni meenutas, Tuplat, Snikersit, midagi sellist meenutas mida varem söönud polnud ja kokkuvõttes on ta Cookies&Creami kõrval Barebellsi perekonnas mu lemmik! Siiski, lemmikuteks jäävad Yippie batoonid hetkel!

Hmm, aga mida siis veel uut? 
Uued kohukesed!
Well, kes teab mind siis teab ka seda, et kohukesed olid haigusperioodil mu ühed, ehk võib neid nii nimetada-päästjad? Neid julgesin ma süüa.. Ei tea mis neis nüüd küll siis jah erilisemat oli kui muus toidus, kuid eks ma neid näksi ka siiani vahepeal! :) Seega, kes siis silmad lahti Selveris ringi on käinud teab ka seda, et Kelly ja Henry kohukesed on välja tulnud! Mina ei kahelnud kordagi, et need teistele alla jäävad, kuid minu pettumuseks Kelly Chocolate Trip ei olnud üldse see, mis ma ootasin, et ta oleks. Ma ootasin midagi efektiivsemat, järsemat, kuid see ei olnud päris see, mis mulle maitse järgi oleks. 

Küll aga Apple Pie Love... Hmm, no midagi mõnusat. Selline mahe, minu maitsemeeltele. Meenutas veidike Saarema karamelli kohukest, aga lahedam! :) Seega Apple Pie Love lendab teine kordki minu ostukorvi!
Jah Henry bar'se mul teile review'da pole, sest nende hulgas polnud maitset, mida proovida tahaks. No kookus minule lihtsalt ei istu kohe üldse :/. 

Üsna pea juba toiduretseptide postitus ning palju muud ägedat! Ootan ka kommentaare, et mida ootate teie enim, et sellised blogid review'ksid? 
Kallid ja paid!
-M

Comments

  1. Pakuksin välja sellise idee: kuna sa oled suur batoonide fänn anyway, siis võiksid koguda kokku mitmeid erinevaid batoone mis meil siin saadaval on ja mis on spordiinimeste seas levinud (näiteks iFit, MyBody või kust iganes tellida). Ja ühes postituses siis võiksid neid kõiki võrrelda, nii maitseid, tekstuuri kui ka valgusisaldust, süsivesikuid ja kõike toitaineid puudutavat ning soovitada inimestele milline on see kõige parem ja kõige ohutum dieeditajatele. Hea oleks vaadata sellist põhjalikku ülevaadet :)

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…