Skip to main content

TOIT- elu alus? Uued tooted Eestis?! Kas need uued HITid on ikka nii head, kui räägitakse?

Heihei kaalikad ja kapsad!
Loodan, et peate minuga ikka siiani järge!

Nooh, üsna pea toon teieni ka oma retsepti postituse, kuid see tahab veel nipet-näpet areneda!
Pole ju selliseid postitusi pidevalt teinud.
Aga mida ma olen teinud, on arvustamine ja täpselt sama ka see kord!
Nüüd aga olen ma saanud enda valdusesse paar toodet, mida kindlasti pole paljud veel proovinud, aga noh ütleme nii, et soovitan taaskord soojalt seda teha..

Mina sain nendest toodetest teada nii nagu ikka, läbi interneti ja läbi kiiremate instagrammijate või blogiate.
Esimene uus asi, mis oli mul MUST HAVE, et kui jõuab lõpuks Eesti, siis ruttu-ruttu poodi selle järgi..

JA SIIN TA ON!
Salty Peanut Barebells...
Ma olin seda nii kaua oodanud. See on nii basic, et Eestisse jõuavad asjad poole hiljem kui kusagile mujale.. Passid netis keel suust väljas, ootamas, et seda ''midagi uut ja kättesaamatut'' proovida saaks.. :D
Mina vähemalt olen selline ja proteiinibatoonid on mu nõrkus for sure!
Olin täiesti valmis neid endale juba Vitamins.ee lehelt tellima, kuid siis nägin kellegi story't, et need täiesti Selvris olemas ja sooduses. Kuna minu kodukandi Selveris neid müügil pole, siis kirjutasin ühele sõbrannale ja novot, kus on ikka naine, käis ja ostiski mulle ära mu soovitud batoonid.. Mis sa hing veel tahad!!!
Proovimisega kusjuures ootasin ka veidike, sest Barebellsi batoonid on nii head ja ei raatsi üldse süüa, aga kui magusaisu hit'is, siis andsin sellele sellile võimalus ja ohh myy.. Ma olin nii rahul, et selle ära sõin hahaha. See oli lihtsalt kõik ühes, igasust batooni meenutas, Tuplat, Snikersit, midagi sellist meenutas mida varem söönud polnud ja kokkuvõttes on ta Cookies&Creami kõrval Barebellsi perekonnas mu lemmik! Siiski, lemmikuteks jäävad Yippie batoonid hetkel!

Hmm, aga mida siis veel uut? 
Uued kohukesed!
Well, kes teab mind siis teab ka seda, et kohukesed olid haigusperioodil mu ühed, ehk võib neid nii nimetada-päästjad? Neid julgesin ma süüa.. Ei tea mis neis nüüd küll siis jah erilisemat oli kui muus toidus, kuid eks ma neid näksi ka siiani vahepeal! :) Seega, kes siis silmad lahti Selveris ringi on käinud teab ka seda, et Kelly ja Henry kohukesed on välja tulnud! Mina ei kahelnud kordagi, et need teistele alla jäävad, kuid minu pettumuseks Kelly Chocolate Trip ei olnud üldse see, mis ma ootasin, et ta oleks. Ma ootasin midagi efektiivsemat, järsemat, kuid see ei olnud päris see, mis mulle maitse järgi oleks. 

Küll aga Apple Pie Love... Hmm, no midagi mõnusat. Selline mahe, minu maitsemeeltele. Meenutas veidike Saarema karamelli kohukest, aga lahedam! :) Seega Apple Pie Love lendab teine kordki minu ostukorvi!
Jah Henry bar'se mul teile review'da pole, sest nende hulgas polnud maitset, mida proovida tahaks. No kookus minule lihtsalt ei istu kohe üldse :/. 

Üsna pea juba toiduretseptide postitus ning palju muud ägedat! Ootan ka kommentaare, et mida ootate teie enim, et sellised blogid review'ksid? 
Kallid ja paid!
-M

Comments

  1. Pakuksin välja sellise idee: kuna sa oled suur batoonide fänn anyway, siis võiksid koguda kokku mitmeid erinevaid batoone mis meil siin saadaval on ja mis on spordiinimeste seas levinud (näiteks iFit, MyBody või kust iganes tellida). Ja ühes postituses siis võiksid neid kõiki võrrelda, nii maitseid, tekstuuri kui ka valgusisaldust, süsivesikuid ja kõike toitaineid puudutavat ning soovitada inimestele milline on see kõige parem ja kõige ohutum dieeditajatele. Hea oleks vaadata sellist põhjalikku ülevaadet :)

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …