Skip to main content

Õpilasfirma Puuka sai hoo sisse! Nüüd tahame suuremat!

Hei mu vahvad!

See kord on postitus täiesti selfpromo time again!
Kuna postitusi saab nüüd ka ''#''ga tagida, siis tuli mul mõte teha väike ülevaade meie tegemistest!

Tegin ka juba varasemalt postituse oma õpilasfirma kohta, millel nimeks on Puuka.. Kust, miks ja milleks, sellest ma kirjutasingi postituses, mis valmis juba veidike aega tagasi. Õpilasfirma tegemine on mulle tõesti andnud juurde enesekindlust, julgust ning paar väga toredat tutvust ja teinud mind kahe oma klassiõega üsnagi lähedaseks. Mu lähedased teavad, et 10.nes klass uues koolis eelneval aastal oli minu jaoks väga keeruline ja ma oleks rohkem kusagil mujal tahtnud olla kui seal, kuid see aasta on asi veidikene teisiti. Mul on tekkinud omad lähedased ''südamedaamid'', kes on alati olemas ja üksteist me hätta ei jäta!

Kuid see selleks ning lähme nüüd selle juurde, millest tegelikult rääkida tahtsin!
Nimelt siis ÕF Puuka, mille üks omanik ma olen, on lõpuks saanud hoo sisse! Meie esimene avalik kogemus oli Rakveres ''Ettevõtlike naiste mess''il, mis toimus neljandal detsembril? Kui ma õigesti mäletan... Ütleme nii, et sealne mess polnud eriti suurem asi meie jaoks kuna sealne klient ei olnud just meie toodetele sobivaim.
Kes veel ei tea, siis ÕF Puuka toodab puidutööstuse ülejääkidest küünlaaluseid. Kuid meie eripäraks on see, et meie küünlaalused lõhnavad. Seega ei saavutata majapidamises head lõhna küünalt põletades VAID küünlaalus lõhnab pidevalt, mis annab atmosfäärile hea lõhna. Tekib küsimusi, et kui kaua see lõhn siis püsib? Valikus on hetkel kaks lõhna: kaneel ning apelsin. Kaneel on tugevam ning lõhn püsib kindlasti kaks kuud, apelsinil vähem kuna lõhn ei ole nii tugev. Kui igal küünlaaluse soetajal on võimalik ise seda lõhna ''üles turgutada''. Selleks tuleb soetada eeterlik õli, millega ka meie neid lõhnastame. Need eeterlikud õlid on saadaval apteegis, aga ka klikates siia leiad need netipoest!

Peale ''Ettevõtlike naiste mess''i olime me Rakvere Realgümnaasiumi jõululaadal, kus müük ei läinud sugugi halvasti! Meie jäime selle laadaga väga rahule. Oma kodukooli pere oli väga huvitatud, toetav ning ka kliente jätkus. See süstis tohutult motivatsiooni ja tekitas tunde, et kas tuleme oma küünlaaluste varudega ikka toime. Mina kui official paanitseja hakkasin pea laiali otsas tormama, muretsema kus ja millal ma selle aja nüüd leian, et toodangut juurde teha ning sealt tuligi see nipp meelde, et kuna ma ei ole üksi oma õpilasfirmaga, siis pean ka teistele andma võimalust ning neil laskma teha, mitte kõike ise tegema ja kokkuvõttes laabus asi üsna kenasti.

Järgmiseks sihtpunktiks oli Tartu Õpilasfirmade laat.. See laat oli suur ja OII kui suur. Jällegi hoopis teistmoodi kogemus. Võõrad inimesed, võõras keskkond ning pidi ikka oma julguse korralikult proovile panema. Midagi ei ole teha, aga õpilasfirmade laadal tuleb klientidel arvestada, et nende juurde astutaksegi ja pakutakse oma toodet. Kui nagu ikka, mõni inimene ei suuda oma ninaesisest kaugemale mõelda ja nii sai ka mõned karmimad laused kuuldud, kuid mis seal ikka, ajasime oma asja edasi! Laat ei olnud seal niivõrd edukas, aga arvestades konkurentsi, siis arvasime siiski, et saime kõigele vaatamata edukalt hakkama.
Olgem ausad, meie lemmikuks laadaks oli kodukoha laat Põhjakeskuses. See oli tõeliselt tore. Tundsin ennast kui
kala vees seal lõpuks ning seal oli ka žürii, kes õpilasfirmasid hindas ning neilt küsimusi küsis. Ka enda üllatuseks valiti meie õpilasfirma parimaks müüjaks ning saime igasugust head ja paremat kraami. Jällegi... MOTIVATSIOON läks lakke, et oma asja ikka edasi ajada ning samuti on meie tootevalik ilusti Facebookis olemas! SEEGA VISKA PILK PEALE! Samuti on meilt võetud ka eritellimusi, kuid hetkel saab eritellimust teha väikestele alustele ning siis šabloonjoonistele.

Paljud kliendid tulid ise laua juurde ja ütlesid, et see on ju suurepärane kink! Ja just nii ongi, olenemata aastaajast või pühast, armas ning kvaliteetne, samas ka eriline küünlaalus leiab koha kõikide inimeste südames!
Jätkame oma õpilasfirmaga, et saada veel suuremat hoogu ning juba homme võtame ühte-teist põnevat ette, et ka midagi uut teieni tuua! OLGE VALMIS!

Võta meiega julgesti kontakti Facebookis! :)
Kallid ja paid teile armsad lugejad!
-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …