Skip to main content

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele paremaks muutnud. Seega huuleõli tahtsin ma meeletult proovida..
Nüüdseks olen huuleõli veidike juba kasutanud, ning mulle väga-väga meeldib. Meeldivaks teeb tema juures ka see, et rullik, millega õli huultele kannad on mõnusalt jahe ja mõjub huultele ergastavalt. Niisutab aga samuti ülihästi ja palju teda peale kandma ei pea, mis tähendab, et toode kestab mul pikka aega. 7/10 for sure! Lõhn on meeldiv ja mahe!
 Miks aga siis 10/10 ei ole? Noh, eks see ole see, et õli on  ikkagi õli ja on kaks varianti, kas Sulle istuvad õlised tooted või mitte. Mulle varem ei istunud üldse, nüüd olen aga oma kehahooldusesse mõned õlitooted ka võtnud ning need on mu nahale mõjunud positiivselt. Seega annan ka edaspidi neile võimaluse!

Järgmine toode on samuti õlivaldkonda kuuluv. Tegu on JOIK'i Dušiõliga, millel lõhnaks õuna ja leedriõite segu. MILLINE IMELINE LÕHN, I must say!
See õli on mõeldud siis pesemisel kasutamiseks, arvate nüüd, et olen imelik, aga ma jah olen seda enda kehale määrinud ka siis kui ma pesema ei lähe. See lõhn on lihtsalt ülim! Ja samuti, kui olengi seda kasutanud siis kui pesema ei lähe, on mu nahk nii mõnusalt siidine ja hästi lõhnav.. Uskumatu. Aitäh JOIK! 10/10!!

Ning mis siis veel viimaseks? Viimaseks on JOIK'i kehakoorja, millel lõhnaks vaarikas! Milline suvepomm see on! Aga teate mis? Selle tootele annab glamuuri juurde just see, et peale pesu Sa mitte ainult ei LÕHNA hästi vaid Sa ka SÄTENDAD... 3 in 1 toode! Mõnusalt sile keha, imelistelt lõhnav keha, SÄTENDAV keha! :D Kõik mida üks naine soovib on ühte tootesse pandud.. See on nendest kolmest mu kindel lemmik hetkel. Ja jällegi on lõhn selline, et võta ja koori ennast või 24/7 See lõhn on niinii hea!!
Ma olen nende JOIK'i toodetega rohkem kui lihtsalt rahul. Im madly in love to be honest!
Aitäh JOIK! Jään teie ustavaks kliendiks pikkadeks aastateks.
Kuidas on aga TEIE kogemused JOIK toodetega ning millised on teie lemmikud? 
Andke mulle kommentaarides teada, mida võiksin veel kindlasti järgi proovida!!
Olge mõnusad!
-M

Comments

 1. Mulle ka meeldib see huuleõli. Kehakoorija oli mul ka, see ka mõnus aga sädelust ma küll tähele ei pannud :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sädelus tõesti ei püsi kaua, eriti kui rätikuga kuivatada, kuid siiski, it EXIST!! :D Jaa huuleõli on ikka tase omaette küll! Aitäh kommentaari eest, kallid-paid! :)

   Delete
 2. Mulle ka meeldib see huuleõli. Kehakoorija oli mul ka, see ka mõnus aga sädelust ma küll tähele ei pannud :D

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…