Skip to main content

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele paremaks muutnud. Seega huuleõli tahtsin ma meeletult proovida..
Nüüdseks olen huuleõli veidike juba kasutanud, ning mulle väga-väga meeldib. Meeldivaks teeb tema juures ka see, et rullik, millega õli huultele kannad on mõnusalt jahe ja mõjub huultele ergastavalt. Niisutab aga samuti ülihästi ja palju teda peale kandma ei pea, mis tähendab, et toode kestab mul pikka aega. 7/10 for sure! Lõhn on meeldiv ja mahe!
 Miks aga siis 10/10 ei ole? Noh, eks see ole see, et õli on  ikkagi õli ja on kaks varianti, kas Sulle istuvad õlised tooted või mitte. Mulle varem ei istunud üldse, nüüd olen aga oma kehahooldusesse mõned õlitooted ka võtnud ning need on mu nahale mõjunud positiivselt. Seega annan ka edaspidi neile võimaluse!

Järgmine toode on samuti õlivaldkonda kuuluv. Tegu on JOIK'i Dušiõliga, millel lõhnaks õuna ja leedriõite segu. MILLINE IMELINE LÕHN, I must say!
See õli on mõeldud siis pesemisel kasutamiseks, arvate nüüd, et olen imelik, aga ma jah olen seda enda kehale määrinud ka siis kui ma pesema ei lähe. See lõhn on lihtsalt ülim! Ja samuti, kui olengi seda kasutanud siis kui pesema ei lähe, on mu nahk nii mõnusalt siidine ja hästi lõhnav.. Uskumatu. Aitäh JOIK! 10/10!!

Ning mis siis veel viimaseks? Viimaseks on JOIK'i kehakoorja, millel lõhnaks vaarikas! Milline suvepomm see on! Aga teate mis? Selle tootele annab glamuuri juurde just see, et peale pesu Sa mitte ainult ei LÕHNA hästi vaid Sa ka SÄTENDAD... 3 in 1 toode! Mõnusalt sile keha, imelistelt lõhnav keha, SÄTENDAV keha! :D Kõik mida üks naine soovib on ühte tootesse pandud.. See on nendest kolmest mu kindel lemmik hetkel. Ja jällegi on lõhn selline, et võta ja koori ennast või 24/7 See lõhn on niinii hea!!
Ma olen nende JOIK'i toodetega rohkem kui lihtsalt rahul. Im madly in love to be honest!
Aitäh JOIK! Jään teie ustavaks kliendiks pikkadeks aastateks.
Kuidas on aga TEIE kogemused JOIK toodetega ning millised on teie lemmikud? 
Andke mulle kommentaarides teada, mida võiksin veel kindlasti järgi proovida!!
Olge mõnusad!
-M

Comments

 1. Mulle ka meeldib see huuleõli. Kehakoorija oli mul ka, see ka mõnus aga sädelust ma küll tähele ei pannud :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sädelus tõesti ei püsi kaua, eriti kui rätikuga kuivatada, kuid siiski, it EXIST!! :D Jaa huuleõli on ikka tase omaette küll! Aitäh kommentaari eest, kallid-paid! :)

   Delete
 2. Mulle ka meeldib see huuleõli. Kehakoorija oli mul ka, see ka mõnus aga sädelust ma küll tähele ei pannud :D

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …