Skip to main content

Lemmik treener! Milline motivaator! Uuel aastal uue treeneriga trenni?

Heihei mu armsad!
Kuidas möödusid teie jõulud? Loodan, et pere seltsis ning söögirohkelt.
Jah, ka minu jõulud olid söögirohked, kuid see söök pidi leidma õige tee, õigesse kohta!
Peale jõule otsustasime lõpuks ühe neiuga, kelle hüüdnimeks on Sasha ning keda ma ka edaspidi siin Sashaks nimetan, kokku saada... Olime kokku saamist plaaninud juba vist oktoobri/novembri kuust saadik :O!
Avastasin ta Instagramist kunagi ning hakkasin jälgima ja mis selgus? Selgus, et tegu on ühe võrratu tüdrukuga, kes muu hulgas võrratutele Barebellsi toodete piltidele ka treener on.. Kirjutasin talle ja ta vastas mu küsimustele suurima hea meelega ning kohe kui ta selleks aega leidis. Kuna olin ja olen siiani jõusaali trenni osas üsna võhik, siis palusin, et temaga koos trenni saaksin teha ning, et ta mulle jõusaali masinaid tutvustaks. Aega võttis, kuid asja sai ning peale jõule saimegi kokku! Milline suurepärane ajastus kas pole? Tundub, et elus on ikka kõik ilusti saatuse poolt paigas :D!
Leiad Sasha SIIT!

Trenni läksime me People fitness'i. Üliäge treeningsaal! Esimest korda sain Stairmasterit ka proovida.. Täiega mõnna..
Keegi võiks meie Rakvere HC Gym'i ka ühe sellise panna.. Küll oleks hea soojendus for real! Jäin People Fitness saaliga väga väga rahule. Uued masinad, hea paigutus ning rahvas tegeles oma asjadega. Mida veel paremat soovida? Kindlasti pole see nüüd sobiv koht neile, kes soovivad hulludes kilodes rauda tõsta, kuid mulle, kes ma just soovisin rohkem teada saada masinatest ja kasutustehnikast, oli see koht igati meelt mööda!

Kuna ma olen suhteliselt suur selja treenimis fänn siis ega Sasha kade polnud ja lasi mul erinevatel masinatel selga treenida. Mõnel masinal, kui kordusi tegime, läks viimane seeria väga raskeks ning see  kui motiveerivalt Sasha mind juhendas, andis powerit täiega juurde! Ma ausõna ei jõua ära oodata millal temaga koos trenni saaks taaskord minna!
Lõpuks sain ka oma legpress masina ära proovitud jaa OII kuidas meeldis!! Väga väga tunda oli!
Iseseisvalt treenides olen ma peljanud ka raskuste tõstmist, kuid Sasha julgustas mind ka seda tegema... Ja ka enda avastuseks.. TÄITSA JAKSANGI! :)

Vähe sellest, et ma sellise mõnusa treeningu osaliseks sain on Sasha ka Barebells'i tiimis ning tal oli mulle väike üllatus varuks. See oli südamele nii suur PAI! Nagu mu blogi või Instagrami jälgijad ikka teavad, siis Barebells on ja jääb mu üheks lemmikuks proteiini batooniks! Seega suuuuur aitähh Sulle Sasha! :)

Ja mis veel kõige parem.. Küll on COOL kui saad treeneriga koos pärast sööma minna, pilte teha ning ka Tallinna jõuluturgu külastada.. See on juba more like all in one exclusive training day! Im in love! Ma ei jõua oodata, et nüüd ise saaksin oma kodukandi jõusaali minna, et seal uusi harjutusi proovida ja rakendada! :)
Kui tekitasin huvi teis Sasha vastu, siis ära karda vaid võta taga julgelt ühendust! Ta vastab kohe kui selleks piisavalt aega leiab, et pühenduda! :) 
Peatsete arvustusteni mu kaalikad ja kapsad!
-M

Comments

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…