Skip to main content

Lemmik treener! Milline motivaator! Uuel aastal uue treeneriga trenni?

Heihei mu armsad!
Kuidas möödusid teie jõulud? Loodan, et pere seltsis ning söögirohkelt.
Jah, ka minu jõulud olid söögirohked, kuid see söök pidi leidma õige tee, õigesse kohta!
Peale jõule otsustasime lõpuks ühe neiuga, kelle hüüdnimeks on Sasha ning keda ma ka edaspidi siin Sashaks nimetan, kokku saada... Olime kokku saamist plaaninud juba vist oktoobri/novembri kuust saadik :O!
Avastasin ta Instagramist kunagi ning hakkasin jälgima ja mis selgus? Selgus, et tegu on ühe võrratu tüdrukuga, kes muu hulgas võrratutele Barebellsi toodete piltidele ka treener on.. Kirjutasin talle ja ta vastas mu küsimustele suurima hea meelega ning kohe kui ta selleks aega leidis. Kuna olin ja olen siiani jõusaali trenni osas üsna võhik, siis palusin, et temaga koos trenni saaksin teha ning, et ta mulle jõusaali masinaid tutvustaks. Aega võttis, kuid asja sai ning peale jõule saimegi kokku! Milline suurepärane ajastus kas pole? Tundub, et elus on ikka kõik ilusti saatuse poolt paigas :D!
Leiad Sasha SIIT!

Trenni läksime me People fitness'i. Üliäge treeningsaal! Esimest korda sain Stairmasterit ka proovida.. Täiega mõnna..
Keegi võiks meie Rakvere HC Gym'i ka ühe sellise panna.. Küll oleks hea soojendus for real! Jäin People Fitness saaliga väga väga rahule. Uued masinad, hea paigutus ning rahvas tegeles oma asjadega. Mida veel paremat soovida? Kindlasti pole see nüüd sobiv koht neile, kes soovivad hulludes kilodes rauda tõsta, kuid mulle, kes ma just soovisin rohkem teada saada masinatest ja kasutustehnikast, oli see koht igati meelt mööda!

Kuna ma olen suhteliselt suur selja treenimis fänn siis ega Sasha kade polnud ja lasi mul erinevatel masinatel selga treenida. Mõnel masinal, kui kordusi tegime, läks viimane seeria väga raskeks ning see  kui motiveerivalt Sasha mind juhendas, andis powerit täiega juurde! Ma ausõna ei jõua ära oodata millal temaga koos trenni saaks taaskord minna!
Lõpuks sain ka oma legpress masina ära proovitud jaa OII kuidas meeldis!! Väga väga tunda oli!
Iseseisvalt treenides olen ma peljanud ka raskuste tõstmist, kuid Sasha julgustas mind ka seda tegema... Ja ka enda avastuseks.. TÄITSA JAKSANGI! :)

Vähe sellest, et ma sellise mõnusa treeningu osaliseks sain on Sasha ka Barebells'i tiimis ning tal oli mulle väike üllatus varuks. See oli südamele nii suur PAI! Nagu mu blogi või Instagrami jälgijad ikka teavad, siis Barebells on ja jääb mu üheks lemmikuks proteiini batooniks! Seega suuuuur aitähh Sulle Sasha! :)

Ja mis veel kõige parem.. Küll on COOL kui saad treeneriga koos pärast sööma minna, pilte teha ning ka Tallinna jõuluturgu külastada.. See on juba more like all in one exclusive training day! Im in love! Ma ei jõua oodata, et nüüd ise saaksin oma kodukandi jõusaali minna, et seal uusi harjutusi proovida ja rakendada! :)
Kui tekitasin huvi teis Sasha vastu, siis ära karda vaid võta taga julgelt ühendust! Ta vastab kohe kui selleks piisavalt aega leiab, et pühenduda! :) 
Peatsete arvustusteni mu kaalikad ja kapsad!
-M

Comments

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Loosin välja puhast naudingut ja tervist!

Oh hei mu kaalikad ja kapsad!!
Kas olete ikka märganud, et olen teist lausa endale oma logo valmistanud?!? Kui ei, siis peate ikka hoolikamalt jälgima ;)! Vaadake üles paremasse nurka armsad!

Lähme nüüd aga asja juurde.. Nimelt oligi mul suur au kohtuda Kama ja Kilu OÜ tegelastega! Kes siis eelnevaid postitusi pole lugenud neile teadmiseks, et Kama ja Kilu OÜ toodab ülimaitsevaid ning tervislikke kamasmuuti segusid millel on kasulike omadusi rohkem kui küll! Kui soovid teada saada kuidas need on mulle mõjunud, viska pilk peale: https://kaalikadjakapsad.blogspot.com.ee/2017/06/tervis-tuleb-nii-et-muhin-taga.html

Kama ja Kilu asuvab Tallinnas ja minu üllatuseks on Tallinnas olemas selline koht nagu ''Eesti toidu muuseum'' kuhu mind siis üks firma omanikest Viivika sisse juhatas ning ekskursiooni tegi.

Muuseum ise on avar, kus on armas kohviku osa, kus saab nautida head ja paremat, võimalik lugeda kama ja kilu ajaloo kohta ning mis kõige põnevam- saab ka ise oma vürtsikil…