Skip to main content

Uued tervislikud snäkid? Kes on Estgenic? Tegin video?

Mu kaalikad ja kapsad!! 
Mul on selline ärevus sees, et oioioi!

Nimelt, kes on mu eelmise postitustega kursis või jälgib mu instagrami, kas siis personaalset või blogi kontot, siis on ka teadlikud, et ostsin endale uue kaamera. Kaamera selleks, et teid kostitada ka peale pikkade tekstide ja piltide videotega.

Olgem ausad, minule endale väga meeldib videoid vaadata ja just sp. ma tahaks ka ise proovida seda videomaailma asja!!
Mõtlesin, et mida ma siis seekord teieni tuua võiks, mida meeldiks mulle filmida ja teistele näidata... Igatahes on mu eesmärk blogis näidata uusi tooteid, proovida uusi asju, jagada reisikogemusi ja olla võimalikult mina ise!

Mõned taibukamad ehk tegid juba järeldusi, et tahangi teieni tuua lõpuks video, kus miskit proovin/testin. Noh well... Mul läks ikka õite hästi kui täiesti juhuslikult Instagramist leidsin sellise kasutaja nagu Estgenic. Nägin nende lehel olevaid tooteid ja mul tekkis reaalselt tung nende tooteid proovida!
Nende tooted on eelkõige mõeldud väikelastele/noorukitele, kuid samas leian mina, et võin neid sama hästi tarbida kui algklassilapsed või noorukid.
Nende lehel olevad tooted on orgaanilised ja tervislikud ning see peaks olema kindlasti eesmärk - veidikenegi valida, mis me hamba alla paneme! :)
Minul oli suur au Estgenic'uga koostööd teha ning nende tooteid proovida ning selle panen ma seekord videoga teele.


VIDEO NÄGEMISEKS KLIKKA SIIA!!

Tõsiselt on need snäkid nii ägedad vahepaladeks, ükskõik kuhu sa ka ei läheks.. Nii noortele, väikestele kui ka miks mitte vahepeal vanematele! Mina olen nii kui nii beebitoitude fänn, seega olid need minu jaoks super ägedad!!
Kindlasti soovitan neid soojalt mõnusaks vahepalaks! Koolis kuluvad need for sure marjaks ära! :) 

*Video kindlasti pole 100% see, mis ma sooviks et ta oleks, kuid annan endast parima, et järgmistel kordadel tuua teine veel parema versiooni. See on täiesti algjärgus katsetus, et teada saada kas videote tegemine on ikka mulle või mitte :)!

Suur suur tänu Estgenic pere!

Vaata lisaks: 

Seniks aga kallid ja paid!
-M

Comments

  1. Oh, videot oli nii mõnus vaadata, kuidagi nii loomulik ja otsene. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Issus, nii armas! Kallid ja paid ning aitähh!! :)

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Sapikivi opp ja taastumie... Pole olnud naljaasi...

Heihei mu kaalikad ja kapsad! Mõni teist teab, mõni teist kindlasti ei tea, et käisin veidike aega tagasi enda elu esimesele operatsioonil. Ehk mõne jaoks pole see midagi, minu jaoks aga täiesti uus ja kõhedust tekitav kogemus. Mis op'iga on siis tegu?  Raudselt tulevad paar head kommentaari nüüd, kuid jah, ma käisin sapikivi op'il. Opi käigus eemaldati nii kivid kui ka sapipõis. Sapipõis on mõeldud selleks, et seedida rasvasemat toitu jms, millega muidu on seedeelundkonnal raske hakkama saada. Minul seda nüüd enam ei ole.. KUID, mis siis muutub? Loe ja saad teada! Esimene reakstsioom mida sain, kui arstid kuulsid, et mul on sapikivid: ''ISSAND! Nii noor ja juba sapikivid!''  Just sellise lause kuulsin ma esimese asjana Rakvere emos, kui valude pärast seda külastama pidin. Siis aga kui mainisin, et olen anoreksiat põdenud hakkasid kõik omakorda ''aaaaa'' tama. Basic suhtumine Rakvere poolt... Op'i pidin kokku ootama peaaegu k

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad! I have stepped up my game really! Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided ! Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid ! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus  is my priority ! Mis trenniriietegu on siis tegu? Tellisin enda uued trennipüksid Gymhshark i lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega. Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida..... Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti.. Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seeg

Zencleanz One kehapuhastus - kui palju ''sodi'' meie sees tegelikult on...

Heihei! Ma isegi imestan, et ma siia kirjutan. Blogimine on ju aastast... ma isegi ei tea😀 Aga siiski on mul sulle üsna pikk lugu rääkida ja ma ei näe mingit teist võimalust kui teha seda siin! Arvatavasti sa pole viitsinud kerida varasemaid postitusi, mis on täiesti fine , aga kunagi ammu-ammu rääkisin oma soolestiku tervisest peaaegu igas postituses ning rääkisin lähemalt ka sapipõie eemaldamise operatsioonist. Otsustasin nendel teemadel kirjutada kuna ma ise ei leidnud mitte ühtegi eestikeelset ja normaalset artiklit. Inimesi, kes aga läbivad sapipõie operatsiooni või on hädas soolestikuga - oh jumal kui palju neid on!  Selle aja jooksul, mil hakkasin oma teekonda jagama, olen ma saanud ääretult palju kirju ja olen saanud tuttavaks väga paljude imeliste inimestega, kellel on sarnased mured ning arstidelt abi pole saadud. Mina ka ei ole, aga see ei tähenda, et pole lootust! On, ja seda palju! Tänaseks saan öelda, et 2016 aastal alanud ''saan oma soolestiku korda'' t