Skip to main content

Ei teegi enam telefoniga pilte? UUS FOTOKAAMERA + UUS KODULEHT?

Ooioiioiii... Kaalikad ja kapsad. Teate, nüüd on mul küll Happy Hour!

Lõpuks ometi tunnen ennast veidikene rohkem ''blogijana''. Okei, oletame, et mul oleks mingi uusim Iphone 7, või on juba kaheksa? Ma ei teagi, siis kindlasti oleks mu piltide kvaliteet üpris heal tasemel ja ma ei peaks üldse muretsema hea kvaliteedi pärast, kuna noh, teadagi on Iphone oma kaamerga heal tasemel. Minul seda nutividinat ei ole ega ma ei soovigi. Küll aga soovin ma teha oma blogi jaoks pilte ning seda olen ma siiani, kes teab, kes ei tea, teinud telefoniga.
Mu telefon on Huawei P8 Lite ning kaamera on tal 13mpx, võimas kaamera küll, aga siiski ei tee sellist pilti nagu seda teeb enamasti Iphone. Huaweist leidsin oma kaamerast aga seadete alt midagi väga põnevat millega sain kvaliteedi ise paika timmida ning pildi kvaliteet tuli blogi jaoks vägagi sobilik!

Mis mind siis ajendas kaamerat ostma? 
Ajendiks oli see, et mul ei ole plaan jätkata ainult piltidega vaid sooviksin ka mõned videoklipid teieni tuua. Olgu selleks siis video üritusest, reisist, challenge'st või hoopis arvustusest mingist tootest, millele peamiselt mu blogi siis ju baseerunud ongi. Ja ega tänanegi postitus palju erine teistest. Arvustan nagu ikka, seekord aga kaamerat! :) No muidugi oli ajendiks ka see, et saab ikka natukene ägedamalt tunda küll kui täitsa isiklik, blogi eesmärgil kaamera ilusti olemas on! Heheheh!

Minu kriteeriumid kaamera ostul?
Kaameraks on ei midagi muud kui mõndade jaosk tuntud ''seebikas''. Või noh, peaaegu seebikas. Seebikal aga pole kaugeltki sellist zoom'i, sellist kvaliteeti ning üleskeeratavat displayd. See DISPLAY ongi just minu ostueesmärk kuna seda ma vajasingi. Filmides või ka jah, ennast jäädvustades, on see lihtsalt megasuur pluss kaamera juures. Samuti jälgisin ma ka hinda. Mu noormees oli mulle juba tükk aega tagasi kinkinud kinkekaardi, just kaamera soetamiseks. Kogusin ja panin ka ise kõrvale ning nii saigi kaamera soetatud! Minu jaoks oli oluline, et kaamera oleks pisike aga 100% igas võtmes asjalik ning just sellise beebi ma endale saingi!

Mis kaameraga siis tegu?
Tegu on Lumix Panasonic TZ57-ga. Sellel on lihtsalt VAU, milline zoom ja kaamera ekraan on üleskeeratav. Kõik täpsem info, kui kedagi huvitab, on olemas kui klikkad kaamera nimetusel! :)
See kaamera oma hinna juures on rohkem kui küll. Ning minu jaoks on teda täiesti piisavalt! Kõik oma arvustused ja elamused mida ma soovin teiega jagada saavad jagatud. Minu jaoks on see kaamera perfektne.
Kaua ma teda kasutada pole saanud, aga nii kaua kui ma seda teinud olen, olen igati ka rahul! Zoomi mul veel just päris nii kasutada pole vaja olnud, kuid kui reisile lähen, katsetan sellega nii mõndagi ära! :) Muide, mul on ka kaamerakoti tegemine pooleli. Reisile minnes tahan ma ta ikka mõnusalt kusagile pehme asja sisse panna ja nii otsustasin ma kududa talle pisikese ümbrise. Kavatsen oma ajsade eest ikka hoolt kanda küll! :D
Minu juustepostituse pilt on samuti tehtud kaameraga ning ma TÕSISELT olen niinii rahul!
Nimelt see väike pilkupüüdev ''koduleht'' pealkirjas.. Ma tegin enda blogile ka nüüd lõpuks ametliku instagrami konto! Isiklikud asjad jäävad minu enda instagrami, KÜLL AGA, kõik põnev blogiga seonduv on olemas minu Instagramis! KLIKKA SIIA! :)

Seniks teile mu armsad kõvad kallid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…