Skip to main content

We run Tallinn ja Oivaline tervislik tort! Hand in hand!

Hei pisikesed ja suured, kaalikad ja kapsad!

Natukene muud juttu ka kui ainult arvustusi. Heh, kuigi saab ka siin seda juttu! :D
Nimelt 08.09.2017 oli siis selle aastane We run Tallinn noortejooks, mille pikkuseks 5km. Olin juba varasemalt ka kursis selle üritusega, aga kuna mu enda kodukandis toimub Ööjooks, siis ma polnud sellesse väga süvenenud. Selle aastase ööjooksuga mul nii kenasti ei läinud ning osa võtta ma sellest ei saanud. Mulle isiklikult tohutult meeldivad sellised üritused ja käiksin alati kui oleks võimalust!
Olen Ööjookust osa võtnud 2x korda ning Südasuve maratonist, mis toimub Võsul, ühe korra. Kõik mu kogemused on olnud ülipositiivsed ning see ka kindlasti põhjuseks, miks ma igakell tahaks sellisest üritusest taaskord osa saada. Suurema pundiga on mitmeid kordi vahvam joosta!

Sellel korral suutsin need 5km läbida ka kordagi kõndimata, mis mulle sugugi kerge polnud. Ma olen 101% lühikese maa jooksja, mitte pika, seega on ka 5km minu jaoks väljakutse. Samuti olen ma pidanud trennist eemal olema umb. kaks aastat, kus midagi intensiivset lubatud polnud. Nüüd, kui vaikselt üht-teist teha võin, andsin endale võimaluse seda proovida ja jäin rahule! Mis sest, et minu aeg polnud midagi erilist, kuid siiski. Tee läbisin koos oma noormehega ning võtsime ka minu sõbranna kaasa, aga ta tegi hoopis oma maratoni ja jooksis meist eraldi. Usun, et energia ja kõik oleks olnud ka teisel levelil kui poleks olnud aktiivset koolipäeva, kuid samas, polnud ka väga suurt energia puudujääki. Seega nurisema ma ei hakka!

Muidugi on need erk-kollased särgid ja medalid juba seda jooksma minekut väärt. Kes ei tahaks medalit ja Nike jooksusärki? Hmm, ei tea küll sellist trennihuvilist :D!

Kuna minule on oluline, et mu söök ja trenn oleks 50/50, siis plaanisime juba ammu Melviniga, et peame seda Oivalise terivlsiku tordi küpsetisi proovima.
Täiesti USKUMATU, milline personal ja koogimeistrid seal ju on. Tahaks neile kohe kalli teha!
Võtsin nendega ühendust juba varakult, et sooviksime teatuid kooke ja just sellisel kuupäeval, et kas neil on sellel ajal pakkuda neid valikus ja vastuseks sain ma ainult: ''Kõik on tehtav :)''. Mul jäi karp lahti kuna nagu te mu blogi põhjal järeldada võite, mulle tohutult meeldib igasuguseid uusi asju proovida ja mekutada.. Tellisin siis kolm koogitükki mille maitseteks olid: Banoffee Ott, Sidruni-Vaarika Ott ja Marja-Sidruni Ott. Minu lemmikuks oli for sure Banofee Ott, mida näete ka pildil, kes linki avada ei soovi :)
Täiesti uskumatu kui hea ja PUHAS maitse nendel tortidel on! Lihtsalt kummardus. Teised marjatordid olid mulle vähem moka-mööda, kuid Melvinile maitsesid küll! Ma ei jõua ära oodata kusjuures, et Tallinna saaksin taaskord ja siis ma juba sooviksin proovida järgmisi, milleks on: Pirni-Kalvadose Ott ja Valge šokolaadi-maasika Ott.. Ei jõua oodata tõesõna!
Ma olen veel eriti imelik just selle poolest, et mulle nii meeldivad koogipõhjad. Nagu küpsise või rukkileivast nt tehtud, aga poe omades on nendes kasutatud igasugust jama. Oivalise tordi ampsude puhul seda karta ei ole, seega vintsutan neid hea meelega edasi!

Minu koogi ja jooksu postituse taga on ikka pisike moraal ka! Endale tuleb head samuti lubada, nii trenni kui ka sööki ja kuna me saame valikuid teha siis just see siin on minu valikuks ja olen oma valikuga ülirahul! 
Aitäh!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…