Skip to main content

Houlymouly! Holika Holika is calling!!

Hei mu suured ja väiksed kaalikad ja kapsad!
Teeme ilutoodete juttu jälle? Ikka teeme!! :D

Nimelt natukest aega tagasi õnnestus mul Tartus käies saada kokku oma lemmiku blogija Eliisega! Tegin juba tükk aega tagasi postituse, see jäi umbes blogiauhindade jagamise kanti, kus kirjutasin Iluexpress blogist, mis on olnud ka minu kui blogija suureks motivatsiooni allikaks. Tema oli esimene keda jägima hakkasin, ma ei teagi mis pärast täpselt, kuna well, meik ei ole nüüd minu kirg, kuid temas oli midagi mis pani mind igakord tema blogilinki avama kui ta oli taas postituse teinud! :)

Saime kokku ja kes ei tea, siis Eliise on ka uisutreener, seega, heh, läksime uisutama! Sest, miks mitte?!? Uisutamises olen mina ikka täielik algaja aga lõpuks sai ikka rahulikumalt ühest uisuplatsi otsast teise ka rühitud. Ainult üks hea soovitus kõigile kes lähevad uisutama- pange ikka soojemalt riide, mis sest, et suveperiood on! :D

Tartus käies otsustasime, et tahaks midagi vahepeal ka süüa, Eliise soovitas meil Aparaati minna, aga burks polnud päris see mida sooviks.. Kokkuvõttes lõpetasime Pahad Poiste pubis, sest absoluutselt kõik kohad kuhu soovisime minna olid kinni kuna noh, punane oli ju..

Minu õnneks oli järgmine päev täiesti tavaline tööpäev ja sain oma soovitud Holika Holika meigipoodi külastada.. Selle idee, et sinna minna sain ma samuti Eliise blogist, kus ta sellest poest pikemalt kirjutab, soovitan Sinulgi pilgu peale visata! KLIKI SIIA!
Poodi oli küll raske meil koos noormehega üles leida..
Igatahes soovitaks ma poeketi omanikul oma asukoht veidike ringi organiseerida. Kindlasti oleks poel rohkem külastajaid kui see asuks rohkem linna südames! Kuid see on kõigest üks soe soovitus pisikeselt fännilt! :)


Olen persoon kellele tõsiselt meeldib igasugune ninn ja nänn. See pood on just veidike sellisest killast. Tegu on siis Lõuna-Korea meigitoodete poega. Palju värvirohkeid asju, mille hind ei ole kogu kupatuse juures liigselt kallis. Mina ise midagi kallist poest ei ostnudki vaid mõtlesin proovida paari maski.. Oeah, ülimõnna oli, et paar pisikest testri suuruses kingitust sai kaa kaasa!

Ostsime ära kokku kolm maski: 1. Cucumber, 2. Juicy Honey 3. Acai berry ning lisaks saime kingitusena ka maski nimega Juicy Blueberry!! Selle viimase kinkis emale :D
Melvinile mõtlesin aga proovida Pig-nose kleepe, mis peaksid siis tumedad poorid eemaldama..
See oli täpselt mu rekatsioon ku nägin, et see mask mitte midagi ei teinud... Mul on neid veel kaks tükki, uurin asja, et äkki kasutasin ma toodet siiski valesti või kas need tõesti ei toimi? :O
Videotes on küll näha, kui neid musti ninakleepse ära tõmmatakse ja, et tulemus on VAU'tama võttev. Noh, kes teab.. Peab veel proovima! :D
Siin see kurikuulus toode siis:

Ning eks ka kingitusi saada on alati hea meel!
Kingituseks sain siis veel tester suuruses toneri ja emulsiooni. Tonerit ma täitsa tean milleks kasutada, aga emulsiooni kohta lähen kohe ja kirjutan Eliisele, sest tema teab, kui mina ei tea! :D
Juicy Honey maski proovisin ma aga järgi ja APPI, milline lõhn.. Selle lõhna pärast ma juba tahan seda uuesti tellida endale.. Oleks mul selline õli või lõhn mida kehale kanda. Oh jummel! IM IN LOVE!

Ning see Aloe vera 99%gel- seda proovisin ma alles peale sauna, et tõesti teada, kas toimib nii nagu räägitakse. Mu nägu on eriti kuiv peale sauna, seega mõtlesin ma sellele siis võimaluse anda. Niisutuse kohapealt saan öelda, et tõesti toimis, nahk ei kiskunud ning jäi mõnus, kuid kas soetaksin selle endale? Hmm, seee võtab veel mõtlema.

Mina aga soovitan ka TEIL kõigil, kes te hoolite oma nahast ja ilust neile toodetele võimalus anda. Nagu ikka, alati ei pruugi kõigega rahule jääda nagu mina nende ninakleepsude puhul, kuid tooteid on mitmeid ning kavatsen ka asja uurida, kas tegin hoopis mina midagi toote kasutamisel valesti.

Poe leiate Tartust, Turu 34 ja külastage ka nende veebipoodi! :)

Varsti juba uute toodetega teie ees! Kallid-paid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…