Skip to main content

Rakvere rahvas!! Toetame omasid ja ning anname tuult tiibadesse!!

Heiheii mu armsad!!

See postitus on eelkõige suunatud mu tuttavatele ja Rakvere kandi inimestele, kuid see oleks veelgi parem kui inimesed kaugelt, kes samuti see aasta Rakveres Ööjooksul osalevad, sellest postitusest kuulevad, loevad, jagavad! :)

Ühesõnaga märkasin ma mitte just kaua aega tagasi, et meie kodukanti, Rakverre, on lõpuks tekkinud üks armas kohvik, mis kannab nime ''Orhidee''...
Olen alati mõelnud, et millal ometi tuleb üks armas, magusa kohvik, kus pakutakse häid pirukaid, koogikesi, jäätist ja ehk tulevikus ka tervislikku hommikusööki..
Kuna mu enda silmarõõm elab Viljandis, siis oli on ja jääb oma atmosfäärilt ja saiakestelt armsaimaks Rohelise maja pood ja kohvik. Nende juurikapirukas on lihtsalt midagi mille nimel ma oleks nõus ühe maratoni jooksma küll. :D
Seega loodan ma, et see pisike armas kohvik, mis nüüd on tekkinud Rakverre saab tuule tiibadesse..
Kindlasti oli ka Rohelise maja poel ja kohvikul alguses tükk tegemist, et tekiks oma klientuur ja et kohvik paljudele kaugemal elevatele inimestele kalliks saaks. Aga just selleks ongi vaja omasid, nende toetust ja usku! :)

Ma leian, et selliseid väikseid asju tuleks tohutult hinnata ja omasi tuleb toetada. Tuleb aidata neid kes tahavad midagi armsat teha. Kohvik on seest juba praegu üliarmas, kuid eks iga asi vajab sisse elamist ja arendamist!!

Mina ise võtsin isiklikult kohvikupidajatega kontakti ja uurisin nende jäätiste kohta, mida nad seal pakuvad, kuna kes teab mind, siis teab ka seda, et olen tohutu jäätise fänn ja kui jäätis on ise tehtud, siis see on BOONUS omaette! Seega jah, pakuvad nad hetkel erimaitselisi Itaalia Gelato jäätiseid, kuid üsna pea on neil plaan teha ja pakkuda isetehtud vanilje jäätist, millele lisandi saad valida sina!!
Lihtsalt, kmkm, ma olen seal tulevikus iganädalane klient! :D

Kuna üsna pea on tulemas ka Ööjooks siis Orhidee kohviku pere lubas oma uksed lahti hoida eriti pikalt.. Seega miks mitte astuda ka sealt korra läbi. Jah, kindlasti mõni mõtleb, et peale jooksu ja trenni nüüd midagi sellist süüa küll ei kõlba jnejne.. Aga kindlasti on neid kes tahavad ennast veidike premeerida või midagi jahutavat haarata ja ma ei leia, et üks maitsev, isetehtud koogitükk või jäätis seda Ööjooksu feelingut kuidagi maandaks. Pigem saate teha oma õhtule ülimõnna lõpu!
Minul on sisimas meel küll kurb, et ma see aasta Ööjooksule ei jõua, kuid see ei tähenda, et nii peaks minema järgmine aasta!
Ööjooks on võrratu üritus, millest olen mitmel aastal osa võtnud ning kurb on tõdeda, et tänavu see vahele jääb, aga see eest kavatsen ma järgmisel aastal uuesti proovida!

Ühesõnaga loodan ma, et Rakvere inimesed ja ka muidugi inimesed kaugemalt annavad võimaluse sellel kohvikul areneda ja tulevikus laialdast valikut pakkuda!
Kohviku leiate klikates siiia!! Asukoht ja pildid milline kohvik on leiate juba sealt! :)

Seega ütlen ma juba aitäh ette, kes seda postitust jagab, jagab nende lehte või külastab neid juba õige pea!!

Seniks aga paid teile!! :)

-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …