Skip to main content

Rakvere rahvas!! Toetame omasid ja ning anname tuult tiibadesse!!

Heiheii mu armsad!!

See postitus on eelkõige suunatud mu tuttavatele ja Rakvere kandi inimestele, kuid see oleks veelgi parem kui inimesed kaugelt, kes samuti see aasta Rakveres Ööjooksul osalevad, sellest postitusest kuulevad, loevad, jagavad! :)

Ühesõnaga märkasin ma mitte just kaua aega tagasi, et meie kodukanti, Rakverre, on lõpuks tekkinud üks armas kohvik, mis kannab nime ''Orhidee''...
Olen alati mõelnud, et millal ometi tuleb üks armas, magusa kohvik, kus pakutakse häid pirukaid, koogikesi, jäätist ja ehk tulevikus ka tervislikku hommikusööki..
Kuna mu enda silmarõõm elab Viljandis, siis oli on ja jääb oma atmosfäärilt ja saiakestelt armsaimaks Rohelise maja pood ja kohvik. Nende juurikapirukas on lihtsalt midagi mille nimel ma oleks nõus ühe maratoni jooksma küll. :D
Seega loodan ma, et see pisike armas kohvik, mis nüüd on tekkinud Rakverre saab tuule tiibadesse..
Kindlasti oli ka Rohelise maja poel ja kohvikul alguses tükk tegemist, et tekiks oma klientuur ja et kohvik paljudele kaugemal elevatele inimestele kalliks saaks. Aga just selleks ongi vaja omasid, nende toetust ja usku! :)

Ma leian, et selliseid väikseid asju tuleks tohutult hinnata ja omasi tuleb toetada. Tuleb aidata neid kes tahavad midagi armsat teha. Kohvik on seest juba praegu üliarmas, kuid eks iga asi vajab sisse elamist ja arendamist!!

Mina ise võtsin isiklikult kohvikupidajatega kontakti ja uurisin nende jäätiste kohta, mida nad seal pakuvad, kuna kes teab mind, siis teab ka seda, et olen tohutu jäätise fänn ja kui jäätis on ise tehtud, siis see on BOONUS omaette! Seega jah, pakuvad nad hetkel erimaitselisi Itaalia Gelato jäätiseid, kuid üsna pea on neil plaan teha ja pakkuda isetehtud vanilje jäätist, millele lisandi saad valida sina!!
Lihtsalt, kmkm, ma olen seal tulevikus iganädalane klient! :D

Kuna üsna pea on tulemas ka Ööjooks siis Orhidee kohviku pere lubas oma uksed lahti hoida eriti pikalt.. Seega miks mitte astuda ka sealt korra läbi. Jah, kindlasti mõni mõtleb, et peale jooksu ja trenni nüüd midagi sellist süüa küll ei kõlba jnejne.. Aga kindlasti on neid kes tahavad ennast veidike premeerida või midagi jahutavat haarata ja ma ei leia, et üks maitsev, isetehtud koogitükk või jäätis seda Ööjooksu feelingut kuidagi maandaks. Pigem saate teha oma õhtule ülimõnna lõpu!
Minul on sisimas meel küll kurb, et ma see aasta Ööjooksule ei jõua, kuid see ei tähenda, et nii peaks minema järgmine aasta!
Ööjooks on võrratu üritus, millest olen mitmel aastal osa võtnud ning kurb on tõdeda, et tänavu see vahele jääb, aga see eest kavatsen ma järgmisel aastal uuesti proovida!

Ühesõnaga loodan ma, et Rakvere inimesed ja ka muidugi inimesed kaugemalt annavad võimaluse sellel kohvikul areneda ja tulevikus laialdast valikut pakkuda!
Kohviku leiate klikates siiia!! Asukoht ja pildid milline kohvik on leiate juba sealt! :)

Seega ütlen ma juba aitäh ette, kes seda postitust jagab, jagab nende lehte või külastab neid juba õige pea!!

Seniks aga paid teile!! :)

-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…