Skip to main content

Kas minust hakkab saama meigifriik?

Oh hei armsad!!


Pole pikalt mingite toodete põhjal kirjutanud.. Üleüldse jäi vahepeal pikem paus sisse, tegelesin iseenda ja suvega, kui nii võib öelda! :)
Ja kes teab, äkki mida harvem ma postitan seda põnevam on teil lugeda?!? 
Hehehe loodan, et siiski mitte!! Annan endast parima, et teieni võimalikult palju põnevat, uut ja huvitavat tuua!!
Olen nüüd aina rohkem veendunud, et tahan siia blogisse kirjutada erinevatest toodetes, mis meie poemaastikul saadaval on. Kaugeltki pole meie tootevalik ju selline nagu on välismaal, seega tervislikud, põnevad, uued tooted on just minu pärusmaa ja seda tahan ka teistega jagada! 

Nagu postituse pealkirjast järeldada võite siis kavatsen jälle rääkida makeup'i teemal... 
Viimasel ajal on mu huvi selle teema vastu kasvanud ja olen tahtnud erinevaid asju proovida. Olen siiski igakell kas no make up person või siis väga minimalistlik, kuid kellele ei meeldiks vahepeal eksperimenteerida, right!? 
Just seda olen ma ka viimasel ajal teinud. 
Pelgasin varasemalt väga kontuurimist ja tumedaid värve oma heledal nahal. Nüüd olen aga just kontuurile ja highlite'le võimaluse andnud..
Käisin oma hea sõbrannaga kaubamaja ilumaailmas tooteid avastamas ja no damn, räigelt pakub ikka huvi kui satud sellisesse paradiisi. Kaubamaja hinnad on üsna kõrged, kuid me sattusime väga heal ajal, väga paljud tooted olid mega heade hindadega!! Patt oleks olnud ostmata jätta for sure!!
Ega me siis sellised häbelikud sellid ka ei olnud, proovisime seal ühte teist, kukkusime pildistama ja lasime oma inner beautygirlid täiesti välja.. :D :DOlen aga proovinud ka peale kaubamajast ostetud toodete erinevaid asju.. Ja taaskord kust otsustasin tellida paar asja oli Oriflame'st.
See kord otsustasin võimaluse anda ripsmeduššile nagu: The one instant extensions mascara

Minu enda ripsmed on õrnad ja lühikesed, aga kellele ei meeldiks siis saada ''kunstripsme effekti'', et mõnel üritusel eriti seff välja näha?
See ripsmedušš võib minu silmis seda nime kanda küll. Tulemus on üks-ühele selle suurepärase ripsmeduššiga mida hetkel kasutan-
Hetkel on mul kasutuses ripsmedušš, mille mu noormehe ema mulle tõi. Ta ikka oskab leida, muud pole öelda. Tegu on vene tootega ja kusjuures on vene tooted ikka väga hea kvaliteediga..
Kui nüüd täiesti aus olla, siis mina isiklikult ei ole küll nüüd leidnud sellist ripsmekat mis annabki selle ''kunstripsmete'' efekti, kuid tulemus, mille need kaks ripsmekat annavad on suurepärane! Pildilt on aga näha millise tulemuse annab see vene ripsemdušš ning Oriflame'i ripsmekas ei jää mitte kuidagi eelmisele alla!
Lisaks ripsmekatele olen ma leidnud tõisiselt mõnusad ja algajale kerged meigitooted.
Esiteks mille ma endale kaubamajast soetasin on see huulepliiats, mis tõesti, heade oskuste korral vist ka Kylie huuled välja annab. Mina ise jään aga tagasihoidlikumaks seda kasutades, kuid siiski, mõnusad musihuuled garanteerib see NYX huulepliiats küll!


Ning nagu ma juba mainisin olen andnud võimaluse ka kontuurile ja highlite'ile. Selles osas osakas Kendra mulle head nõud anda ja ütles, et isegi temal on ja,et temagi kasutab. Well, miks mitte siis proovida kui sõbranna soovitab ning kaubamajas on ülihead hinnad. 
Soetasingi endale selle highlite komplekti ja ma olen niinii rahul selle ostuga!! 


Ühesõnaga, minu silmis on need tooted küll proovimist väärt ja need on reaalselt ühed mõnusamad ja lihtsmad kasutamiseks. Ma olen meigi alal tõeline nohik, ega tea suurt midagi, kuid kui ei proovi ega siis ei saagi teada, ega arenegi.. Igatahes hakkab see teema mulle aina rohkem ja rohkem huvi pakkuma ning neiud, ootan ka teie kommentaare- millised odavad leiud on teie lemmikud ning mida on teie silmis ülimõnus kasutada?

Räägime peatselt!
-MComments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…