Skip to main content

Parimad smuutid, nüüd ka Eestis?!?

Hei armsad!

See kord tahan ma teieni tuua midagi ülimaitsvat ja kosutavat..
Pealkiri juba väheke reedab millega tegu.. Nimelt on suvi ja kellele ei meeldiks suvel smuutid, right?
Mina olen tihtipeale endale ka ise hommikuks smuutisid teinud ja ma ei tea kuidas teil, aga peale igat korda kui olen endale smuutit teinud, tunnen end kui oleksin oma kehale midagi ülihead teinud!
Tänane hommik algas samuti ülimaitsva smuutiga.
Smuutisse läksid siis: Banaan, arbuus, mustsõstrad, keefir, stevia ja peale raputasin mooruspuu marju!!
Seal juures olid kõik koostisosad ka külmutatud.. Väljaarvatud muidugi keefir ja mooruspuu marjad! :D
Kes juhuslikult veel ei tea midagi mooruspuu marjadest siis kallike, you are missing out!!

Milleks üldse mooruspuu marjad? 
''Mooruspuumarjad on tulvil mitmeid olulisi vitamiine ja mineraalaineid, kõige rohkem kaaliumi, mis toetab lihaste ja närvisüsteemi normaalset tööd ning aitab säilitada vererõhu normaalse taseme. Samuti on kuivatatud mooruspuumarjad rikkalik kaltsiumiallikas. Kaltsium toetab kehas mitmeid olulisi funktsioone, sealhulgas hoolitseb luude ja hammaste tervise eest, toetab seedeensüümide tootmist ja energia ainevahetust.''
Kui tunned samuti huvi mooruspuu marjade vastu, siis kliki siia! :)

Kui aga pidevalt ruttad kusagile, siis üsna tõenäoline on see, et ega sul ei ole seda oma head tervislikku smuutit, kuhu pole prahti sisse topitud, just käepärast võtta.. Aga mina ei tea kust tulid ühed inimesed mõttele, et panna nii hea, kvaliteetne ja puhas smuuti sellisesse pakendisse nagu seda on teinud Pom'bel'i smuutide tootjad!
Alguses kui neist kuulsin, siis ega ma just ei mõelnud, et oh ostaks ja, et kindlasti on tegu hea ning tervisliku tootega... Kohe kindlasti polnud mu mõtlemine selline.. Küll aga hakkas tulema aina rohkem ja rohkem inimesi, pilte, infot jne nende toodete kohta ja need äratasid mus kõvasti huvi... Seega otsustasin asja natukene uurida, et teada saada kui kvaliteetse tootega tegu on!

Välja uurisin ma selle, et tegu on tõesti väga tervislike smuutitega, peamiselt ongi see puhas puuvili, mis on kokku pressitud ja sellisesse tuupi pandud. Tõesõna, kõige suurem pluss selle toote juures on just PAKEND ning see, et pole lisatud ei suhkrut ega ka muud mõttetut kraami!
See on nagu väikestele lastele mõeldud, pisike, kergesti avatav + taassuletav ja ülihea vahepala kiirele inimesele!
Peale seda kui neid proovida sain sattusin tõesõna vaimustusse! Ehe ja mahe maitse, lisatud tuntuid supertoite/maitseaineid nagu kurkum ja spirulina, puudub lisatud suhkur jne.. Mida hing veel oskaks soovida? Pole inimest kellele ma seda soovitada ei julgeks! :)


Maitseid on lausa nelja erinevat soriti, seega, proovimis ruumi on kõigile ja olen enam kui kindel, et igaüks leiaks oma lemmiku maitse!!
Maitsed: Fruiti, forest, bay ja orchard..


Aina enam leidub neid vahvaid smuutikesi ka erinevates tanklates üle Eesti mitte ainult suuremates toidupoe kettides. Seega tervislik amps vahepeale on Sulle garanteeritud!
Jälgi neid ka facebookis ja instagramis! :)


Peagi kirjutan teile taas! Võite aimu saada millest siia klikates!
Ootan ja teie arvamusi ja kommentaare smuutide osas. kas kellegil on jagada mõnda tõsiselt löövat retsepti? Anna endast märku! ;)

-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …