Skip to main content

Mis asjad on Monthly box'id, nüüd Eestis? Kas tasub proovida?

Oh hei armsad!
Teate mul on nii vahva asi millest teile kirjutada tahan!!

Olen pikka aega olnud see, kes vaatab ''vlogereid''..
Kes need on? - küsivad kindlasti mõned. 
Noh tegu on nüüdseks muutunud väga tavaliseks mooduseks oma elu jäädvustada, teha videoid, näitad millega tegeled ja siis phm laedki video üles- nt siis Youtube'i ja kusjuures on see kõige naljakam, et seda tegelikult kaa jälgitakse ja üks jälgijatest olen mina! :D

Ma ei jälgi Eesti vlogereid, küll aga välismaa suuremaid youtuberid/vlogerieid olen jälginud juba algklassidest.
Juba sellel ajal, kui enda filmimine ja muu kõik NII popp ei olnud, juba siis tegid paljud vlogerid ''unboxing video'id''.
 ''Unboxing video'id'' tehakse enamasti kas tellitud/saadetud toodete peale. Ning väga kuumaks teemaks osutusid juba nüüdseks mõned aastad moodi tulnud ''Monthly box''id. 
Lõpuks on hakanud need vahvad box'id ka Eestis tuure üles võtma! Olen näinud, et mõned box'id on endale lausa Instagramid teinud ja muidugi ka Facebooki kontod! 
Minu silmis on need ''Monthly box'id'' ülipõnevad, sest kui sa ikka kuuliselt neid pakikesi saad, siis ega sa ju ei tea, mis seal sees nüüd täpselt on ja see teebki asja põnevaks!!


See kord õnnestus mul tuua aga teine midagi snäkkide maailmast! 
Ja kellele ei meeldi snäkid, right?! Aga mis saab siis kui tegu on veel lisaks tervislike snäkkidega Just nimelt! Tegu pole üldse tavaliste snäkkidega, vaid tervislikke sänkkidega ning box'id kannavad nime: Relaxy Snacks!
Leidsin nad tänu sellele, et ka nemad teevad koostööd Kama ja Kilu OÜ-ga.
Mul on suur au nende tooteid teiega jagada ja ka TEIS huvi tekitada, et ka teie endale prooviks, vähemalt ühe ''Monthly box''i tellite ja kui soovi, siis neid box'e saada iga kuu!
Liigume siis box'i enda juurde!Box'is leidus kokku 8 erinevat toodet, sealhulgas peab mainima, et üks parem kui teine!:)
Teate, kõige ägedam on ju ikka see sama feeling kui paki avad ja sa ei tea mis selle sees kõik leidub... Isiklikult olen suur fänn uute asjade proovimises ning see pakike just sellist võimalust ju pakubki!!
Pakis sisalduvad tooted ei ole ligi kilosed pakid, vaid pisikesed, et anda edasi maitseelamust ja tekitada põnevust. Sealjuures ongi snäkid tervislikud ning pole suurt kartust, et ei võiks või ei peaks endale andma võimalust neid proovida!


Nimetan mõned asjad mis selle kuuses ''Monthly box'is'' leidusid!
1) Froosh mango ja apelsini smuuti
2)Loodusvägi India röstitud pähklid
3) Marjarullid.. Kusjuures meenutavad neid hapukas/magusaid rulle, mis väikestele ülihästi peale lähevad! Vaat kui hea alternatiiv!
4) Kukuu sibulamoos
5) Naat tomati-seemnesnäkidPakis olnud terav tomatisnäkk oli minu lemmik!! Olen väga suur bolognese, letšo vms fänn ja see oli nii mõnusalt letšone, et appi- silmad läksid tagurpidi :D!!
Minu jaoks aga täiesti uudne toode oli see sibulamoos, millega ma nagu ei oskagi midagi peale hakata!! Soovin reaalselt abi, nippe jne, mida sellega süüa või kuhu seda panna!!Ühesõnaga, soovisin ma teieni tuua midagi, mis ei ole veel meil nii tavapärane, aga hakkab aina enam kuulsust koguma ning popimaks muutuma! 
Tõsiselt vahva on selliseid pakke saada ja julgustan teid samuti proovima! Muidu Sa ju ei saagi teada!! :) 


Palju Päikest mu armsad!

-M

Comments

Popular posts from this blog

Op'i oli täiesti ilma asjata... Kõhuprobleemide saaga jätkub

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Andeks mulle anda, et pole pikalt bloginud. Seekordne jutt on kaa hoopis muu, kui arvustus ning plaanin ka järgmise postituse kirjutada hoopis muust...
Nagu teate käisin ma nüüd paar kuud tagasi op'il. Arvates, et peale op'i saabub rahulolu ja parem enesetunne- tegelikult mitte.
Algul tundus asi parem, kuid alles veidike aega tagasi sain ma taas meeletute kõhuvalude osaliseks süües täiesti tavalist, igapäevast toitu nagu tavaliselt.
Jah, peale op'i ei suuda mu kõht taluda rasvast toitu, mingil määral muna ning piimatooteid(teatud), kuid õhtusöögis ei olnud mitte ühtegi neist nimetatust.

Minu seedetöö, mikrofloora jne on meeletult paigast ära ja seda olnud juba üle poole aasta ning op sellele kaasa ei aidanud.. Tekib tunne justkui, et op oli täiesti ilma asjata... Tegelikult siiski mitte. Kohe kinldasti oleksid sapikivid mulle tulevikus haiget hakanud tegema(vähem või rohkem), kuid nüüd vastavalt süües ei teki seda probleemi.

Mis mind praegu sii…

Kas HÜPNOOS tõesti ravibki inimesi?

Heihei, mu kaalikad ja kapsad!

Postituste seeriast ''Minu vaimne teekond'' on see nüüd juba kolmas postitus. Eelmises postituses tegin juttu, milline oli meie laager, millised olid minu päevased emotsioonid ning need sai kõik teie poole teele panud. 100% siira tekstina, mis Haanjas kohapeal olles kirja sai pandud.

Eelmises postituses jäi mul mainimata päris mõnigi pisiasi nagu näiteks miks me täiesti kõrist kõik koos karjusime, miks ma mainisin ära vette hüppamise jms. 
Ma ei saa teile ju päris 100% ka kõike ära rääkida, sest ma olen siiani sellisel arvamusel, et inimesed peaksid sellisest laagrist osa saama, vähemalt korra elus!
Ja kui Sa veel mu eelmist postitust lugenud ei ole, siis tee seda kindlasti- muidu on raske arusaada millest täpselt jutt käib! ;) 

See laager muutis minu maailmavaadet ja arusaamu asjadest. Minus pole kunagi varem olnud nii palju sisetundega tegutsemist ja tegemisi ega ka otsekohesust.
Ma päris ausalt kartsin otsekohesust välja näidata varem o…

GYMSHARK HAUL! Parimad trenniriided või pidin hoopis pettuma?

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

I have stepped up my game really!
Taaskord kirjutan ma teile postitust, mille sarnast minu blogis veel olnud pole! Selles postituses arvustan ma siis esmakordselt riided!
Mis riideid? Oeah, ikka trenniriideid! Ega ma enam palju muud ei kannagi kui dresse ja trennikaid, sest mugavus ja liikuvus is my priority!

Mis trenniriietegu on siis tegu?
Tellisin enda uued trennipüksid Gymhsharki lehelt, sest nagu teada on, on nad muutunud väga populaarseteks ja ka mina soovisin neid proovida, et teada saada kas nende välimus on kooskõlas ka nende mugavausega.
Mina ise olen siiani kandnud Adidase ''kolme triibu'' tennipükse, mis olid küll mugavad, aga noh kardio tegemiseks on nad ikka omaette ooper, rohkem tahavad nad jalast ära tulla kui jalas püsida.....
Kui lõpuks otsustasin Gymsharki proovida siis esiteks, mis oli väga positiivne, oli see, et need püksid tulid kohale ikka päris kiiresti..
Haha, mu ootusärevus oli ikka päris suur seega jumal tänatud, …