Skip to main content

Hetke lemmikud... Äärmusest-äärmusesse!

Oh hei armsad kaalikad ja kapsad!! Teate, minu aias hakkate te juba täitsa valmima!!

Mõtlesin, et kostitan teid üle pika aja ''Lemmikute'' teemaga.. Tegin seda kunagi ammu, aga miks mitte uuesti?! Mul on tekkinud täitsa hunnik neid mida teiega jagada soovin. Kes teab, äkki keegi teist otsustab ka midagi järgi proovida ja kui proovite, andke mulle ikka teada!! Kommentaare ootan ma alati ja vastan esimesel võimalusel!

Seega lähme nüüd asja juurde?
Saate kõvasti pilte vaadata ja mu arvustust lugeda...
Kunagi üks armas neiuke ütles mulle, et tema sooviks küll mu blogis näha toiduretsepte.. Olen sellest mõelnud ja kes teab, äkki ma tõesti teeksgi ükskord enda blogisse täitsa omaette toiduretseptide rubriigi- ma ei ole ise suur UUTE asjade katsetaja, kuid vanad head retseptid on minu käe all saanud üsna tihti tervislikuma versiooniga põhja.. Tervislikuse all pean seda silmas, et kui näiteks peakski olema burgeriretsept, siis ma valmistaks igakell burgeri vahele kotleti ise, mitte ei ostaks poest valmis kotleti.. Mina pean tervislikuks kodumaist ning enamikel juhtudel lihtsalt üritan komponendid ise valmis teha- nii tean mis hamba alla läheb! ;)

Kuna on ka selline noh, veidikene suvisem aeg eksole, siis on meeletu isu olnud oma toite muuta. Kooliajal on igahommikune puder mu must have, aga hetkel olen tõsiselt palju tarbinud smuutisi ja sellist, natukene teistsugusemat kraami kuna talvel ju ei saa kusagilt näiteks oma värsket maasikat.

Hetke lemmikud mida olen valmistanud on ''Vaesed, tervislikud rüütlid''.. Kunagi mäletan kui neid peres ülitihti teha sai, nüüd aga pole ma neid söönud juba aastaid ja OII kui heaa oli kui neid üle pika aja taas tegin. Rüütlid aga said jah veidike tervislikuma kuue, ning retsept ei pärine minult endalt vaid Fitlap.ee'st..
Tuunisin esimest korda kui tegin retsepti väheke ümber, sest puudusid munad, aga kapis leidus munavalgeid, kaneeli oli, steviat oli ja tavalise lehmapiima asemel kasutasin mina mandlipiima, kuna see tegi maitse veelgi mõnusamaks. Täiesti uskumatu, mis tulemuse ma sain!! Koort ja kohupiima polnud mul ka nagu oli retseptis ning kui aus olla, pole neid vajagi!! :)
Ega ma siis kade polnud ja tegin ka pilti, et seda kõigiga jagada!! Juurde lisasin maasikaid ja ilma Valio profeel'ita ka ei saa!
Mainingi juurde, et teiseks selle kuu lemmikuks on kindlasti Valio profeeli ahjuõuna jogurt! Olen sellega hommikul saiakesi teinud ka võileivagrillis. Paned kahe sepiku vahele seda jogurtit, mina lisan ka veidike kodumoosi ja tulemus on nagu pagarist tulnud kohupiimakorp!! Usukumatu kui HEA see on! Selle retsepti idee varastasin ka küll ühelt noorelt neiult, kes peab ka tervisliku elustiili blogi! Kindlasti visake tallegi pilk peale, kuna häid retsepte jagub temal küll kõigile!

Retseptidest veel ma üle ei saa! Ma ei maininud ennem, et lisasin ka ''Vaeseid tervislike rüütleid'' tehes sellele retseptile maitsetilkasid, mida olen kaua tahtnud proovida...
Proovida just huvi pärast, et mis põnevaid asju poelettidelt leida võib. Need kes mu instagram'i aga jälgivad, need juba kindlasti teavad, et olen endale midagi sellist soetanud (näha pidlil). Maitseks oli siis maple syrp.. Ja ega midagi muud pole öelda kui, et järgmine lemmik.. Andis mõnusa siidise maitse nendele rüütlitele juurde!!
Kes soovib saab ka endale soetada maitsetilkasid..... Chilli pood on selleks suurepärane!Toon teieni siis ka ilusõnumeid ehk :D

Mida siis beauty poolepealt endale leidnud olen?
Minu uus lemmik on Sayoss'i dry shampoon. Tõesti likvideerib see rasvasuse ja annab volüümi juurde, nii nagu peal on kirjas! Kindlasti soovitan proovida..
Aga siiski kui juba pesta kaa siis olen endale leidnud ülihästi sobiva šampooni.. :D
Kergelt väljapestav, vahutab kergesti ja mis veel lisaks... Lõhnab IMELISELT!Aga midagi magusasõpradele (aka minule xD)..
Olen ikka uute toodetega, mis turule jõuavad, päris kursis ning need kes veel ei tea.. Kalev on paisanud poelettidele kommid nagu ''Tilk piima''. Little bit of candy doesn't hurt nobody!! 
Tõsiselt maitsvad on. Eks jah, olen karamelli fänn, mis teha, seega minu jaoks igati ideaalsed!! :) 

Ootan teie kommentaare, mis on see suvi teie lemmikud olnud? Igasugused uued asjad mida proovite või olete proovinud, pange aga kirja!! 
Juba järgmises postituses kavatsen ma kirjutada ühtedest lemmikutest toodetest millel maitseid on lausa neli erinevat!! Uskuge, on mida oodata!! :)

Palju päikest armsad!
-M


Comments

  1. "Vaesed rüütlid" oli meil Fitlapis vahepeal üks populaarseimaid retsepte :-). Isegi teen seda vahetevahel hea meelega!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ojaa! Kiire, kerge, ülimaitsev + tervislik! Aitäh sellise retsepti eest!

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…