Skip to main content

Kalvi Kalle triftib nüüd juba Tallinnas?!?

Hei mu kaalikad ja kapsad!
Noo, ega minagi saa halvem olla!.. Siit tuleb mu MUST HAVE blogi postitus EBA auhindade kohta!! Söödan natuke feedback'i ;).
Ühesõnaga, ootasin ma laupäeva väga! Minu jaoks ju täiesti uus kogemus, uued näod ja varem külastamata koht... Blogiauhindadele läksin kohale ikka koos kaasaga, kes oli nõus mulle moraalseks toeks olema :D. Sinna jõudes oli vastuvõtt minu jaoks uhke küll- turvamees, juhatati ilusti saali, paluti võtta tervise pokaal ning ainus ülesanne oli nautida õhtut. Seda sai ka tehtud ;).
Enim ootasin ma sisimas tutvumist oma lemmiku blogi omanikuga, kelle järgi siis ka mina otsustasin oma asja lõpuks ajama hakata..
Ta on ülimeeldiv neiu, kellega ma tõsiselt sooviks midagi koos teha.. Kes teab, äkki õnnestub meil ka kunagi koos blogipostitusi teha?!
Kes mu blogi jälgivad, peaksid teadma, kellest jutt.. Iluexpress blogi omanik Eliise on võrratu neiu tõesõna!! Arvasin seda enne kohtumist ja sain temaga kohtudes vaid kinnitust! Gaalalt nii palju, et mina isiklikult ei sooviks, et oleks mingi VIP tsoon... Olgem ausad, need kaks tundi, mis olid mõeldud üksteisega suhtlemiseks, enne auhindade kätte andmist, ei kandnud üldse oma põhimõtet. Kõik suuremad blogijad, kellelt ehk oleks tahtnud paar küsimist küsida või öelda, et see mida ta teeb on võimas, olid VIP tsoonis või siis kusagil veel nimekamate tegelaste juures.
Minu silmis oleks põnev kui kõik oleks koos, mitte eraldatult. Ei kutsunud küll minema kellegagi rääkima või häid sõnu edastama kui istuti kusagil üleval, justkui eraldatud korrusel. Kuid see on ka ainult minu arvamus.. Julgelt võite mulle vastu vaielda ja kommentaarides oma arvamust mulle edastada! ;)

Ei ole küll kindel kuidas see välja võiks näha järgnevatel aastatel, kuid paljud esi kolmikus olevad persoonid olid minule täiesti tundmatud...
Väga äge oleks olnud kui seinal oleks aga jooksul ka nende blogi "live ekraanilt" mis oli täitsa olemas Venus Club'i seinal ;)..

Teeninudus, snäkid jms oli aga tasemel! Vahva oli ka näha sellist kirjut seltskonda koos.. Ja kuidas sa enam saad kusagil üritusel käija kui seal pole Kalvi Kallet või teemat kuidas ta oma noore kaasaga mööda Tartut ringi trifrib.. Nüüd sai neid näha triftimas juba Tallinnas :D!! Kirjut seltskonda oli põnev vaadata.. Seega, minu poolt suur aitäh korraldajatele!!

Eliise mõistab, et seda pilti pole vajalik suuremalt panna :D!!

Aga siis üleüldiselt, kuidas minul läks?
Läks nii, et mingit kohta ma küll ei saanud, kuid üldarvestuses jäin ma 5. kohale. Ei ütleks et paha... Olen täitsa rahul kui arvestada seda, et olen alles esimest aastat hoolikamalt tegelemas ja arenemas.
Pikk maa on veel minna, aga mu plaanid ja mõtted rändavad palju ringi millega teid, mu kaalikad ja kapsad kostitada!!!
Aitähh teile kõigile, kes te hääletasite!! Kindlasti on mida meenutada!! :)

Peatsete juttudeni!! 

-M


Comments

  1. Sa oled siiralt niii nii armas, aitähhhh!!❤️❤️❤️

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ainult südamed vastu!! ❤️❤️❤️

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…