Skip to main content

Sõjaväelased uksetaga?!?

Ohh mu kaalikad ja kapsad..

Kas te teate kui hea tunne tuleb sisse, kui saate teada, et kohe-kohe näete kedagi, keda üle pika aja näinud pole?? Ma usun, et enamik meist teab ja just praegusel momendil saan olla mina see sama õnnelik.. Ei see pole otseselt mu silmarõõm, keda ka kibelen tohutult nägema, kallistama, pigistama kuna tegu on ta sünnipäevaga, kuid täna saabub koju minu sõdur!! Lõpuks on need sõduripoisid vabad ja lastud koju tulema... Ma usun, et olen sama ärevil, vb isegi, et veidike rohkem kui mu vend ise :D!!

Ma olen tohutult uhke ta üle. Ta on noor, ettevõtlik ja sihikindel. Mäletan neid sõjaväkke minemisele eelnevaid päevi. Ta oli tohutult närvis ja ma usun, et tal täitsa puuduski soov sinna minna.. Mõistsin teda täiesti. Tal oli suurepärane töökoht, ta õppis samal ajal ja üritas oma asjadega järjepeale saada, kuid selline kohustus oli samuti tee peal ees. Nüüdseks on see aga läbi!!

Kui ta vahepeal ikka tihedamalt kodus käis, rääkis ta ikka ühest ja teisest, mis on põnev olnud, mida nad on teinud või kus käinud. Sõjavägi minu silmis muutis teda ainult mehelikumaks, siiramaks ja hoolivamaks. Me ei saanud kunagi pea-aegu üldse läbi, suhtlus oli napp ja rääkida ei osanud nagu millestiki, aga see milline on ta praegu, kuidas ta suhtleb, on ja hoolib- see on võrratu!!
Kui ma kuulen, et tal läheb hästi või ta on rahul sellega mida ta teeb siis tekib sisse ülim õnnetunne.. Ta on mulle hinge pugenud ja ta on reaalselt minu venna!! 
Vahepeal visatakse nalja, et oleme väga sarnased, mingid näoilmed jne- seda kuuldes ma ei tea isegi miks, aga läheb mul tuju alati kordades paremaks. Ta on vahva sell tõesõna.. 

Eks kindlasti mõni lugedes mõtleb, et see mis ma siia praegu kirjutan ei oma mingit erilist pointi, aga ei ole minu silmi olulisemat kui kallid inimesed sinu ümber, kes hoolivad, armastavad, austavad ja on sinu jaoks alati olemas, ükskõik milline sa ka poleks või mis probleem sul on.. 

Kogu pere oli nii harjunud sellega, et venna igal nädalalõpul koju sai, kuid kui kevadtorm algas siis peale seda oligi arvata, et koju ei saada pikemat aega.. Selle ajaga kui ta iga nädalavahetus kodus käis, sai sellega nii ära hrajuda, et nüüd kui teda pole kolm nädalat näinud, on tohutu igatsus hinges.. Planeerisime vanematega talle ka midagi ägedat teha ja see millega me hakkama saime mulle küll väga meeldib.. 
Kusjuures pildil olevad õhupallid on veel minu sünnipäevast alles!! SHARING IS CARING!! Mis sest, et ma toitu ei jaga :D:D!! Tegelikult ''care''in isegi nii palju, et küpsetasin lausa koogi...Kuna eilne päev kujunes üle-üldse väga kiireks tänu pikale koolipäevale siis koju tulles, küpsetasin ma veel kooki kella 11-aeg öösel, ning voodisse sain alles hommiku eel. Kindlasti hoidis ärkvel ka teadmine, et mu kallim sünnib üsna-üsna pea ja kuidas siis saaksid sellise võrratu sündmuse maha magada. Üks imeline inimene on sündinud ja mul on nii kuradima hea meel, et ta mu ellu on tulnud!!
Ma ei jõua ära oodata millal ma teda juba näha saan!

Nädalavahetusel kavatsen ma üht-teist põnevat teha ja korda saata ning loodan, et seda õnnestub mul jäädvustada.. Selleks aga, et teada saada mis toimuma hakkab, hoia mu blogil silm peal! Ja hoia oma lähedasi!! :)
Ära unusta et tänane päev on viimane hääletuseks! Kõikidele vahvatele sellidele aga paii!

/http://eba.marimell.eu/

https://www.facebook.com/eestiblogiauhinnad/photos/a.407089086159021.1073741829.382329951968268/704562939744966/?type=3&theater


*Vihjeks.. Kes Viljandis pole käinud, see elu pole näinud!!
Olen peagi tagasi!! :)

-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagri…